Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Marketing afiliacyjny - jak zacząć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Marketing afiliacyjny - jak zacząć? (/Temat-Marketing-afiliacyjny-jak-zaczac-165363)



Marketing afiliacyjny - jak zacząć? - Lorax - 26-11-2019 18:42

Witam.
Ostatnio chciałem spróbować zacząć promowanie usług/przedmiotów na fb/insta. Nie do końca wiem jak się za to zabrać, czytałem kilka ogólnych poradników lecz czy powinienem poszukać kogoś co mi powie co i jak, czy lepiej samemu metodą prób i błędów Wink? Widziałem wiele ogłoszeń na internecie z zaproszeniami do "współpracy" na olx wiecie o jakie ogłoszenia chodzi. Co powiecie, opłaca się do takiego czegoś dołączać?


RE: Marketing afiliacyjny - jak zacząć? - mysc - 26-11-2019 18:58

Nie za bardzo rozumiem o co chodzi. O jakiś konkretnych usługach/przedmiotach mówisz, czy w ogóle nie wiesz co chciałbyś promować nawet?

ZAKŁADAM, że nie wiesz po prostu jak zacząć zarabianie w internecie - i tak odpowiadam poniżej Smile


Zacznij od zapoznania się z vademecum: https://zarabiam.com/Temat-%E2%9A%A0%E2%9C%A9-PRAWDZIWE-VADEMECUM-dla-NOWYCH-i-sredniozaawansowanych-EARNEROW-%E2%9C%A9%E2%9A%A0-132943 Smile

Na samym dole vademecum są linki do opisu podstawowych metod promocji - YT, instagram, snapchat, fb ads.

Oprócz powyższych bardzo proste do wdrożenie są wszelkie metody oparte o marketing szeptany, dodawanie darmowych ogłoszeń, a także zarabianie za pośrednictwem fake-kont w social mediach.

Tak naprawdę bardzo dużo poradników znajdziesz właśnie na forum - nie patrz na to czego dotyczy poradnik (jakich ofert), tylko na samą metodę pozyskiwania ruchu. Metody używane do promocji sms'ów i ofert PPA, można przecież z powodzeniem wykorzystywać także w tradycyjnej afiliacji Smile


Obecnie najpopularniejsze kampanie to:

- portale randkowe/erotyczne
- konkursy e-mail submit
- inwestycje
- pożyczki
- suplementy diety
- kampanie dot. filmów online


Na Twoim miejscu zacząłbym od dwóch pierwszy, a więc:

- portale randkowe/erotyczne
- konkursy e-mail submit

Są stosunkowo proste do rozpoczęcia promocji Smile


Pozdrawiam!
mysc


RE: Marketing afiliacyjny - jak zacząć? - wrzochal11 - 27-11-2019 20:11

(26-11-2019 18:42)Lorax napisał(a):  Widziałem wiele ogłoszeń na internecie z zaproszeniami do "współpracy" na olx wiecie o jakie ogłoszenia chodzi. Co powiecie, opłaca się do takiego czegoś dołączać?

Na to to szkoda czasu, będą Ci kazali założyć kilka kont bankowych, potem brać darmowe pożyczki. Zgarną swoje prowizje (które w zasadzie Ty mógłbyś sobie zgarnąć sam), a jak będziesz chciał zacząć zarabiać, to wtedy będziesz musiał robić to samo, czyli żerować na takiej jakby niewiedzy czy naiwności.
Nie ma to nic wspólnego z prawdziwym działaniem w marketingu afiliacyjnym


RE: Marketing afiliacyjny - jak zacząć? - Shimeon - 27-11-2019 23:46

(26-11-2019 18:42)Lorax napisał(a):  Nie do końca wiem jak się za to zabrać, czytałem kilka ogólnych poradników lecz czy powinienem poszukać kogoś co mi powie co i jak, czy lepiej samemu metodą prób i błędów Wink?

Z reguły afiliacje polegają na testowaniu przeróżnych metod i modeli. A jaki program afiliacyjny wybierzesz to już od ciebie zależy. Ja osobiście działam na MyLead i jak na razie to wpadają same pojedyncze leady. Ale nie narzekam tylko działam dalej, metodą prób i błędów jak wspomniałeś.

Znajdź mentora. On cię poprowadzi po całym.


RE: Marketing afiliacyjny - jak zacząć? - vpeersz - 28-11-2019 22:20

Affiliacje mają masę odcienie. Możesz iść w white-hat albo 100% black-hat Smile