Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
hostinger - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: hostinger (/Temat-hostinger-169897)

Strony: 1 2


hostinger - Voode - 23-11-2020 15:46

Witam może ktoś wyrazić swoją opinie o stronie https://www.hostinger.pl/ ? Szukam jakiegoś prostego i taniego hostingu żeby wrzucić swoją stronę. Nie mam w tym doświadczenia i nie wiem dokładnie jak się to robi więc z góry dziękuje za porady Wink


RE: hostinger - PremAccHack - 23-11-2020 15:54

Tutaj masz bardzo dobry hosting korzystam od paru miesięcy i nic lepszego nie miałem. Strona chodzi bardzo szybko i stabilnie. Support zawsze chętny do pomocy.
Kup z reflinku + wpisz kod który Ci wyskoczy na stronie to będzie i wiele taniej. Polecam pakiet MD1 na rok.


RE: hostinger - bartas993 - 23-11-2020 16:04

Hostinger znam ale nie miałem okazji korzystać jedynie tylko wprowdzałem tam jakieś zmiany Smile

Sprawdź sobie jeszcze LH.pl ostatnio często widzę u klientów i sobie chwalą Smile


RE: hostinger - itmaster - 23-11-2020 16:38

Jeśli koledzy coś polecają, to ja z kolei polecę seohost.pl w której mam hosting, ale również domeny które są tanie, tańsze niż w OVH (chodzi mi od odnowienie).

Co do hostinger za wiele nie powiem, bo nie korzystałem z ich oferty.


RE: hostinger - vky - 23-11-2020 16:58

jak dla mnie, najlepszy był linuxpl.. teraz mają nazwe cyber_folks, ale wskoczyły wysokie ceny.


RE: hostinger - rachman - 23-11-2020 17:01

Hastinger używałem jak był za free jako dodatkowy. Nie było większych problemów jeśli pamiętam choć na płatny się nie zdecydowałem. Więc coś mi nie do końca widocznie podchodziło.
Tak to siedzę na seohost od laaat Wink
Mają promo 50% na nowy hosting więc jak chcesz daj znać podrzuce kod i jeśli chcesz refa.


RE: hostinger - Ascoran - 23-11-2020 20:13

Używałem płatny plan hostingera z 2-3 lata temu przez miesiąc i zrezygnowałem. Powód? Strona potrafiła nie działać przez kilka godzin, albo działać bardzo wolno. Nie mam pojęcia czy coś się zmieniło, ale ja już do tego hostingu nie wrócę.


RE: hostinger - PremAccHack - 23-11-2020 20:23

Ja dodam że seohost miałem przez rok czasu i strona strasznie muliła.
Teraz widzę że są inne pakiety ale cudów z cenami nie ma.
Za to mam u nich domenę i jest najtaniej to prawda.


RE: hostinger - rachman - 23-11-2020 20:29

Zależy jaki skrypt miałeś @PremAccHack. Ja miałem z palca pisane to śmigały aż miło nawet na najsłabszym HDD jeszcze przed zmianami sprzętu Wink
Ważne też kiedy miałeś tam stronę bo od jakiegoś czasu sporo zmian było sprzętowych u nich, a poza tym teraz SSD to standard więc jest duża różnica. Też niedługo przeskakuję na SSD NVMe mimo, że stronki śmigają dobrze ale będę nowe stawiać, a konkurencja jest duża więc każdy element mus brać pod uwagę Wink

edit:
Znajomemu przeniosłem do nich stronę od jednego z "największych i najlepszych" Wink i strona jest od razu szybsza i o 20 razy tańsza (niektórzy to mają rozmach przy przedłużeniach po promocji Sex , lepiej uważać bo 1000 zł za przedłużenie...). Inna sprawa, że kobyłka Wordpressowa miała tak nadźgane wtyczek i innych syfów, że robię ją i tak od nowa. Śmiga ale po prostu masakra tyle skryptów, wtyczek i innych bzdetów... nie mogę na to patrzeć jak niektórzy ludzie sami sobie zamulają i to często bez powodów Wink Ktoś mu przedobrzył robiąc stronę i to zdrowo chcąc ułatwić życie Wink


RE: hostinger - itmaster - 23-11-2020 21:59

(23-11-2020 20:29)rachman napisał(a):  Znajomemu przeniosłem do nich stronę od jednego z "największych i najlepszych" Wink i strona jest od razu szybsza i o 20 razy tańsza (niektórzy to mają rozmach przy przedłużeniach po promocji Sex , lepiej uważać bo 1000 zł za przedłużenie...).

Dodaj do tego support odpowiadający na drugi dzień na zgłoszenia. Jak coś ważnego, zakłócającego pracę stron, to współczuje takiemu webmasterowi. I wszystko tak jak piszesz, za wielokrotnie więcej.