Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
piotrekprorok - scam na 12k - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: piotrekprorok - scam na 12k (/Temat-piotrekprorok-scam-na-12k-165782)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: piotrekprorok - scam na 12k - Fricooo - 26-12-2019 22:50

Chyba nie masz kogo i po co wołać:

[Obrazek: Screenshot-20191226-224719.png]

Zresztą chyba te dowody są wystarczające. Powinno byc standardowo 24h na wyjasnienie a jak nie to jechać z takim frajerstwem krótko. Przy tej kwocie mam nadzieje ze nie zostawisz tematu bo post na forum to dla niego zadna kara, a "Elo" to zwykła bezczelność.
Tez dałem sie raz oszukać z pozyczka dla full2000. Kase dostal kilka razy, na początku splacal ze spora odsetka a pozniej tylko pozyczalem zeby nie usłyszeć tego co ty, czyli ze nie zobacze SWOJEJ kasy


RE: piotrekprorok - scam na 12k - jarunioo7 - 26-12-2019 22:55

(26-12-2019 22:44)Hybrid1990 napisał(a):  Assasinoo, my sobie nie wchodzimy nawzajem w kompetencje - jak jeden moderator kogoś zbanuje, to drugi go nie odbanuje ot tak po prostu bez jego wiedzy, taką zasadę mamy tutaj od lat, zanim jeszcze tutaj się zarejestrowałem. I nigdzie mi też nie pisałeś żebym cię odbanował.
Napisałeś że piotrekprorok cię zbanował bez powodu, jak tylko upomniałeś się o pieniądze, było to dla mnie dużym zaskoczeniem, bo znając piotrka wątpiłem w to, że zrobiły tak nieprzemyślaną akcję, stąd moje pytanie do ciebie o szczegóły. Skoro nie udzieliłeś odpowiedzi na PW, tylko założyłeś nowy temat, bo wołam @[piotrekprorok].

Hahaha Hybrid i jak myślisz co zrobi Pitorek? Wejdzie tu, zobaczy znowu temat o sobie, znowu usunie temat, da bana na nowe konto Assasino i będzie po sprawie bo przecież nie wchodzicie sobie w kompetencje? beka

Wprost przecież napisał, że pieniędzy nie odda..

EDIT: czemu Majka zamknęła temat jak może okazać sie, że jest więcej osób poszkodowanych?


RE: piotrekprorok - scam na 12k - Zaperr44 - 26-12-2019 23:00

Sądziłem, że od dawna na tym forum panuję nuda a tu proszę jaka gruba afera Jerk


RE: piotrekprorok - scam na 12k - piotrgk4 - 26-12-2019 23:00

Również pożyczyłem pieniądze. Z 3000zł zostało oddane 500. Rozumiem że komuś może się noga podwinąć ale pół roku bez żadnej odpowiedzi? Nie będę moralizował w jaki sposób ktoś się powinienen zachować ale dla mnie jest niedopuszczalne by po prostu ignorować osoby które pomogły...
[Obrazek: Przechwytywanie.png]
(próby kontaktu były co 1-2 miesiąca)


RE: piotrekprorok - scam na 12k - erykziele12 - 26-12-2019 23:04

(26-12-2019 23:00)piotrgk4 napisał(a):  Również pożyczyłem pieniądze. Z 3000zł zostało oddane 500. Rozumiem że komuś może się noga podwinąć ale pół roku bez żadnej odpowiedzi? Nie będę moralizował w jaki sposób ktoś się powinienen zachować ale dla mnie jest niedopuszczalne by po prostu ignorować osoby które pomogły...
[Obrazek: Przechwytywanie.png]
(próby kontaktu były co 1-2 miesiąca)

O jakich guzach mowa, rak? Lol


RE: piotrekprorok - scam na 12k - Majka - 26-12-2019 23:06

Piotrek już tematu nie usunie, gdyż został zbanowany. Prosze powstrzymajcie sie od głupich komentarzy.


RE: piotrekprorok - scam na 12k - Kiljan - 26-12-2019 23:09

niestety piotrek tutaj nic na swoja obronę nie napisze ponieważ lata temu Piotrek jeszcze oddawał pożyczoną kasę, ode mnie otrzymał kilka pożyczek, zawsze zwracał, w ratach ale jednak. Ostatniej pożyczki nie oddał i po prostu nie odda, piotrek zmarnował swoje szanse mimo ze miał ich wiele i po prostu olał temat. Nie wiem tylko co miało mu dać banowanie po założeniu tematu, zwłaszcza, że forum nie ma dla niego żadnego znaczenia już od dawna.


RE: piotrekprorok - scam na 12k - Majka - 26-12-2019 23:12

Assasinoo konto odblokowane. Nowe konto deaktywujemy.




RE: piotrekprorok - scam na 12k - Hybrid1990 - 26-12-2019 23:27

(26-12-2019 22:29)arekgajda napisał(a):  Według hybrida kluczowe w tej sprawie jest to, czy prorok poczuł się urażony, jeśli tak - miał prawo wy.. temat i dać bana. Czego nie rozumiesz? Undecided

Pytałem żeby wiedzieć czym kierował się piotrek banując cię, a nie że szukałem jakieś usprawiedliwienie dla niego. Ale ty z góry wszystko wiesz i widzisz to co chcesz widzieć.

(26-12-2019 22:55)jarunioo7 napisał(a):  Hahaha Hybrid i jak myślisz co zrobi Pitorek? Wejdzie tu, zobaczy znowu temat o sobie, znowu usunie temat, da bana na nowe konto Assasino i będzie po sprawie bo przecież nie wchodzicie sobie w kompetencje? beka

Wprost przecież napisał, że pieniędzy nie odda.

Nie wchodzenie sobie w drogę to znaczy nie ściągać banów bez wiedzy i wyjaśnienia o co chodziło, a nie zamiatanie całej sprawy pod dywan. Odkąd dostałem zgłoszenie od Assasinoo zamierzałem doprowadzić je do końca, tak jak każde inne zgłoszenie dot. oszustwa, ale Assasinoo przegrał wojnę z nerwami, co jestem w stanie rozumieć, widząc że to nie były małe pieniądze i to, co piotrek pisał na gadu.
To już nie ma znaczenia, piotrek ma bana bezterminowego do wyjaśnienia, czyli do oddania pieniędzy.


RE: piotrekprorok - scam na 12k - Assasinoo - 26-12-2019 23:38

Hybrid dzięki za zrozumienie,

/Może po prostu darujmy sobie dalsze posty typu "tego się po nim nie spodziewałem", a zostawmy możliwość wypowiedzenia się ew. poszkodowanym? Jeśli takowych więcej nie będzie, to temat closed. Ale nie ja tutaj decyduje, to tylko sugestia.