Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozmowa z Piotrem Kowalskim - Szef PlusExpress! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Rozmowa z Piotrem Kowalskim - Szef PlusExpress! (/Temat-Rozmowa-z-Piotrem-Kowalskim-Szef-PlusExpress-17183)

Strony: 1 2


RE: Rozmowa z Piotrem Kowalskim - Szef PlusExpress! - Nayare - 27-11-2010 20:25

To bylo wiadome, ze chodzi im tylko o shop, a szczegolnie o ostatnia obnizke gier.


RE: Rozmowa z Piotrem Kowalskim - Szef PlusExpress! - Czarny767 - 27-11-2010 22:03

O SHOP ,to chyba logiczne.. Jak nie było w najbliższym czasie restocków .

Jeżeli wszyscy nagle wiecie ,że chodziło o gry 50% taniej,to dlaczego każdy za przeproszeniem "srał" o anulacjach, i płakał "czemu anulację" , "o nie to koniec z PE" , "trudno koniec z Lockerz Sad " ..


RE: Rozmowa z Piotrem Kowalskim - Szef PlusExpress! - Tech - 28-11-2010 01:17

Jak na ten moment jeszcze nic nie wiadomo. Równie dobrze Lockerz mogło po ostatnich zamówieniach dodać adres PE do blacklisty czy coś i już sobie nie pozamawiamy...

No ale nie ubiegajmy faktów, już niedługo się przekonamy jak będzie Smile


RE: Rozmowa z Piotrem Kowalskim - Szef PlusExpress! - Nayare - 28-11-2010 09:19

(27-11-2010 22:03)Czarny767 napisał(a):  Jeżeli wszyscy nagle wiecie ,że chodziło o gry 50% taniej,to dlaczego każdy za przeproszeniem "srał" o anulacjach, i płakał "czemu anulację" , "o nie to koniec z PE" , "trudno koniec z Lockerz Sad " ..
O mnie tego nie mozesz powiedziecSmile


RE: Rozmowa z Piotrem Kowalskim - Szef PlusExpress! - Monster - 29-11-2010 13:08

No i jest git majonez


RE: Rozmowa z Piotrem Kowalskim - Szef PlusExpress! - Razer - 29-11-2010 16:18

Nawet jak zablokują - to co zrobi PE, co zrobimy my? Odpowiem, żeby nie nadwyrężać Waszych mózgów - NIC. Bo nie mamy ani władzy ani wpływu na to, co się dzieje na podwórku LOCKERZ.

Wkurza mnie takie roztrząsanie faktu, 'puszczanie famy'. Nic nie jest wiadomo, ludzie wszczynają i wyciągają pochopne wnioski, a inni chodzą i przeprowadzają głupie wywiady. Niektórzy sieją tutaj taką propagandę jak RADIO MARYJA czy PiS. Po prostu z mojego punktu widzenia i zapewne osoby z boku, z poza forum wygląda to po prostu... dziecinnie i czasami aż nie sposób nie załamać ręki...

Blesss...


RE: Rozmowa z Piotrem Kowalskim - Szef PlusExpress! - Czarny767 - 29-11-2010 17:20

Nie robię żadnych "żadnych głupich wywiadów" ,tylko rozmawiałem z Panem Piotrem , i chciałem Wam pokazać co On sądzi na ten temat !!


RE: Rozmowa z Piotrem Kowalskim - Szef PlusExpress! - Magnus - 29-11-2010 17:23

Dzięki ,że dałeś rozmowę Smile


RE: Rozmowa z Piotrem Kowalskim - Szef PlusExpress! - Razer - 29-11-2010 17:25

(29-11-2010 17:20)Czarny767 napisał(a):  Nie robię żadnych "żadnych głupich wywiadów" ,tylko rozmawiałem z Panem Piotrem , i chciałem Wam pokazać co On sądzi na ten temat !!

A co może sądzić? On, co najwyżej, może sobie zacząć paczki kraść...

PS. To nie było skierowane dokładnie do Ciebie, podałem tylko przykład...