Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie do zarabiających - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Pytanie do zarabiających (/Temat-Pytanie-do-zarabiajacych-173938)



Pytanie do zarabiających - Xevik - 12-04-2022 15:39

Witam,
Ktokolwiek jeszcze zarabia na hackach przy użyciu Premium SMS, czy już raczej zmienić linki na jakieś PPA, a Premium SMS tylko real content? Pytam, bo mam starą stronkę zawsze coś tam wpadnie dodatkowego, ale jednak przychodzą mi coraz częściej reklamacje ^^.
Temat otwieram tutaj, ponieważ w tym serwisie jestem i najłatwiej będzie mi znaleźć podobne osoby.


RE: Pytanie do zarabiających - tadek6666 - 12-04-2022 17:48

wpisz tytuł filmu który ma niedługo premierę + cda w google to zobaczysz że dalej jest tego mnóstwo Big Grin


RE: Pytanie do zarabiających - Czaq - 16-05-2022 09:40

Generalnie @[Xevik] premium SMS działa cały czas ale ilość reklamacji nie ukrywajmy jest duża tym bardziej, że promując hacki działamy blackhat gdzie użytkownik rzadko kiedy otrzymuje dokładnie to czego oczekuje.
Wiele osób na tym zarabia więc nie dziwie ci się, że dopytujesz o te kwestie. Dla spokoju sumienia i portfela sam mocno przeniosłem się na CPA w którym wymagam od klienta do pobrania hacka czy innego dobra materialnego po prostu wykonania akcji. Może to być instalacja apki, rejestracja, podpięcie karty czy cokolwiek co porządnie konwertuje.
Napisz do mnie na PW lub w tym temacie to pomogę ci i wyjaśnie na jakiej zasadzie aktualnie można robić hacki mimo zmiany płatności i braku reklamacji.


RE: Pytanie do zarabiających - mysc - 16-05-2022 11:01

@[Xevik]

W Polsce największe wyniki ma się cały czas na sms'ach -> w połączeniu z dcb z odnowieniami (jako druga płatność), nawet o 60% większe od samych modeli MO.

Cały model promowania hacków i plików do pobrania jest bardzo dobrze wyjaśniony tutaj: https://getpaid20.pl/mentoring-sms-grupa-get-paid-2-0-mysc/ , dodatkowo odpowiadam na każde pytanie. Użytkownicy otrzymują wyższe stawki w eforsie na start + pośrednictwo w kontakcie z supportem w razie potrzeby.

Pozdrawiam!


RE: Pytanie do zarabiających - Demoon - 28-05-2022 02:09

Czy istnieje jakiś program w którym w linku można zawrzeć nazwę pliku wielkość i link do którego użytkownik zostanie przekierowany po opłaceniu smsem ? Do tej pory korzystałem z takiej opcji w firesub


RE: Pytanie do zarabiających - kalina24 - 01-10-2022 07:40

czy eforsa w ogóle wypłaca pieniądze??
nie wypłacili mi juz 30 dni po czasie
nie idzie sie z nikim skontaktować nikt nie odpowiada na czacie! cos się dzieje ma ktoś jaka wiedze?


RE: Pytanie do zarabiających - malpa2 - 03-10-2022 12:46

Wypłaca ale jak kiedyś było to 3-10 dni tak teraz jest 40-45 więc cierpliwości. Natomiast z tym brakiem kontaktu się zgodzę. Usuwają linki np. i nie informują o tym mailowo tylko u siebie na stronie tak jakbym ja sie tam codziennie logował... Cholera ponad miesiąc miałem nieaktywne wszystkie linki i nikt nie raczył mnie powiadomić o tym że coś zmieniają, a wystarczyłby mail.


RE: Pytanie do zarabiających - mahuzz - 04-10-2022 12:58

(03-10-2022 12:46)malpa2 napisał(a):  Wypłaca ale jak kiedyś było to 3-10 dni tak teraz jest 40-45 więc cierpliwości.

40-45? serio? od końca miesiąca w którym były prowizje? Rolleyes


RE: Pytanie do zarabiających - malpa2 - 05-10-2022 10:19

Od momentu zlecenia po prostu. Moje dwie ostatnie wypłaty mają czas realizacji 42 i 46 dni.


RE: Pytanie do zarabiających - mysc - 05-10-2022 12:03

(04-10-2022 12:58)mahuzz napisał(a):  
(03-10-2022 12:46)malpa2 napisał(a):  Wypłaca ale jak kiedyś było to 3-10 dni tak teraz jest 40-45 więc cierpliwości.

40-45? serio? od końca miesiąca w którym były prowizje? Rolleyes

Terminowo do 20 dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym została zlecona wypłata. Czyli np.:

- zlecając wypłatę 01.10
- zlecając wypłatę 31.10

Tak czy siak otrzymuje się ją do 20 dnia kolejnego miesiąca - czyli do 20.11.

Tak to wygląda w teorii. W praktyce natomiast się przedłużył ten termin wypłaty w ostatnim miesiącu - o ponad tydzień.