Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FOMO5K - Matryca ETH - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: FOMO5K - Matryca ETH (/Temat-FOMO5K-Matryca-ETH-167036)

Strony: 1 2 3 4


FOMO5K - Matryca ETH - Arek123312 - 19-03-2020 22:04

Chciałbym się z wami podzielić matrycą w której działam od niecałych 2 dni, a która już przyniosła zarobek 0.5 ETH przy inwestycji 0.1 ETH.

Czysty link: https://fomo5k.io/
Reflink: https://fomo5k.io?ref=4838 LINK SIĘ MOŻE CAŁY NIE ZAZNACZYĆ I NALEŻY RĘCZNIE SKOPIOWAĆ

Na czym to polega?

Aby przystąpić do strony potrzebujemy portfel Metamask na PC lub Trust Wallet na telefonie. Wchodzimy w link. Na komputerze wchodzimy za pomocą przeglądarki gdzie mamy metamask'a a na telefonie musimy kliknąć w aplikacji trust wallet przycisk DApps i w wyszukiwarce wkleić link. Strona automatycznie zsynchronizuje się z portfelem i poprosi o hasło i potem transfer 0.1 ETH. Opłata ta służy do zakupu 1 poziomu w strukturze. I to tyle. Po zatwierdzeniu płatności strona się odświeży i będziemy mieli dostęp do wszystkich jej możliwośći.
Nie ma potrzeby polecania, gdyż refy dostajemy z systemu bądź od kolegów nad nami (OVERFLOW POLECONYCH), lecz polecanie może przyśpieszyć proces zarabiania.

Zakup 1. poziomu to jedyna inwestycja, gdyż wszystkie następne kupujemy już z zarobionych pieniędzy i kumulujemy zarobek. Na dodatek zwraca się ona już po zdobyciu jednej osoby poleconej co ma miejsce bardzo szybko (U mnie niecałe 2 godziny, kiedy nie polecałem programu).

Na poziomie 3. który jest dość prosty do osiągnięcia nasz dochód będzie wynosił już 2.4 ETH a na 4. już 16 ETH!!!

Dlaczego mój link?
Działamy w bardzo chętnej do pracy ekipie i pomagamy osobom, które są niżej w strukturze.

W razie pytań i wątpliwości proszę pytać tutaj lub na e-mailu: [email protected]

Zapraszam do współpracy i pozdrawiam!


RE: FOMO5K - Matryca ETH - $tasio - 19-03-2020 22:28

Działam drugim dzień i mam 0.2ETH serdecznie polecam


RE: FOMO5K - Matryca ETH - bartulo91 - 20-03-2020 07:19

Są jakieś dowody wypłat?


RE: FOMO5K - Matryca ETH - mucios - 20-03-2020 07:30

(20-03-2020 07:19)bartulo91 napisał(a):  Są jakieś dowody wypłat?

Program wypłaca automatycznie od razu na Twój portfel. Więc jak najbardziej ok. Ale trzeba pamiętać że to program dużego ryzyka który wypłaty robi z wpłat uczestników i jak braknie osób które wpłacają to nie będzie ETH na wypłaty. Ja dziś wchodzę w to i zobaczymy co uda się ugrać Idea


RE: FOMO5K - Matryca ETH - Arek123312 - 20-03-2020 08:17

(20-03-2020 07:19)bartulo91 napisał(a):  Są jakieś dowody wypłat?

Tak jak mucios napisał Big Grin Program wrzuca wszystkie wpłaty automatycznie do mojego portfela Metamask i nie są nawet "zaznaczone", ale dochodzą. Jeśli to wystarczający dowód to mam wykaz wpłat ze strony. Polecam jeszcze raz Big Grin

Warto zaznaczyć, że na ten moment jest tylko około 5,5 tysiąca osób. Dla porównania na podobnym DOUBLEWAY było 40 tysięcy kiedy dołączyłem i tam czekałem 14 dni na refy z systemu. Tutaj natomiast już po kilku godzinach miałem kilka downline'ów Big Grin Warto zając jak najlepsze miejsca, gdyż dużo nie tracimy a zyskać możemy naprawdę przyzwoite kwoty!


RE: FOMO5K - Matryca ETH - SterydKrD - 20-03-2020 13:07

Ma ktos moze te 0,1 Eth na sprzedasz zanim porobie przelwy to sie zejdzie kilka dni a chce od razu to zalozyc.


RE: FOMO5K - Matryca ETH - bartulo91 - 20-03-2020 15:16

(20-03-2020 08:17)Arek123312 napisał(a):  
(20-03-2020 07:19)bartulo91 napisał(a):  Są jakieś dowody wypłat?

Tak jak mucios napisał Big Grin Program wrzuca wszystkie wpłaty automatycznie do mojego portfela Metamask i nie są nawet "zaznaczone", ale dochodzą. Jeśli to wystarczający dowód to mam wykaz wpłat ze strony. Polecam jeszcze raz Big Grin

Warto zaznaczyć, że na ten moment jest tylko około 5,5 tysiąca osób. Dla porównania na podobnym DOUBLEWAY było 40 tysięcy kiedy dołączyłem i tam czekałem 14 dni na refy z systemu. Tutaj natomiast już po kilku godzinach miałem kilka downline'ów Big Grin Warto zając jak najlepsze miejsca, gdyż dużo nie tracimy a zyskać możemy naprawdę przyzwoite kwoty!

Wszedłem z refa i pozwolę sobie pożyczyć temat do swojego dziennika Wink

Edit: Pytanie, wypłaty zleca automatycznie po zarobieniu na portfel a levele dokupujemy z Ehereum zgromadzonego w portfelu?


RE: FOMO5K - Matryca ETH - Arek123312 - 20-03-2020 16:13

(20-03-2020 15:16)bartulo91 napisał(a):  
(20-03-2020 08:17)Arek123312 napisał(a):  
(20-03-2020 07:19)bartulo91 napisał(a):  Są jakieś dowody wypłat?

Tak jak mucios napisał Big Grin Program wrzuca wszystkie wpłaty automatycznie do mojego portfela Metamask i nie są nawet "zaznaczone", ale dochodzą. Jeśli to wystarczający dowód to mam wykaz wpłat ze strony. Polecam jeszcze raz Big Grin

Warto zaznaczyć, że na ten moment jest tylko około 5,5 tysiąca osób. Dla porównania na podobnym DOUBLEWAY było 40 tysięcy kiedy dołączyłem i tam czekałem 14 dni na refy z systemu. Tutaj natomiast już po kilku godzinach miałem kilka downline'ów Big Grin Warto zając jak najlepsze miejsca, gdyż dużo nie tracimy a zyskać możemy naprawdę przyzwoite kwoty!

Wszedłem z refa i pozwolę sobie pożyczyć temat do swojego dziennika Wink

Edit: Pytanie, wypłaty zleca automatycznie po zarobieniu na portfel a levele dokupujemy z Ehereum zgromadzonego w portfelu?

Tak Big Grin Levele kupujemy z tych ETH, które nam wpadną z poprzednich leveli. I żeby być bardziej dokładnym. Nie zleca wypłat tylko kolejni użytkownicy wysyłają bezpośrednio do ciebie Big Grin


RE: FOMO5K - Matryca ETH - bartulo91 - 20-03-2020 18:11

(20-03-2020 16:13)Arek123312 napisał(a):  
(20-03-2020 15:16)bartulo91 napisał(a):  
(20-03-2020 08:17)Arek123312 napisał(a):  
(20-03-2020 07:19)bartulo91 napisał(a):  Są jakieś dowody wypłat?

Tak jak mucios napisał Big Grin Program wrzuca wszystkie wpłaty automatycznie do mojego portfela Metamask i nie są nawet "zaznaczone", ale dochodzą. Jeśli to wystarczający dowód to mam wykaz wpłat ze strony. Polecam jeszcze raz Big Grin

Warto zaznaczyć, że na ten moment jest tylko około 5,5 tysiąca osób. Dla porównania na podobnym DOUBLEWAY było 40 tysięcy kiedy dołączyłem i tam czekałem 14 dni na refy z systemu. Tutaj natomiast już po kilku godzinach miałem kilka downline'ów Big Grin Warto zając jak najlepsze miejsca, gdyż dużo nie tracimy a zyskać możemy naprawdę przyzwoite kwoty!

Wszedłem z refa i pozwolę sobie pożyczyć temat do swojego dziennika Wink

Edit: Pytanie, wypłaty zleca automatycznie po zarobieniu na portfel a levele dokupujemy z Ehereum zgromadzonego w portfelu?

Tak Big Grin Levele kupujemy z tych ETH, które nam wpadną z poprzednich leveli. I żeby być bardziej dokładnym. Nie zleca wypłat tylko kolejni użytkownicy wysyłają bezpośrednio do ciebie Big Grin

Wchodzę, ryzyko nie jest duże, warto spróbowac Big Grin


RE: FOMO5K - Matryca ETH - Zarabiacz321 - 20-03-2020 20:34

Co to za sciema, probowalem 6x sie zarejestrowac i zaplacic kase, to tylko pobiera za kazdym razem prowizje i pokazuje ze tranzakcja nieudana. Ciekawie nieudana jak 6x prowizje zjadlo i jestem w plecy.

nie polecam