Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie kursy warto zrobić w celu znalezienia lepszej pracy / poprawy standardu życia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jakie kursy warto zrobić w celu znalezienia lepszej pracy / poprawy standardu życia (/Temat-Jakie-kursy-warto-zrobic-w-celu-znalezienia-lepszej-pracy-poprawy-standardu-zycia-175346)



Jakie kursy warto zrobić w celu znalezienia lepszej pracy / poprawy standardu życia - Nightmer22 - 27-02-2023 04:13

Jakie kursy warto zrobić w celu znalezienia lepszej pracy / poprawy standardu życia? Proszę Was o podzielenie się swoją opinią, bądź doświadczeniem.

Mam 29 lat, studia rzuciłem przez problemy z hazardem (Politechnika Gdańska) cały okres zawodowy przewegetowalem na śmieciowych pracach, nie posiadam żadnych kwalifikacji oraz umiejętności.

Chciałbym zmienić swoje życie, ale brakuje mi pomysłów. Uwielbiam to forum, jest tutaj wielu wartościowych ludzi, więc postanowiłem utworzyć taki post.
Mam większą motywację niż kiedykolwiek w życiu, mam ochote sie całkowicie zatracić w czymś co może mi zapewnić lepszą przyszłość, mam ochotę poświęcać cały swój wolny czas na rozwój, ale nie wiem czego, mimo że spędziłem mase czasu na google w poszukiwaniu odpowiedzi..

Myślałem nad kursem księgowego(umysł ścisły, analityczny) i rozwój w tym kierunku, aczkolwiek jest to długa droga aby zostać głównym księgowym, czy chociażby samodzielnym księgowym i zarabiać przyzwoite pieniądzę i nie wiem czy w wieku 29 lat jest to jeszcze opłacalne,
Myślałem również nad kursem na hydraulika, ale jestem całkowicie zielony w branży budowlanej itd.
Myślałem również nad nauką programowania, ale boję się, że przez rozwój AI (min. chatgpt) w najblizszych latach ciężko bedzie znaleźć prace jako programista(zanim nabiorę odpowiednią wiedzę i doswiadczenie) i dalej sie rozwijać, spekuluje że jest to obarczone dużym ryzykiem, a w dodatku nie jest to już nisza.

Macie jakieś pomysły? Może sami przeszliście drogę przebranżowienia przez jakieś kursy etc. Może macie jakieś doświadczenie z kursami i przyszłością po nich? A może macie historię znajomego który coś zmienil?

Za każdy post w tym temacie będzie mi niezmiernie miło
Pozdrawiam!


RE: Jakie kursy warto zrobić w celu znalezienia lepszej pracy / poprawy standardu życia - bartas993 - 27-02-2023 09:33

To nie jest takie proste. Wybierz to co lubisz robić i idź w tym kierunku. Jeśli lubisz analizę danych to zacznij to robić, a praca przyjdzie sama szybciej niż myślisz.


RE: Jakie kursy warto zrobić w celu znalezienia lepszej pracy / poprawy standardu życia - wrzochal11 - 27-02-2023 13:27

Najlepiej nauczyć się czegoś konkretnego, na co jest duże zapotrzebowanie. Jeśli chodzi o prace zdalne, to może być to np.: pomaganie w prowadzeniu mediów społecznościowych, tworzenie stron www, montowanie filmików, copywriting (szczególnie teksty sprzedażowe, na to zawsze jest zapotrzebowanie), pomaganie w reklamie na Facebook lub Google, tworzenie lejków sprzedażowych itd.

Od siebie polecam najbardziej naukę tworzenia i sprzedaży produktów cyfrowych (w sygnaturce link do e-booka o przykładach takich produktów). Możesz tworzyć swoje produkty, albo pomagać w sprzedaży produktów innych twórców. Fajnie jest to, że wiele rzeczy można automatyzować, zysk ze sprzedaży to nawet 100%. Do tego stosunkowo prosto skalować taki biznes, ponieważ zarabianie nie polega na wymianie czasu na pieniądze. Smile


RE: Jakie kursy warto zrobić w celu znalezienia lepszej pracy / poprawy standardu życia - itmaster - 27-02-2023 13:48

A może na początek spróbuj coś łatwego typu afiliacja i zobaczysz jak Ci będzie szło. Może coś w trakcie Ci się spodoba, właśnie robienie stron, social media czy copywriting.
Zerknij też w dział Dzienniki pracy, tam też można czymś się zainspirować.
https://zarabiam.com/Forum-Dziennik-Pracy-352


RE: Jakie kursy warto zrobić w celu znalezienia - gyrtafa - 04-10-2023 04:18

Wiele pomysłów zaczerpnęłam z działu Dziennik Pracy....
geometry dash subzero