Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Binlayer - 1,5 Euro - Najlepszy CPM !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Binlayer - 1,5 Euro - Najlepszy CPM !!! (/Temat-Binlayer-1-5-Euro-Najlepszy-CPM-18830)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Binlayer - 1,5 Euro - Najlepszy CPM !!! - ptasior - 19-02-2011 08:49

Elo binlayer trzeba czekać na akcept www?bo mi coś nie działa^^


RE: Binlayer - 1,5 Euro - Najlepszy CPM !!! - ptasior - 20-02-2011 08:44

Skąd wezmę kod reklamy?
Bo ten <script> nie działa.


RE: Binlayer - 1,5 Euro - Najlepszy CPM !!! - portaler - 03-03-2011 14:42

Teraz jest wielki bum na tego typu programy. W przyszłości będzie ich coraz więcej powstawać


RE: Binlayer - 1,5 Euro - Najlepszy CPM !!! - zon - 04-06-2011 17:21

mogę to wszystko zrobić na stronie klubowej na futbolowo?


RE: Binlayer - 1,5 Euro - Najlepszy CPM !!! - peAce - 09-06-2011 23:14

fajne


Binlayer - Najlepszy CPM !!! - larry1976 - 29-06-2011 21:31

[Obrazek: 468_60_1.gif]

BinaLayer jest Niemiecką firmą płacącą nam za wyświetlanie różnego rodzaju reklam na naszej stronie. Żeby być dokładnym płacą za zamknięcie reklamy czy kliknięcie w nią przez unikalnego użytkownika. To znaczy drugi raz reklama nie pojawi się jeśli dana osoba wejdzie na stronę ponownie.

Na początku swojego zarabiania na stronach testowałem też CpmProfit. Firma ta też płaci za wyświetlanie reklam. Są one dużo mniej inwazyjne niż te z BinLayer, ale zdarza się nader często że wyświetlane w tej sieci reklamy są po prostu brzydkie, a co gorsza reklamują się tam strony warezowe. Może te dwie rzeczy dało by się jakoś przeżyć gdyby nie kwoty za wyświetlanie reklam. Są one po prostu żenujące. Nie jestem w stanie podać konkretnych kwot bo to też zależy czy ktoś w te reklamy będzie klikał . Ale kwoty te są bardzo niskie.


O wiele bardziej opłacalny jest właśnie BinLayer. Kwoty dla polskich wydawców wynoszą za poszczególne rodzaje reklam odpowiednio:

(kwota za 1000 unikalnych użytkowników na stronie)

LayerAds:
1,00 EUR

HybridAds:
1,50 EUR

PopAds:
0,50 EUR




Czyli kwoty całkiem przyjemne.

A teraz wady wg mnie tego sposobu zarabiania na ruchu na stronie:

- nie mamy kontroli nad reklamami które się wyświetlają ( wprawdzie w tej sieci nie ma takiego badziewia jak w Cpmprofit no ale jednak)
- wszystkie typy dostępnych reklam są bardzo inwazyjne i raczej jeśli wpływają na zadowolenie użytkownika to raczej w negatywny sposób

Do systemu Binlayer można się zapisać pod tym adresem: BinLayer bądź poprzez baner na górze strony.


[Obrazek: 468_60_1.gif]


RE: Binlayer - 1,5 Euro - Najlepszy CPM !!! - Por2010 - 29-06-2011 22:01

no ladnie mozna sobie zarobic


RE: Binlayer - 1,5 Euro - Najlepszy CPM !!! - esende - 30-06-2011 00:52

a ma ktoś jakieś potwierdzenia ze binlayer jest wypłacalny?? wiem że to duża i znana firma ale warto się upewnicSmile


RE: Binlayer - 1,5 Euro - Najlepszy CPM !!! - Sloniasek - 05-07-2011 07:34

Może mi ktoś powiedzieć czy moja strona jest zaakceptowana? bo czekam od piątku na aktywację. Kod mam wklejony na stronie lecz w ogóle się nie wyświetla..
[Obrazek: keauch.png]


RE: Binlayer - 1,5 Euro - Najlepszy CPM !!! - ptasior - 09-07-2011 00:02

nie jest zaakceptowana masz X po lewej.