Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lokalny biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Pomysły na biznes (/Forum-Pomysly-na-biznes-444)
+--- Wątek: Lokalny biznes (/Temat-Lokalny-biznes-169309)

Strony: 1 2


RE: Lokalny biznes - FastFame - 22-09-2020 16:30

Hałas słychać też przy samym jeziorze, czy nie?
Jeżeli nie to polecam zainwestować to jako miejsce wypoczynkowe dla wędkarzy.
Na pewno jakaś ryba tam jest, więc raczej problemu nie będzie z znalezieniem klientów.
Tylko musisz się już sam dowiedzieć, czy to PZW własność czy jakiegoś innego, ale skoro masz w swojej działce kawałek jeziora twojego, więc raczej problemu nie będzie nawet z jakimiś PZW.
Dodaj do tego sklep wędkarski i grille, świetny biznes na sezon wędkarski! Smile


RE: Lokalny biznes - averegen - 22-09-2020 21:52

Pisałem jezioro to własność prywatna. Chyba zostaje tylko zaryzykowanie z namiotem zrobienie plaży,zalatwoenie pozwolenia na piwko i serwowanie dań grillowanych


RE: Lokalny biznes - Shimeon - 23-09-2020 20:19

(22-09-2020 21:52)averegen napisał(a):  Pisałem jezioro to własność prywatna. Chyba zostaje tylko zaryzykowanie z namiotem zrobienie plaży,zalatwoenie pozwolenia na piwko i serwowanie dań grillowanych

Rób jak chcesz, ale w poprzednim poście chodziło mi jedynie o plac do nauki jazdy, nie żadne kwalifikacje. Wink


RE: Lokalny biznes - averegen - 25-09-2020 22:15

Rozumiem i dzięki za poradę. Jednak jest tam zbyt wąsko, mam świadomość że zdjęcie które umeiscilem słabo przedstawia temat


RE: Lokalny biznes - wash - 07-10-2020 11:22

Moim zdaniem biznes z serwowaniem takiego jedzenia powinien wypalić. Plusem tutaj jest lokalizacja działki i jak sam piszesz wielu klientów. Którzy mogliby z usług skorzystać. No i na pewno coś takiego będzie tańsze od otworzenia restauracji z prawdziwego zdarzenia (swoje będziesz musiał z sanepidem przejść, ale nic nie jest nie do pokonania). Pozostaje tutaj w zasadzie kwestia reklamy.


RE: Lokalny biznes - wo342 - 11-01-2021 20:59

widzę, że kolega niedaleko mnie mieszka, bo w Stężycy Big Grin

miejsce faktycznie trudne do zagospodarowania, wszystko wokoło już jest. Bar na pewno by nie wypalił, ponieważ po piwko na pewno ludzie by poszli do sklepu na przeciwko ulicy bo będzie tam taniej