Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestuje w Krypto- Stracę czy zyskam? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Inwestuje w Krypto- Stracę czy zyskam? (/Temat-Inwestuje-w-Krypto-Strace-czy-zyskam-172821)

Strony: 1 2


Inwestuje w Krypto- Stracę czy zyskam? - bestek112 - 16-10-2021 14:52

Cześć,

Jestem na tym forum od kilku lat i postanowiłem założyć wątek z moimi zmaganiami z hajesem z neta.


Postanowiłem przez najbliższe dwa lata cyklicznie inwestować małe kwoty w kryptowaluty.
Zobaczymy co z tego wyjdzie i czy będę na plus czy może krypto padnie i będę w plecy Huh


Ogólnie na razie nie zamierzam zarabiać na czym innym ponieważ pracuje na etacie i nie mam za bardzo na to czasu.
Lubię obserwować rynek kryptowalut i robię to już od jakichś dwóch lat. Co mi to dało? Świadomość że mogłem teraz już nie pracować i mieć pieniądze na godne życie, ale nie tylko to.
Ten czas pokazał, że inwestując z głową można wyjść na swoje po dłuższym lub krótszym czasie.
Waluta SHIB i nie tylko ona pokazała, że czasami kupując krypto w odpowiednim czasie, można zarobić sporo w bardzo krótkim czasie.


Stan krypto na dziś:
[Obrazek: image0.png]

Jak na razie jestem na minus 2$, kupowałem waluty w spadkach ale jeszcze trochę zeszły w dół. Czekam na odbicie i sprzedaje
Metahero kupione na dłużej.
Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się jak kupić krypto to zapraszam na bloga z sygnaturySmile


Czy ktoś z was inwestuje w krypto?

Do następnego!


RE: Inwestuje w Krypto- Stracę czy zyskam? - Eduardo213 - 16-10-2021 18:40

Z tym metahero to bym się zastanawiał czy w dłuższej perspektywie ma to sens, sam trochę tego mam, ale wydaje mi się, że po jutrzejszym spotkaniu w Dubaju cena mocno spadnie, wyjdzie kilka podobnych projektów " podrasowanych " I ludzie pójdą gdzieś indziej. Tutaj nawet nic szczególnego się nie dzieje z wyjątkiem tego, że ciągle gadają tylko o tym Dubaju i tym podbijają cenę. Mimo wszystko powodzenia w zarabianiu. Big Grin


RE: Inwestuje w Krypto- Stracę czy zyskam? - bestek112 - 16-10-2021 18:57

(16-10-2021 18:40)Eduardo213 napisał(a):  Z tym metahero to bym się zastanawiał czy w dłuższej perspektywie ma to sens, sam trochę tego mam, ale wydaje mi się, że po jutrzejszym spotkaniu w Dubaju cena mocno spadnie, wyjdzie kilka podobnych projektów " podrasowanych " I ludzie pójdą gdzieś indziej. Tutaj nawet nic szczególnego się nie dzieje z wyjątkiem tego, że ciągle gadają tylko o tym Dubaju i tym podbijają cenę. Mimo wszystko powodzenia w zarabianiu. Big Grin

Tylko tak nie pisz ze spadnie Blush A może właśnie podskoczy i sprzedamy z zyskiem? Jestem dobrej myśli hej
Dzięki!


RE: Inwestuje w Krypto- Stracę czy zyskam? - bestek112 - 17-10-2021 18:48

[Obrazek: image0-1.jpg]

Dziś wszystko poleciało w dół. W pewnym momencie HERO miało spadek 50%...
Zobaczymy co przyszły tydzień przyniesie, może trochę odbijemy? Dodgy

Tak sobie myślę że ten wątek to będzie super dziennik przygód z krypto, za parę lat sobie w to spojrzę i będzie pewnie niesamowita przepaść Wink


RE: Inwestuje w Krypto- Stracę czy zyskam? - danielh98 - 18-10-2021 07:57

Ja również inwestuje w krypto ? jakiej alko używasz do portfolio?


RE: Inwestuje w Krypto- Stracę czy zyskam? - bb8_pl - 18-10-2021 08:27

Zamiast HOLD czasami lepiej sprzedać UP - by nie na stracie i zapoznać się z tematami IDO Big Grin Bo widzę że te coiny jak HERO to sobie można Wink Reklama byla , pompka poszla i juz raczej pompki nie bedzie Big Grin ADA - można trzymać , Lepiej ATOM trzymać i załapywać się raz na jakiś czas na dropy a na tej sieci trochę bedzie Smile Jesli inwestujecie w Crypto lepiej zapoznajcie się z IDO a nie kupowac shity a pozniej marudzicie ze tracicie Wink Co do apek do trzymania i giełd zasugerowałbym lepiej jakis Hard Wallet a nie apki ktore moga zniknac z Waszymi srodkami ...


RE: Inwestuje w Krypto- Stracę czy zyskam? - bestek112 - 18-10-2021 20:25

(18-10-2021 08:27)bb8_pl napisał(a):  Zamiast HOLD czasami lepiej sprzedać UP - by nie na stracie i zapoznać się z tematami IDO Big Grin Bo widzę że te coiny jak HERO to sobie można Wink Reklama byla , pompka poszla i juz raczej pompki nie bedzie Big Grin ADA - można trzymać , Lepiej ATOM trzymać i załapywać się raz na jakiś czas na dropy a na tej sieci trochę bedzie Smile Jesli inwestujecie w Crypto lepiej zapoznajcie się z IDO a nie kupowac shity a pozniej marudzicie ze tracicie Wink Co do apek do trzymania i giełd zasugerowałbym lepiej jakis Hard Wallet a nie apki ktore moga zniknac z Waszymi srodkami ...

Pewnie masz dużo racji w tym co napisałeś, nie mówię ze nie. Mam nadzieje ze z HERO wyjdę na zero i zainwestuje w coś innego. Jak na razie czekam bo trochę poleciało w dół wszystko Smile
Dlaczego polecasz ATOM?

(18-10-2021 07:57)danielh98 napisał(a):  Ja również inwestuje w krypto ? jakiej alko używasz do portfolio?

Portfolio na CoinMarketCap


RE: Inwestuje w Krypto- Stracę czy zyskam? - bb8_pl - 19-10-2021 07:38

(18-10-2021 20:25)bestek112 napisał(a):  
(18-10-2021 08:27)bb8_pl napisał(a):  Zamiast HOLD czasami lepiej sprzedać UP - by nie na stracie i zapoznać się z tematami IDO Big Grin Bo widzę że te coiny jak HERO to sobie można Wink Reklama byla , pompka poszla i juz raczej pompki nie bedzie Big Grin ADA - można trzymać , Lepiej ATOM trzymać i załapywać się raz na jakiś czas na dropy a na tej sieci trochę bedzie Smile Jesli inwestujecie w Crypto lepiej zapoznajcie się z IDO a nie kupowac shity a pozniej marudzicie ze tracicie Wink Co do apek do trzymania i giełd zasugerowałbym lepiej jakis Hard Wallet a nie apki ktore moga zniknac z Waszymi srodkami ...

Pewnie masz dużo racji w tym co napisałeś, nie mówię ze nie. Mam nadzieje ze z HERO wyjdę na zero i zainwestuje w coś innego. Jak na razie czekam bo trochę poleciało w dół wszystko Smile
Dlaczego polecasz ATOM?

(18-10-2021 07:57)danielh98 napisał(a):  Ja również inwestuje w krypto ? jakiej alko używasz do portfolio?

Portfolio na CoinMarketCap

$ATOM - polecam bo jeśli go w stake masz to zarabiasz na dropach które są na sieci właśnie ATOM-a bo dropów już kilka było kilka przed nami jeszcze w tym roku Smile Poszukaj sobie w necie Wink Kilka lub kilkanaście w ciągu roku jest Smile Dodatkowo LUNA jeszcze może Ciebie zainteresuje Big Grin HERO - dla wielu już dość zarobiło i raczej już nie zarobi, skończyło się mieszanie i reklamowanie przez wodza naczelnego - raczej Wink


RE: Inwestuje w Krypto- Stracę czy zyskam? - bestek112 - 19-10-2021 20:12

(19-10-2021 07:38)bb8_pl napisał(a):  
(18-10-2021 20:25)bestek112 napisał(a):  
(18-10-2021 08:27)bb8_pl napisał(a):  Zamiast HOLD czasami lepiej sprzedać UP - by nie na stracie i zapoznać się z tematami IDO Big Grin Bo widzę że te coiny jak HERO to sobie można Wink Reklama byla , pompka poszla i juz raczej pompki nie bedzie Big Grin ADA - można trzymać , Lepiej ATOM trzymać i załapywać się raz na jakiś czas na dropy a na tej sieci trochę bedzie Smile Jesli inwestujecie w Crypto lepiej zapoznajcie się z IDO a nie kupowac shity a pozniej marudzicie ze tracicie Wink Co do apek do trzymania i giełd zasugerowałbym lepiej jakis Hard Wallet a nie apki ktore moga zniknac z Waszymi srodkami ...

Pewnie masz dużo racji w tym co napisałeś, nie mówię ze nie. Mam nadzieje ze z HERO wyjdę na zero i zainwestuje w coś innego. Jak na razie czekam bo trochę poleciało w dół wszystko Smile
Dlaczego polecasz ATOM?

(18-10-2021 07:57)danielh98 napisał(a):  Ja również inwestuje w krypto ? jakiej alko używasz do portfolio?

Portfolio na CoinMarketCap

$ATOM - polecam bo jeśli go w stake masz to zarabiasz na dropach które są na sieci właśnie ATOM-a bo dropów już kilka było kilka przed nami jeszcze w tym roku Smile Poszukaj sobie w necie Wink Kilka lub kilkanaście w ciągu roku jest Smile Dodatkowo LUNA jeszcze może Ciebie zainteresuje Big Grin HERO - dla wielu już dość zarobiło i raczej już nie zarobi, skończyło się mieszanie i reklamowanie przez wodza naczelnego - raczej Wink

LUNA już dała mi trochę $ na plus to fakt. Poczytam o tym ATOMIE w takim razie. Dzięki za info Smile


RE: Inwestuje w Krypto- Stracę czy zyskam? - dzemba - 21-10-2021 20:10

Alty to loteria, mimo zapowiadającego się sezonu na nie Smile Sam tylko bawię się ETH i BTC i nie wierzę w nic innego. Ale powodzenia w twoich działaniach.