Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM]3Day Finance - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [SCAM]3Day Finance (/Temat-SCAM-3Day-Finance-22364)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


- travispl - 25-06-2008 21:08

braders2, na takich ludzi niema mocnych. wiem to z doswiadczenia


- vere - 26-06-2008 00:00

Dzieci zawsze lubią się chwalić :-P

Drugi dzień czekam na wypłatkę, dość "ciekawie" :->


- Dezmond - 26-06-2008 07:22

Czekam już 41h mam zlecone 2 wypłaty i już nie mam nadziei że je dostanę :-(


- evolucja - 26-06-2008 08:44

braders2 napisał(a):Widzicie chłopak zamknął własnego buxa i rzuca kasą, gdzie popadnie
Ciężko u ciebie z kojarzeniem faktów.. ja nie mam takich możliwości by PRZESŁAĆ cokolwiek z shakowanego, zablokowanego konta AP...

braders2, dla twojej wiadomości w 07bux zainwestowałem DOSŁOWNIE NIC... a w TEGO JEDYNEGO HYIPa(nie tak jak napisałeś RÓŻNYCH) jedną wypłatę z 07bux..
zazdrościsz, że tak mi się udało? sam spróbuj w jakimś buxie dojść do takich statów jak ja bez żadnej inwestycji..

travispl, co zazdrość robi z ludźmi..

vere, RAZ na tydzień piszę, że dostałem wypłatę z 07bux(czasami nawet mi się nie chce) i RAZ zainwestowałem w TEGO JEDYNEGO HYIPa i jak już wszyscy zaczęli mówić, że to scam wysłałem JEDNA wiadomość na co ja czekam by mi się zwróciło..

Ale oczywiście... to nick EVOLUCJA więc nawet jeśli by nie zrobił niczego takiego "chwalącego się" to oczywiście- trzeba go zjechać... Jestem w 100% pewien, że gdyby napisał to 'tomikus' i wstawił zamiast 110$ liczbę 300$ wszyscy by mu życzyli powodzenia.. nikt by nie napisał, że się 'chwali'


- Tomikus - 26-06-2008 08:59

evolucja napisał(a):Jestem w 100% pewien, że gdyby napisał to 'tomikus' i wstawił zamiast 110$ liczbę 300$ wszyscy by mu życzyli powodzenia.. nikt by nie napisał, że się 'chwali'

o co Ci Człowieku chodzi?
Może po prostu za bardzo sie chwalisz i wyprowadzasz się na piedestał. Nie potrafisz tego zauważyć?


- braders2 - 26-06-2008 09:16

evolucja napisał(a):
braders2 napisał(a):Widzicie chłopak zamknął własnego buxa i rzuca kasą, gdzie popadnie
Ciężko u ciebie z kojarzeniem faktów.. ja nie mam takich możliwości by PRZESŁAĆ cokolwiek z shakowanego, zablokowanego konta AP...

braders2, dla twojej wiadomości w 07bux zainwestowałem DOSŁOWNIE NIC... a w TEGO JEDYNEGO HYIPa(nie tak jak napisałeś RÓŻNYCH) jedną wypłatę z 07bux..
zazdrościsz, że tak mi się udało? sam spróbuj w jakimś buxie dojść do takich statów jak ja bez żadnej inwestycji..


Człowieku czy ty słyszysz siebie? :-D . Inwestować to nie inwestowałeś, ale nic nie poradzę, że masz 100 refów w tym serwisie. To po co inwestować przy takiej liczbie poleconych ;-) .
Takie mi to osiągi zdobywasz SAM, że hej :-? .


- evolucja - 26-06-2008 09:26

braders2, proszę... skończ już. Jak masz jeszcze do mnie cokolwiek to proszę PW, bo nie warto zaśmiecać tego tematu takimi postami..

Czy ci co zlecali wypłatę w 3df wpisywali coś w "comment"?


- Zcna - 26-06-2008 09:48

Ja nic nie wpisywałem bo po co 3 wypłaty dostałem bez wpisywania czekam na ostatnią od 24 czerwca czy dojdzie czy nie to i tak jestem na plus


- biegi92 - 26-06-2008 09:52

uuuu a ja myslalem ze to ja jestem ten najgorszy widac evolucja wszystko obrocilo sie w twoija strone.....hahahha....tak trzymajcie chlopaki...

PS: a te hyipy to juz scamy nie macie na co liczyc


- Zcna - 26-06-2008 10:01

Każdy hyip to scam tylko trzeba mieć nosa kiedy zainwestować aby sie zwróciło i jeszcze być na plus ;-)