Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Minimalna krajowa do końca roku! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Minimalna krajowa do końca roku! (/Temat-Minimalna-krajowa-do-konca-roku-165915)



Minimalna krajowa do końca roku! - Sielis - 05-01-2020 20:28

Cześć!

Dzięki za poświęcenie Twojego czasu na przeczytanie mojego dziennika!
Pomoże mi on na lepszą organizacje czasu oraz zapewni mi dodatkowa motywacje!

Wpisy postaram się dodawać regularnie co 7 dni Smile

Oczywiście moje cele na ten rok to zdobycie wiedzy, która pomoże mi w zarabianiu oraz wypracowanie wynagrodzenia na poziomie minimalnej krajowej netto!







RE: Minimalna krajowa do końca roku! - shf - 05-01-2020 20:54

Siema, oprócz tego co obecnie robisz w netach możesz też zainteresować się airdropami i bonusami. Mało czasu to zajmuje a czasami można się fajnych sumek dorobić Smile Zapraszam na PW i do dziennika!

https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bonusach-i-airdropach-165443


RE: Minimalna krajowa do końca roku! - ScroX - 05-01-2020 20:57

Również życzę powodzenia i będę zaglądał ! Smile


RE: Minimalna krajowa do końca roku! - mysc - 05-01-2020 21:48

(05-01-2020 20:28)Sielis napisał(a):  [...]moje cele na ten rok to zdobycie wiedzy, która pomoże mi w zarabianiu oraz wypracowanie wynagrodzenia na poziomie minimalnej krajowej netto!

W praktyce nie potrzeba na to aż roku Smile W pierwszej kolejności polecam vademecum: https://zarabiam.com/Temat-%E2%9A%A0%E2%9C%A9-PRAWDZIWE-VADEMECUM-dla-NOWYCH-i-sredniozaawansowanych-EARNEROW-%E2%9C%A9%E2%9A%A0-132943 Smile

Na samym dole vademecum są linki do opisu podstawowych metod promocji - YT, instagram, snapchat, fb ads.

Oprócz powyższych bardzo proste do wdrożenie są wszelkie metody oparte o marketing szeptany, dodawanie darmowych ogłoszeń, a także zarabianie za pośrednictwem fake-kont w social mediach.

Na forum znajdziesz bardzo dużo poradników - nie patrz na to czego dotyczy poradnik (jakich ofert), tylko na samą metodę pozyskiwania ruchu. Metody używane do promocji sms'ów i ofert PPA, można przecież z powodzeniem wykorzystywać także w tradycyjnej afiliacji. Popularne oferty się zmieniają, ale metody pozyskiwania ruchu pozostają Smile


Obecnie najpopularniejsze kampanie to:

- portale randkowe/erotyczne
- konkursy e-mail submit
- inwestycje
- pożyczki
- suplementy diety
- kampanie dot. filmów online


Na Twoim miejscu zacząłbym od dwóch pierwszy, a więc:

- portale randkowe/erotyczne
- konkursy e-mail submit

Są stosunkowo proste do rozpoczęcia promocji Smile

Powodzenia!


RE: Minimalna krajowa do końca roku! - Sielis - 11-01-2020 11:25

Witajcie ponownie! Kolejny tydzień za nami.
Co wykonałem przez ten okres?
Zarobiłem Jerk [Obrazek: oe8btila4mjf_t.jpg]
Oprócz tego dostałem dwa bany tymczasowe na snapchacie4
Rozwinałem kilkadziesiąt kont na snapchacie do około 200-300 wyświetleń( z promo z dwóch głownych kont mam około 130-180 zaproszeń Smile )
Stworzyłem fake konto na fb, gdzie mam 300 znajomych
Wykupiłem domene i hosting (Straciłem oczywiście pół dnia na ogarnięcie WP)
Przerobiłem kilkadziesiąt kursów SEO

Powoli ruszamy do celu!






RE: Minimalna krajowa do końca roku! - Itachi198 - 11-01-2020 11:56

Ruszyłeś z kopyta! Powodzenia, będę obserwował Smile


Minimalna krajowa do końca roku! - pawe322 - 12-01-2020 14:17

Powodzenia, będę zaglądał

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


RE: Minimalna krajowa do końca roku! - Czaq - 15-01-2020 07:53

Jak widać jest pewien progres Smile Powodzenia oraz śmiało pisz do mnie w razie problemów z promocją Wink


RE: Minimalna krajowa do końca roku! - Sielis - 18-01-2020 10:07

Witajcie! Smile
W tym tygodniu nie miałem dużo czasu, ale to nie oznacza, że cały tydzień nic nie robiłem Smile.
Udało mi się skończyć projekt strony, napisałem kilkadziesiąt artykułów na bloga, przerobiłem kilkadziesiąt kursów dotyczących seo. W następnym tygodniu mam plan zacząć pracę nad kolejnymi dwoma projektami Smile




RE: Minimalna krajowa do końca roku! - Sielis - 26-01-2020 09:05

W tym tygodniu nie zrobiłem nic, cały tydzień byłem poza domem.Jestem w pełni gotowy wrócić do pracy. Poza tym uznałem, że wpisy cotygodniowe są dla mnie za częste, postaram się dodawać aktualizację co dwa tygodnie Smile.