Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nabór na VIPów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nabór na VIPów (/Temat-Nabor-na-VIPow-20588)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Nabór na VIPów - BizNET - 25-02-2008 20:21

Witam

Ogłaszam nabór na VIPów..

Proszę zgłaszać swoje kandydatury wraz z odpowiedzia na pytanie: " dla czego właśnie Ty?"

Vip nie może być karany.
Po zgłoszeniu kandydatury razem z Panami moderatorami zatwierdzimy lub odrzucimy kandydata... :mrgreen:

Pozdrawiam

EDIT:// Minimum 200 postów napisanych na forum


- donbAchoR - 25-02-2008 20:33

Big Grin dlaczego? na pytanie retoryczne najlepsze jest milczenie


- Tomikus - 25-02-2008 20:35

[mod] Witam, fajnie by było mieć vipa :-)
a dlaczego?
Myślę, że kilka tematów rozbudowałem, paru osobom pomogłem, nie lubię się chwalić :-)
Bardzo mi się podoba to forum i czy z vipem czy bez, będę bardzo aktywny
Pozdrawiam [/mod]


- Maciekorzysz - 25-02-2008 20:40

No to pierwszy ja będe Big Grin
Czemu ja?:
Nie jestem modem, a jestem najaktywniejszym "zwyklym" userem tego forum Big Grin
Często udzielam bardzo mądrych rad, które mają tylko i wyłącznie na celu dobro użytkowników. Dziele się swoim doświadczeniem w zarabianiu w internecie z innymi, i chętnie odpowiadam na pytania ;] - co może potwierdzić wielu użytkowników którym już pomogłem. Jestem raczej bezproblemowy, i jeden z inteligentniejszych tego forum(nie ze wywyzszam, tylko znam swoja wartosc). Poprostu. A teraz decydujcie.


- BizNET - 25-02-2008 20:41

donbAchoR - Myślę że jeszcze zawcześnie... dla czego? ponieważ jesteś jeszcze "Początkujący" ale za jakiś czas czemu nie... ;-)


Tomikus, Przemyślimy razem z moderatorami :-D

Maciekorzysz, Myślę że tu nie mamy nad czym się zastanawiać... Kolega daje dobry przykład innym :-P


- mefistos - 25-02-2008 20:50

Zgłaszam się i ja :-P , Dlaczego , bo staram się zawsze pisać to co komus może się przydać, nie pisze stosu bezużytecznych postów :mrgreen:


- alo250 - 26-02-2008 00:13

Ja też się zgłaszam dlaczego,jestem prawie od początku istnienia forum i pomogłem w znalezieniu domeny pod forum ZARABIAM.COM


- garenge - 26-02-2008 01:27

np. Ja
Bo ze mną można się zawsze dogadać. jestem dość aktywny choć miałem przerwe


- Tomsh - 26-02-2008 12:12

W pierwszym poście napisane jest, ze trzeba miec minimum 200 postów, a zgłaszający sie (nie wszyscy) nie mają nawet połowy Sad
więc i ja się zgłaszam :-)

PS. wiem że odpowicie ze jestem jeszcze poczatkujący, ale co szkodzi spróbowac :-)


- Maciekorzysz - 26-02-2008 13:53

Panowie, napiszcie te 200 sensownych postów, i wtedy moze sie wam uda Wink
Przeciec teraz wiecie ze nie ma po co probowac, bo admin ustalil zasady i poprostu trzeba ich przestrzegac :mrgreen:
zawsze mozecie byc jeszcze sponsorami Big Grin