Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odchodzę z forum. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Odchodzę z forum. (/Temat-Odchodze-z-forum-22033)

Strony: 1 2


Odchodzę z forum. - BizNET - 20-04-2008 15:48

Witam


Chciałem pożegnać Was wszystkich na tym forum! Bardzo dziękuję wszystkim za chwile które spędziliśmy razem. Chciałbym też napisać bo często pytają mnie czy w necie faktycznie można zarobić. Otóż tak! Wystarczy rozsądnie myśleć a z pewnością wcześniej czy później zaczniemy zarabiać pieniądze. To tak na pożegnanie. ;-)

Powodem jest fakt iż niektórzy "nie przepadają" za mną. Zaś głównym powodem jest mieszanie w to mojego życia prywatnego oraz moich przyjaciół, kolegów. Ze strony niektórych userów.

To nie znaczy jednak, że koniec z forum... powiedział bym nawet, że to nowa lepsza era dla niego. Może jeszcze dziś lub na dniach przybędzie mój zaufany (najęty) człowiek który mnie zastąpi, oraz zapanuje nad głównym ładem tego foum.
Będzie on jako global mod i proszę do niego zgłaszać wszelkie problemy z łamaniem regulaminu, zaś jeśli będzie działo się coś od strony technicznej... piszcie do mnie.
Właścicielem forum jak i osobą która utrzymuje forum będę ciągle ja.


Pozdrawiam i życzę wysokich zarobków, zaś niech forum służy Wam!
BizNET

EDIT://
Nowy opiekun Waszego forum zwie się: GeneralMOD. Następna sprawa to przeniosę Wam forum na jakiś lepszy serwer w bieżącym tygodniu.


- w0jt3k - 20-04-2008 15:50

Wielka szkoda. Z tobą już nie będzie forum takie jak dawniej.


- audia4 - 20-04-2008 15:53

BizNET ty tak na serio ??
Bo dzisiaj nie ma 1 kwietnia :-(


- travispl - 20-04-2008 16:05

nie, nie odchodz. fajnie bylo tutaj z toba, zawsze mogles doradzic a teraz juz nie


- w0jt3k - 20-04-2008 16:07

No racja nikt inny go nie zastąpi bo do nowej osoby po pierwsze bedzie sie trzeba przyzwyczaic i napewno nie bedzie juz taka mila.


- evolucja - 20-04-2008 17:10

BizNET, czy to oznacza, że w ogóle nie będziesz zaglądał na forum?!


- mjs17 - 20-04-2008 17:33

wielka szkoda ale decyzji BizNET pewnie nie zmieni :-? :-(


- tomciozet - 20-04-2008 17:37

Bez komentarza... :-?


- biegi92 - 20-04-2008 18:35

a m isie zdaje ze to jest ukantowane....no bo jasne tak z niczego znalazl sie nowy admin :-?


- GeneralMOD - 20-04-2008 18:41

Cytat:a m isie zdaje ze to jest ukantowane....no bo jasne tak z niczego znalazl sie nowy admin

Proszę pisać poprawnie pod względem błędów literowych! Obowiązuje nas język polski!


Może odpowiem.
BizNET zna mnie nie od dziś. Jestem adminem innego forum internetowego i to sprawia mi przyjemność. Nie jestem tu tylko z frajdy. Zaproponowano mi wynagrodzenie w zamian za poświęcony czas i opiekę nad forum na czas nieokreślony