Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal - oni sobie chyba w ciula leca ze mna :( - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PayPal - oni sobie chyba w ciula leca ze mna :( (/Temat-PayPal-oni-sobie-chyba-w-ciula-leca-ze-mna-22488)

Strony: 1 2 3 4


PayPal - oni sobie chyba w ciula leca ze mna :( - biegi92 - 27-05-2008 17:55

PP "ukradlo" mi kase! heh i jeszcze zeby tego bylo malo dostalem dzisiaj tego maila

Witaj, biegi92,

Przeprowadziliśmy kontrolę płatności, której dokonano na Twoje konto. W tym przypadku zwrócenie środków do nadawcy wydawało się najlepszym rozwiązaniem i zrealizowaliśmy cofnięcie tej płatności. Dobre praktyki sprzedaży â�� np. wysyłanie przesyłek z opcją monitorowania, szybka wysyłka oraz komunikacja pomiędzy kupującym a sprzedającym â�� pomagają zapobiegać sporom.

Środki pochodzące z poniższej transakcji zostały pobrane z Twojego konta:Data transakcji: 13 kwietnia 2008 19:18:25 CEST
Kwota transakcji: 9,99 PLN
Adres e-mail kupującego: bocian


W przypadku ewentualnych pytań dotyczących tej wycofanej transakcji skontaktuj się z nami, korzystając z poniższego łącza:

https://www.paypal.com/pl/wf/f=ap_hist

Jesteśmy wdzięczni za cierpliwość podczas tego postępowania.

Z poważaniem
PayPal


Bocian - licze ze przeslesz mi te pieniadze jeszzce raz ! :-)


- JereManU - 27-05-2008 17:59

biegi92 napisał(a):PP "ukradlo" mi kase! heh i jeszcze zeby tego bylo malo dostalem dzisiaj tego maila

I co z tego? Przecież od dawna wiadomo, że to złodzieje.
Innym osobom blokują konta na zawsze, więc się ciesz, że tylko zabrali Ci kasę.

biegi92 napisał(a):Bocian - licze ze przeslesz mi te pieniadze jeszzce raz ! :-)

A to Jego wina?! Wysłał pieniądze, nic na to nie poradzi, że PP to oszuści i naciągacze. Moim zdaniem Twoje postępowanie pod tym względem jest karygodne.


e - Bocian33 - 27-05-2008 18:10

Biegi A ja dostałem ze otrzymałem zwrot środków

I przed zablokowaniem na koncie było koło 7 zł

A dziś z ciekawości po przeczytaniu e-maila wszedłem i tu 80 pare złotych


- loczekkk - 27-05-2008 18:12

Czyli dostales caly zwrot kasy?


- biegi92 - 27-05-2008 19:22

JereManU napisał(a):A to Jego wina?! Wysłał pieniądze, nic na to nie poradzi, że PP to oszuści i naciągacze. Moim zdaniem Twoje postępowanie pod tym względem jest karygodne.

no tak nie wiesz o co chodzi a nasz do mnie zale :roll:


- Pablobo - 27-05-2008 19:50

Mi dzisiaj trącili 30 zł :lol:


- tomciozet - 27-05-2008 20:05

[quote:-|0aaf2a6cc="Pablobo"]Mi dzisiaj trącili 30 zł [/quote:-|0aaf2a6cc]
E, to luzik. Ja jestem ciekaw, czy mi oddadzą moje 1050zł... :!:


- biegi92 - 27-05-2008 20:11

tomciozet napisał(a):E, to luzik. Ja jestem ciekaw, czy mi oddadzą moje 1050zł... :!:
:shock: ja bym szedl z tym na Policje bo to jest oszustwo :!:


- tomciozet - 27-05-2008 20:14

Ale to jeszcze nic... Moje konto jest... ZWERYFIKOWANE...


- piechu - 27-05-2008 20:20

:-? o wow ja tez bym na policje poszedl