Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak rzucę palenie to zacznę zarabiać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Jak rzucę palenie to zacznę zarabiać (/Temat-Jak-rzuce-palenie-to-zaczne-zarabiac-171425)

Strony: 1 2 3


Jak rzucę palenie to zacznę zarabiać - qwertybsk - 17-04-2021 20:14

Cześć, jestem Michał mam 26lat i od dwóch lat mieszkam w Nl. Zarabiałem na internecie w latach 2015-2019 głównie na fejsie i na insta, suby i afiliacje, raz bida totalna a innego razu jak król zarobiony Jerkpokerface Od 3 lat pale papierosy, w szczytowych ilościach 16-18 dziennie a na imprezach wiadomo nieograniczona ilość... Od dłuższego czasu koło 10-12 dziennie, w marcu mniej na poziomie 6-8 ale początek kwietnia znowu więcej.

Przez jakiś czas za każdym razem przy odpaleniu papierosa sprawdzałem godzinę i tym sposobem po jakimś czasie uświadomiłem sobie ze to psychika bo przeważnie codziennie pale o tych samych godzinach w takich samych sytuacjach, może to nie nałóg tylko głupi nawykminus

Wiem ze nie rzucę od razu Xpokerface plan jest prosty, 3 papierosy dziennie! Nie więcej! Pracuje 6 dni w tyg i wolne mam wtorki ? tak wiec jutro rano wstaje do pracy i na pewno rano zapale i będę myślał o tym ze zostały dwa życia ?

Dlaczego chce rzucić? Odpowiedziałem sobie na to pytanie.

Chce poczuć radość z jedzenia - skupić się na diecie i na treningu, przybrać na masie ale oczywiście nie chodzi o tłuszcz, ważę jakieś 67kg a na wakacjach 2018 miałem na wadze 73 - chciałbym wrócić do tej wagi i szkoda mi tylko tego czasu zanim zacząłem palić bo w zauważalny dla mnie sposób podniszczyło to gówno mój organizm! ?

Kolejny powód to kuzyn zachęca mnie do budowania zaplecza na social mediach, zawsze lubiłem to robić Huh
Czas minie a zaplecze urośnie i można sprzedać albo wykorzystać.

Dodatkowo natknąłem sie na ten dziennik pracy, pamietam ze rok temu życzyłem autorowi powodzenia i po roku czasu miło się czyta efekty pracy autora tego dziennika - pozdrawiam serdecznie jeśli kiedyś to przeczytasz SmileSmile

https://zarabiam.com/Temat-Emerytura-do-30tki-167883

Płacone mam tygodniówki i na rożne sposoby próbowałem oszczędzać, odkładać itp chciałbym nauczyć się oszczędzać i inwestować lub chociaż nie tracić na głupoty a kiedyś w odpowiednim momencie wykorzystać swój kapitał na jakiś cel

Nie mam planu na ten dziennik w jaki sposób będę go prowadzić, będę zdawał wam relacje na bieżąco. Jeśli rzucę na pewno będę miał więcej weny żeby zacząć zarabiać na internecie!

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zapraszam do dyskusji w szczególności ex palaczy którym udało się rzucić to gówno


RE: Jak rzucę palenie to zacznę zarabiać - experimental - 18-04-2021 12:20

Cześć,
z doświadczenia (8 lat palenia, nieskończone próby rzucania) mogę ci polecić żebyś to pier***ł od razu i nie bawił się w ograniczanie 1 mniej codziennie czy 3 dziennie max itp.. U mnie było tak że w końcu trafiał się słabszy dzień w którym paliłem więcej i potem stwierdzałem że jednak nie rzucam. Nieskończona ilość razy.

Jak pracujesz to weź wolne, zrób zapasy, wyrzuć wszystkie papierosy albo spuść w kiblu i zabunkruj się w domu na tydzień, i nie wpuszczaj do środka żadnego palacza. Po wszystkim przy pierwszej lepszej okazji pewnie powiesz sobie "a, zapale tylko jednego" to uderz się w czoło i nawet o tym nie myśl bo nigdy nie skończy się na jednym i wrócisz do nałogu.

To zadziałało u mnie a próbowałem chyba każdej możliwej metody i już od ok. 10 miesięcy jestem wolny od tego obrzydliwego uzależnienia, prędzej popełnię harakiri niż do tego wrócę.


RE: Jak rzucę palenie to zacznę zarabiać - itmaster - 18-04-2021 13:51

Powodzenia w rzucaniu tego uciążliwego, głównie finansowego uzależnienia.
Nieraz jak patrzę po znajomych, to majątek potrafią przepalić, a nic z tego nie ma, tylko idzie dymek do atmosfery. Już nie wspominamy o sprawach zdrowotnych.


RE: Jak rzucę palenie to zacznę zarabiać - bartas993 - 18-04-2021 13:53

Powodzenia, sam paliłem jakieś 7 lat i jestem już w 8 miesiącu nie palenia. Trzymam kciuki za całościowy sukces i w zdrowiu i przy zarabianiu przez neta!


RE: Jak rzucę palenie to zacznę zarabiać - Ropsont - 18-04-2021 14:32

(18-04-2021 12:20)experimental napisał(a):  Cześć,
z doświadczenia (8 lat palenia, nieskończone próby rzucania) mogę ci polecić żebyś to pier***ł od razu i nie bawił się w ograniczanie 1 mniej codziennie czy 3 dziennie max itp.. U mnie było tak że w końcu trafiał się słabszy dzień w którym paliłem więcej i potem stwierdzałem że jednak nie rzucam. Nieskończona ilość razy.

Jak pracujesz to weź wolne, zrób zapasy, wyrzuć wszystkie papierosy albo spuść w kiblu i zabunkruj się w domu na tydzień, i nie wpuszczaj do środka żadnego palacza. Po wszystkim przy pierwszej lepszej okazji pewnie powiesz sobie "a, zapale tylko jednego" to uderz się w czoło i nawet o tym nie myśl bo nigdy nie skończy się na jednym i wrócisz do nałogu.

To zadziałało u mnie a próbowałem chyba każdej możliwej metody i już od ok. 10 miesięcy jestem wolny od tego obrzydliwego uzależnienia, prędzej popełnię harakiri niż do tego wrócę.

Zgadzam się w 100% z kolegą. Musi iść out od razu. U mnie zadziałało i jestem już ponad trzeci rok wolny. Gdy czuję teraz ten smród to mam ochotę zwymiotować. Wszelkie osoby palące na imprezach czy eventach zawsze wyganiam z daleka ode mnie. Palenie tytoniu to jakieś chore urojenie poprzedniej epoki. Nie jest to w ogóle potrzebne. Dużo lepiej jest wypić naprawdę dobrą herbatę (Bez cukru!). Jedyne co zapalę to raz na jakiś czas okazjonalnie naturę #pdk (Oczywiście nikogo broń Boże nie namawiam). Ale to kilka razy na rok max. Z tytoniem nie mam już nic wspólnego, polecam wszystkim bo od razu łatwiej złapać oddech Wink


RE: Jak rzucę palenie to zacznę zarabiać - pablo911 - 19-04-2021 14:46

koniecznie przeczytaj słynną ksiązkę o rzucaniu palenia. jest tam wyjasnione że łatwo można z dnia na dzień rzucić fajki a nie jakieś pseudo ograniczanie się


RE: Jak rzucę palenie to zacznę zarabiać - dzemba - 19-04-2021 20:07

Robisz jak ja, bierzesz paczkę i wyrzucasz. I tyle Tongue koniec palenia, tym sposobem przestałem palić po 9 latach, z dnia na dzień Smile


RE: Jak rzucę palenie to zacznę zarabiać - yellowx - 21-04-2021 16:00

Powodzenia


RE: Jak rzucę palenie to zacznę zarabiać - GrzegorzAnkieter - 25-04-2021 11:42

Samo rzucenie palenia jest proste, szybkie i tanie. Problemem znacznie większym jest utrzymanie stanu niepalenia.

Mamy XXI wiek a naprzeciw uzależnieniom wyszła już dawno farmakologia.

W Twoim przypadku będzie to substancja zwana cytyzyną. Sprzedawana bez recepty (przynajmniej na terytorium RP) w każdej aptece pod nazwą handlową "Tabex", "Desmoxan" lub "Recigar". Kosztująca 50 - 70 zł za całą kurację, czyli w cenie ok. 4 paczek papierosów.

Zaczynasz stosować, wysycasz organizm cytyzyną, po czym stopniowo schodzisz z dawki aż do zera. Całość kuracji zajmuje 25 dni a dawkowanie jest rozpisane krok po kroku.

Działanie cytyzyny jest proste, skuteczne i potwierdzone badaniami. Pisząc w ogromnym skrócie, substancja ta blokuje działanie nikotyny, powodując równocześnie podobne działanie. Tym samym, w ogromnym stopniu łagodzi skutki odstawienia nikotyny oraz zniechęca do jej dalszego stosowania.

Należy wziąć jednak pod uwagę, że cytyzyna to alkaloid o właściwościach toksycznych i jego przyjmowanie wiąże się z występowaniem skutków ubocznych o różnym nasileniu. Niemniej jednak, 25 dniowa kuracja tą substancją wydaje się być znacznie mniej dotkliwsza dla zdrowia niż dalsze używanie wyrobów tytoniowych.

W Internecie znajdziesz bardzo wiele informacji dotyczących cytyzyny, dlatego zachęcam do rozeznania się w temacie.


RE: Jak rzucę palenie to zacznę zarabiać - 5l4nty - 25-04-2021 17:08

(19-04-2021 20:07)dzemba napisał(a):  Robisz jak ja, bierzesz paczkę i wyrzucasz. I tyle Tongue koniec palenia, tym sposobem przestałem palić po 9 latach, z dnia na dzień Smile

Potwierdzam, nie ma co kombinować, masz silną wolę, to nie ma opcji że nie rzucisz. Wiem bo sam tak rzucałem. Co prawda po latach wróciłem do E-Papierosa, ale taka forma "dymu" mi odpowiada i jest mi z tym dobrze. A co do rzucania jak przedmówcy, weź wyrzuć fajki albo daj jakiemuś "kierownikowi" z pod żabki i po sprawie.

Pozdrawiam!

Huh