Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dwie wersje językowe a duplicate content - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Dwie wersje językowe a duplicate content (/Temat-Dwie-wersje-jezykowe-a-duplicate-content-173484)



Dwie wersje językowe a duplicate content - itmaster - 19-01-2022 10:12

Mam podstronę po polsku.
Chcę ją przetłumaczyć na angielski (dosłownie, ten sam tekst tylko po angielsku).

Czy google potraktuje te dwa teksty jako duplicate content?
Ma ktoś doświadczenie w tej kwestii?


RE: Dwie wersje językowe a duplicate content - bartas993 - 19-01-2022 10:44

Nie potraktuje tego jako duplicate content bo masz w innym języku. Zajmij się też odpowiednim ustawieniem mete title i meta desc dla wersji eng i wszystko będzie grać.


RE: Dwie wersje językowe a duplicate content - bubu93 - 19-01-2022 10:47

Możesz dodać w kodzie strony parametr alternate, który będzie wskazywał wyszukiwarce, pod jakim adresem jest alternatywna wersja w innym języku.


RE: Dwie wersje językowe a duplicate content - Oskarqq - 19-01-2022 12:49

Masz dwa różne języki, więc o duplicate nie ma w ogóle mowy. Oznacz tylko odpowiednio hreflangi, jeśli działasz na wordpressie, to możesz wykorzystać do tego wtyczki, których jest pod to sporo.


RE: Dwie wersje językowe a duplicate content - itmaster - 19-01-2022 13:34

Dzięki Panowie, o taki konkret mi chodziło.