Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Premium SMS, Suby, czemu takie duże zmiany? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Premium SMS, Suby, czemu takie duże zmiany? (/Temat-Premium-SMS-Suby-czemu-takie-duze-zmiany-167248)



Premium SMS, Suby, czemu takie duże zmiany? - Surimi - 30-03-2020 15:39

Witam.
W dawnych czasach, działałem na sms, pamiętam jeszcze serwisy, które już teraz nie istnieją. Wtedy popularne były programy typu: facebook colors, pobierz itp. Ostatnio wróciłem do promowania programów sms. Założyłem konto w pewnym serwisie.

Stworzyłem własną stronę landing page, która wygląda naprawdę dobrze, pełna profeska. No i zaczęły się problemy. Na ponad 300 wejść zero leadów i to na najniższej możliwej stawce MO za 1,5 zł facepalm Grupa docelowa dobrze dobrana, stronka wygląda super, a nic nie wpada. Mam pytanie, czy sms się skończyły? Ktoś jeszcze na tym zarabia, dobrą kasę? W dawnych czasach to było 300 wejść, 5% konwersji i 100 zł dniówki, a teraz nic. Czy ludzie przestali wysyłać sms, czy o co tutaj chodzi, każdy promuję teraz email submit i inne cuda smutny?

Pozdrawiam, mam nadzieję, że wypowiedzą się tutaj jacyś weterani branży 2


RE: Premium SMS, Suby, czemu takie duże zmiany? - xdax1 - 30-03-2020 16:50

Może dlatego, że sieci telefoniczne wprowadzili masowo blokady na sub sms?


RE: Premium SMS, Suby, czemu takie duże zmiany? - twardy - 30-03-2020 17:06

Prawda jest taka, ze wiekszosc tych programow sub sms to bylo mniejsze lub wieksze oszustwo i zerowanie na niewiedzy. Obecnosc na rynku takich serwisow jak money king na pewno calej tej sytuacji nie poprawiala Jerk2 Teraz masz chyba defaultowo zupelna blokade na uslugi premium albo kwotowa 30 czy 40zl na miesiac. Nie zdejmiesz blokady online lub bez wizyty w salonie to nie wyslesz smsa premium.


RE: Premium SMS, Suby, czemu takie duże zmiany? - Surimi - 30-03-2020 17:19

Czyli osoba która teraz wejdzie na moją stronę i będzie chciała wysłać sms, to domyślnie nie może? Operatorzy nałożyli blokady? Oferuję real content, jak ktoś wysyła sms to dostaje to co chce. Jak to wygląda? Widać koszt sms i wszystko. To w jaki sposób teraz oferować real content za sms? :o


RE: Premium SMS, Suby, czemu takie duże zmiany? - trybulski - 31-03-2020 15:34

Zmień SMS na jakąś drobną płatność np. przez tpay. Takie moje zdanie.


RE: Premium SMS, Suby, czemu takie duże zmiany? - mysc - 31-03-2020 22:24

(30-03-2020 17:19)Surimi napisał(a):  Czyli osoba która teraz wejdzie na moją stronę i będzie chciała wysłać sms, to domyślnie nie może? Operatorzy nałożyli blokady? Oferuję real content, jak ktoś wysyła sms to dostaje to co chce. Jak to wygląda? Widać koszt sms i wszystko. To w jaki sposób teraz oferować real content za sms? :o

Może, defaultowy jest po prostu limit 35zł/miesiąc dla MO i MT. Wbrew pozorom to nie aż taka tragedia - największe dniówki w sms'ach są robione właśnie na MO pomimo limitu.
Skoro to real content, na swojej stronie warto też opublikować instrukcję jak zwiększyć limit Smile

Oprócz tego jest też płatność DCB - bez limitu (dla każdego dost. w eforsie). https://zarabiam.com/Temat-Direct-Carrier-Billing-DCB-korzystna-alternatywa-dla-MO-i-MT-164788

.


RE: Premium SMS, Suby, czemu takie duże zmiany? - szykiryki - 01-04-2020 07:24

To nie są już złote czasy dla branży premium sms. Wciąż jednak można zarobić, chociaż limity czy nawet całkowite blokady premium sms, skutecznie to ograniczają. Spróbuj innych metod płatności, np. DCB, jak wspominał mysc.

Jedna z moich nisz na premium sms, real content, nadal coś tam wpada, ale teraz, MOIM ZDANIEM, znacznie bardziej rozwinięte są sieci afiliacyjne, może w tym się odnajdziesz? Sprawdz sobie FireAds czy MyLead.

[Obrazek: 03dHmF3.png]


RE: Premium SMS, Suby, czemu takie duże zmiany? - MyLead.pl - 01-04-2020 10:59

Cześć @[Surimi],
oferty SMS dalej funkcjonują, jednak w tym momencie ich kategorie i zasady działania się zmieniły. Możesz sprawdzić co my - sieć afiliacyjna MyLead, oferujemy - dobrawrozba24.pl, ezo-strefa.pl, teleseks.pl, iqanalyze.pl, chomikui.pl, catsplit.com.pl, 5kplayer.pl.

Rekomendujemy również spróbować promocji ofert, które zastępują konkursy sms. Mowa tu o ofertach w modelu CPL. Konwersja w tych programach polega na pozostawieniu przez użytkownika swoich danych i wyrażeniu zgody na ich przetwarzanie w celach marketingowych. Tu masz możliwość się z nimi zapoznać - KLIK.

Jeżeli masz jakiekolwiek inne pytania, pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.