Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuję wtyczki - wybór ilości produktów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Poszukuję wtyczki - wybór ilości produktów (/Temat-Poszukuje-wtyczki-wybor-ilosci-produktow-172589)



Poszukuję wtyczki - wybór ilości produktów - denio - 09-09-2021 21:54

Witajcie. Poszukuję wtyczki ewentualnie wskazówki jak samemu takową napisać. Chodzi mi o coś takiego jak na zdjęciu. Fajnie gdyby można było od razu przypisać, że przy dwóch produktach przysługuje cena o 10zł niższa za sztukę, a przy 3 produktach 20zł niższa za sztukę.

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc Smile


[Obrazek: obrazek1.png]


RE: Poszukuję wtyczki - wybór ilości produktów - bartas993 - 10-09-2021 06:36

Raczej gotowca nie będzie ale w PHP z pomocą ACF napiszesz sobie taką funkcję do Woocommerce, która będzie automatycznie podbierać cenę z bazy i odejmować odpowiedni %.


RE: Poszukuję wtyczki - wybór ilości produktów - denio - 10-09-2021 08:39

(10-09-2021 06:36)bartas993 napisał(a):  Raczej gotowca nie będzie ale w PHP z pomocą ACF napiszesz sobie taką funkcję do Woocommerce, która będzie automatycznie podbierać cenę z bazy i odejmować odpowiedni %.
Wiesz może w jaki sposób ja napisać?


RE: Poszukuję wtyczki - wybór ilości produktów - bartas993 - 10-09-2021 08:54

Nie zajmuje się PHP ale na forum znajdziesz osoby, które piszą w PHP i będą w stanie Ci pomóc.


RE: Poszukuję wtyczki - wybór ilości produktów - denio - 10-09-2021 12:50

(10-09-2021 08:54)bartas993 napisał(a):  Nie zajmuje się PHP ale na forum znajdziesz osoby, które piszą w PHP i będą w stanie Ci pomóc.

Jesteś w stanie mi kogoś polecić?


RE: Poszukuję wtyczki - wybór ilości produktów - bartas993 - 10-09-2021 13:26

https://zarabiam.com/Temat-Get-Paid-2-0-KOMPLEKSOWY-MENTORING-Pozycjonowanie-Copywriting-Webmastering-158134

Chłopaki wiedzą co robią Smile