Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Specjalna oferta dla osób, które chcą zarobić. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Specjalna oferta dla osób, które chcą zarobić. (/Temat-Nieaktualne-Specjalna-oferta-dla-osob-ktore-chca-zarobic-20906)

Strony: 1 2 3


Specjalna oferta dla osób, które chcą zarobić. - yahretzkee - 28-01-2008 16:22

bux.to - PROMOCJA specjalnie dla Ciebie !!!

Konkretna propozycja: jak zarejestrujesz się, poprzez TEN LINK (i poinformujesz mnie o tym na PW tutaj) to oprócz 0,01$ za każdy klik otrzymasz ode mnie EXTRA 0,01zł za każdy klik! Sprawa prosta: klikając otrzymujesz 0,01$+0,01zł. Wypłata w złotówkach (czyli tego co dostajesz ode mnie) na konto PayPal kiedy tylko chcesz - bez żadnego limitu (choć nie każcie mi przelewać po 1 groszu :lol: ).

+ dodatkowa oferta: jeśli będziesz aktywnym klikaczem i w ciągu danego miesiąca kalendarzowego uzbierasz min. 300 klików (co daje Ci 3$ + 3zł ode mnie) to otrzymasz ode mnie PODWOJONĄ kwotę w złotówkach! (czyli 6zł zamiast 3).

Przykład:
Klikasz na 20 linków dziennie (to NIE JEST niemożliwe - dziennie pojawia się ok. 100 linków, obecnie około 15 jest "stałych", więc trzeba upolować tylko parę dodatkowych).
Miesięcznie daje to 600 klików.
Twój zarobek: 6,00$ w systemie + 2*6,00zł ode mnie = 6,00$+12,00zł = ok. 12$ MIESIĘCZNIE! - bez żadnych poleconych osób!!!

Skąd taka moja hojność? Jestem doświadczonym użytkownikiem tego systemu, mam konto premium (czyli zarabiam o 25% więcej niż zwykły użytkownik) i osiągam zyski na poziomie 10-20$ dziennie... Mam czym się dzielić, a nie widzę powodu aby nie podzielić się częścią tych zysków z osobami, dzięki którym go osiągam.
Zapraszam Cię, [SPAM - opcja you] do współpracy.

Zarabiaj tam gdzie płacą zamiast marnować czas na jakieś bzdurne serwisy!


- nikosis - 28-01-2008 16:33

Cytat:obecnie 6 jest "stałych"

Jest dużo więcej Wink popraw to :-)


- yahretzkee - 28-01-2008 16:56

A, właśnie :-))


- yahretzkee - 28-01-2008 19:17

Przepraszam bardzo, ale w tym temacie nikt, kto jest zainteresowany Bux.to i podobnymi sprawami, nie zajrzy.

Proszę o przeniesienie z powrotem do działu "Get-paid".

PS

Dlaczego ktoś usunął mojego poprzedniego posta?


- BizNET - 28-01-2008 22:22

Ten temat jest ofertą, a nie opisem firmy...


- yahretzkee - 29-01-2008 17:03

Jak chcesz...


- BizNET - 29-01-2008 18:04

Nie jak chcę... bo to nie jest widzimisię a regulamin...


- moody - 30-01-2008 19:57

@yahretzkee

Czemu masz mój nick w sygnaturze? Bo nie czaje..... nie chce się zapisywać do bux.to z tego co czytałem to sa niewypłacalni. Mogę się zapisać do jakiejś fajnej firmy w zamian za zapis do clickearnmoney ( w 2 dni mam tam 0.5$)


- BloodAngels - 30-01-2008 19:58

moody to jest opcja YOU czyli kazdy ma swoje imie , gdy patrzy na jego Podpis


- adek13 - 30-01-2008 21:37

yahretzkee przypominam o wypłacie dla mnie :-)