Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bramka płatności bez działalności gospodarczej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Bramka płatności bez działalności gospodarczej (/Temat-Bramka-platnosci-bez-dzialalnosci-gospodarczej-169420)

Strony: 1 2


Bramka płatności bez działalności gospodarczej - Hoolig4n - 02-10-2020 16:05

Czy istnieje jakaś bramka płatności, która współpracuje z osobami fizycznymi- bez DG?Zależy mi na możliwości płatności przelewem, blikiem oraz kartą.


RE: Bramka płatności bez działalności gospodarczej - bartas993 - 02-10-2020 16:57

Sprawdzałeś może tPay ? Smile


RE: Bramka płatności bez działalności gospodarczej - malpa2 - 02-10-2020 18:53

DotPay?


RE: Bramka płatności bez działalności gospodarczej - MatiMaister - 03-10-2020 20:29

O ile wiem, to prowadzenie regularnej sprzedaży wymaga zarejestrowania działalności. I chyba też wszyscy operatorzy płatności przy rejestracji wymagają podania danych firmy.
Ale jak dowiesz się czegoś więcej to napisz czy udało Ci się coś wykombinować.


RE: Bramka płatności bez działalności gospodarczej - mysc - 05-10-2020 02:49

(02-10-2020 16:05)Hoolig4n napisał(a):  Czy istnieje jakaś bramka płatności, która współpracuje z osobami fizycznymi- bez DG?Zależy mi na możliwości płatności przelewem, blikiem oraz kartą.

Hotpay Wink

.


RE: Bramka płatności bez działalności gospodarczej - malpa2 - 05-10-2020 10:01

(03-10-2020 20:29)MatiMaister napisał(a):  O ile wiem, to prowadzenie regularnej sprzedaży wymaga zarejestrowania działalności. I chyba też wszyscy operatorzy płatności przy rejestracji wymagają podania danych firmy.
Ale jak dowiesz się czegoś więcej to napisz czy udało Ci się coś wykombinować.

Ale nie każda sieć wymaga właśnie danych działalności gospodarczej przy rejestracji. Pisałem o Dotpay bo u nich można było miec konto bez działalności. Ale widzę sie to zmieniło - "Dotpay po połączeniu z Przelewy24 już nie oferuje swoich usług dla osób bez działalności gospodarczej".

Chyba nie ma obecnie na rynku takiej bramki po tym jak Dotpay przestał to oferować Undecided


RE: Bramka płatności bez działalności gospodarczej - Oskarqq - 05-10-2020 10:08

Przecież na Stripe nie trzeba podawać działalności gospodarczej.


RE: Bramka płatności bez działalności gospodarczej - Hoolig4n - 07-10-2020 18:43

(03-10-2020 20:29)MatiMaister napisał(a):  O ile wiem, to prowadzenie regularnej sprzedaży wymaga zarejestrowania działalności. I chyba też wszyscy operatorzy płatności przy rejestracji wymagają podania danych firmy.
Ale jak dowiesz się czegoś więcej to napisz czy udało Ci się coś wykombinować.

Istnieje w Polsce coś takiego jak "działalność nierejestrowana", która co prawda jest obarczona pewnymi ograniczeniami, ale jednak możliwość regularnej sprzedaży bez działalności istnieje. Jak się okazało HotPay daje taką możliwość i właśnie do nich piszę. Oznaczę, bo prosiłeś o info jeśli uda się coś wykombinować Smile @[MatiMaister]


RE: Bramka płatności bez działalności gospodarczej - malpa2 - 08-10-2020 09:36

HotPay chyba nie bardzo podobno. A jeśli chodzi o działalność gospodarczą to bez niej możesz sprzedawać tylko smsy premium ale płatności karta i przelewy odpadają. Chyba że coś się zmieniło.


RE: Bramka płatności bez działalności gospodarczej - mysc - 08-10-2020 13:07

@[malpa2] Płatności przelewami i blikiem są dostępne dla osób bez działalności gospodarczej w Hotpay Smile