Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Napisy do filmu / pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Napisy do filmu / pomoc (/Temat-Napisy-do-filmu-pomoc-170873)



Napisy do filmu / pomoc - kosa12341 - 25-02-2021 22:00

Cześć potrzebuję pomocy mianowicie chce zacząć wrzucać tłumaczone seriale. Posiadam już jeden przetłumaczony lecz po włączeniu napisów i filmu w vlc po około 8min napisy się nie zrywają mogę coś z tym zrobić czy muszę wszstko co do sekundy poprawić?

P.S Wzorowałem się na napisach angielskich jeśli ma to jakieś znaczenie.

P.S Jeśli to nie ten dział to przepraszam i proszę o przeniesienie


RE: Napisy do filmu / pomoc - mysc - 26-02-2021 11:11

Obawiam się, że trzeba by podzielić film na 8 minut i pozostały czas. W obu filmach zgrać napisy z dźwiękiem (automatycznie, np. allplayerem, vlc player chyba też się da) i połączyć.

Druga opcja to to poprawianie wszystkiego samemu... Ogólnie nie byłoby problemu gdyby to było stałe przesunięcie przez cały film. Tutaj jednak zaczyna się od 8 minuty i nie wiadomo czy później znowu nie ma takiego przesunięcia w czasie.

Spróbuj zadać to pytanie na elektrodzie (nie wiem czy jeszcze jest aktywne to forum - ale to chyba najlepsze miejsce do takich problemów) Wink


RE: Napisy do filmu / pomoc - kosa12341 - 26-02-2021 12:05

Dzięki za podpowiedź ?