Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DOODSTREAM - co o tym myślicie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: DOODSTREAM - co o tym myślicie? (/Temat-DOODSTREAM-co-o-tym-myslicie-170122)



DOODSTREAM - co o tym myślicie? - ZdzichowDwoch - 19-12-2020 03:43

Witam.
Ostatnio było mi dane wypróbować taką stronkę jak DOODSTREAM i muszę przyznać że jako konkurencja VIDOZA'y bardzo mi zaimponowała. Przede wszystkim że mam niektóre filmy już od dłuższego czasu nieaktywne a i tak mi tych filmów nie usunęli Big Grin
Dodam jeszcze że jakoś magicznie więcej zarabiam na DOODSTREAM (5$ w około 3 miesiące) niż na Vidoza (5$ osiągnąłem w pół roku jak nie więcej, co raz ponownie przesyłając filmy).
Założyłem tam konto bo dostałem takiego zachęcającego maila:

Cytat:Hello,

This is Mike contacting you on behalf of DoodStream.com.
I would like to suggest you to try our host, you will surely like it, We also provide free premium account for uploaders & website owners. We also make sure your videos will never be removed even if it is inactive.



Why us.?
1. Daily payments
2. $10 Minimum payout
3. Unlimited storage & bandwidth
4. Faster video streaming & encoding
5. Adult content allowed
6. Subtitle support
7. Advanced API
8. DMCA Manager (Easy way to manage DMCA complaints + API)
9. Custom player logo & color
10. Custom video player image (poster)
11. Custom ads mode

Uploading options :
Web, FTP, Remote upload, Zoom uploader

Available payment options :
Paypal, Bitcoin, Ethereum, Skrill, Webmoney, Payoneer

For more details :
https://doodstream.com/earn-money

A wy co o tym myślicie?

https://doodstream.com/


RE: DOODSTREAM - co o tym myślicie? - precell - 19-12-2020 10:17

5$ w trzy miesiące? Serio? Zwolnij bo zostaniesz milionerembeka


RE: DOODSTREAM - co o tym myślicie? - ZdzichowDwoch - 19-12-2020 13:18

(19-12-2020 10:17)precell napisał(a):  5$ w trzy miesiące? Serio? Zwolnij bo zostaniesz milionerembeka
Nie mam jakoś super dużo filmów i nie zajmuję się tym cały czas to i zarobki są jakie są Tongue
Ale i tak zdziwiłem się trochę że taka różnica Big Grin


RE: DOODSTREAM - co o tym myślicie? - MinoRCombO - 30-12-2020 21:50

Możesz cos powiedziec o ogladaniu ? buforuje filmy hd jak na zmulonym cda czy leci elegancko do ogladania ?


RE: DOODSTREAM - co o tym myślicie? - szymbiel - 31-01-2021 21:31

Myślę, że ten post spowodowany był tylko chęcią zarobienia na reflinkach.


RE: DOODSTREAM - co o tym myślicie? - ZdzichowDwoch - 06-04-2021 14:40

(31-01-2021 21:31)szymbiel napisał(a):  Myślę, że ten post spowodowany był tylko chęcią zarobienia na reflinkach.

Między innymi tak... Szkoda że nie ma takiej możliwości bo odechciewa się jakiegokolwiek udzielania się z tego powodu :/
No ale nic nie zrobię bo zasady to zasady Tongue


RE: DOODSTREAM - co o tym myślicie? - damianexxx5 - 25-04-2023 11:53

Doodstream jest chwalone na rynku zagranicznym. Jednak jego wadą jest, że przy zbyt częstym przewijaniu filmu występują błędy i trzeba odczekać minutę aby kontynuować oglądanie. Bywa to uciążliwe dla oglądających (chyba że ktoś się z tym nie liczy).

Bardziej polecam streamsb.com