Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta Facebook, GG, weryfikacje numerem telefonu, najwyższa jakość! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Sprzedam (/Forum-Sprzedam-30)
+---- Wątek: Konta Facebook, GG, weryfikacje numerem telefonu, najwyższa jakość! (/Temat-Konta-Facebook-GG-weryfikacje-numerem-telefonu-najwyzsza-jakosc-168789)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Konta Facebook, GG, weryfikacje numerem telefonu, najwyższa jakość! - griver1 - 21-07-2020 16:35

1.Nazwa przedmiotu :Konta Facebook, GG, weryfikowane numerem telefonu, najwyższa jakość
2.Opis przedmiotu : Weryfikowane numerem telefonu, za dodatkową opłatą do każdego konta możliwe podpięcie poczty
3.Zdjęcia :
[Obrazek: c17f1e2f110b9b274f2323c3fadb5c0c.png]
4.Kontakt : Prywatna wiadomość, telegram:adineusz, Mail:[email protected]

5.Cena :
Konto z podpiętą pocztą - poniżej 10 sztuk 9zł, od 10 sztuk 8zł
Dodatkowe opcje:
Zdjęcie profilowe +1zł
Zdjęcie w tle +0,5zł
Wysłanie 100 zaproszeń do znajomych +1,5zł - tą opcję można brać parokrotnie.
Konto z mini stażem - +1zł za każdy tydzień stażu
Dołączenie do 5 grup +1zł - tą opcję można brać parokrotnie.
3 udostępnione posty na tablicy +1,5zł – tą opcję można brać parokrotnie.

Nowości:
Konta OLX - 8zł sztuka
Konta Gmail - poniżej 10 sztuk 6 sztuka, od 10 sztuk 4,5zł
Inne aktywacje również możliwe - do ustalenia na PRIV lub Telegram:adineusz
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Skrill/Paypal/Krypto/Blik oraz inne w miarę możliwości

Zapraszam również na stronę: http://konta-facebook.pl gdzie również możecie zawsze znaleźć aktualny cennik oraz arkusz z gotowymi kontami na sprzedaż.


RE: Świeże konta Facebook weryfikowane numerem telefonu - wachow - 27-07-2020 11:55

siemasz chetnie przetestuje jakies konto, jestem zainteresoany tematem


RE: Świeże konta Facebook weryfikowane numerem telefonu - griver1 - 29-07-2020 21:53

Wachow, wysłałem konto, wybacz, że tak późno ale nie zobaczyłem Twojego posta. Jeszcze dwa konta dla chętnych na testy. Wink


RE: Świeże konta Facebook weryfikowane numerem telefonu - jergele - 30-07-2020 20:04

@[griver1]
Ja też mogę spróbować.


RE: Świeże konta Facebook weryfikowane numerem telefonu - transformice100 - 30-07-2020 21:00

Również bym prosił jedno na testy jeśli to nie problem Wink


RE: Świeże konta Facebook weryfikowane numerem telefonu - griver1 - 30-07-2020 21:56

Wysłałem Wam konta, miłych testów. Smile


RE: Świeże konta Facebook weryfikowane numerem telefonu - jergele - 31-07-2020 15:30

Pierwsze logowanie udane.
Owieczka wypuszczona na pastwisko. Niech się pasie.


RE: Świeże konta Facebook weryfikowane numerem telefonu - griver1 - 04-08-2020 12:44

Temat nadal aktualny, zapraszam.
Dodatkowo oferuję nietypową promocję. Jeśli ktoś jeszcze nie ma konta na TRADING212 to oferuję za założenie go z mojego linku refback w postaci 10 kont Facebook. Jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam do kontaktu.


RE: Świeże konta Facebook weryfikowane numerem telefonu - wachow - 10-08-2020 12:47

Przetestowałem, spoko konta, trzyma się, na pewno zakupie więcej!!


RE: Świeże konta Facebook weryfikowane numerem telefonu - bizprofit - 10-08-2020 23:15

Prośba o przykładowe konto na priv