Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mentoring Pozycjonowania - OnPage, Content SEO, Linkowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Poradniki i Nisze (/Forum-Poradniki-i-Nisze-392)
+---- Wątek: Mentoring Pozycjonowania - OnPage, Content SEO, Linkowanie (/Temat-Mentoring-Pozycjonowania-OnPage-Content-SEO-Linkowanie-164924)

Strony: 1 2 3 4 5


Mentoring Pozycjonowania - OnPage, Content SEO, Linkowanie - Muraszczyk - 30-10-2019 15:05

⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩

[Obrazek: mentoringoferta-1.png]

ROZWIJANY OD 2017 ROKU

Kompleksowy Mentoring SEO - On-Page, Content SEO, Linkowanie

WH:SEO od A do Z - SEM - OPTYMALIZACJA - Audyt SEO - Linkowanie


[Obrazek: welcome2.png]



- Treść poradników w pełni dostosowana do 2023 roku!

- Kompleksowe omówienie całego procesu pozycjnowania stron - od A do Z.

- Ocena konkurencji, dobór słów kluczowych, tworzenie content planu.

- Przeprowadzanie audytów SEO.

- On-Page SEO. Struktura strony, optymalizacja techniczna, optymalizacja treści.

- Off-Page SEO. Wyszukiwanie, ocena linków zewnętrznych oraz linkowanie.

- Dobór domeny. Omówienie i ocena wykorzystywania wygasłych domen w pozycjonowaniu.

- Poradniki wyjaśniające od podstaw m.in. praktyczne zastosowania AIDA, content marketing, storytelling czy optymalizację SEO już napisanych artykułów.

- Tworzenie skutecznych treści reklamowych, m.in. budowanie wiarygodności, analiza i kreowanie potrzeb, rozszerzanie grupy docelowej, sekwencje reklamowe.

- Dożywotnie wsparcie od autora. Nielimitowana możliwość zadawania pytań autorowi mentoringu w wybranym kanale komunikacji.

- Dożywotni dostęp do przyszłych aktualizacji mentoringu oraz poradników "ogólnych" dotyczących zarabiania w internecie.

- Zniżka na wybrane mentoringi Get paid 2.0!




Kompleksowy Mentoring SEO - On-Page, Content SEO, Linkowanie

KOMPENDIUM SEO WEDŁUG MURASZCZYKA

[Obrazek: muraszczyk_m.png]

Mentoring jest rozwijany od kwietnia 2017 roku!

---> LINK DO OPISU PEŁNEJ OFERTY <---

---> LINK DO KASY <---

Jednorazowa opłata za dołączenie: 589zł

Jako członek mentoringu, możesz aktywować stałe +5% do wszystkich stawek w mylead.pl!




Zadawanie pytań dotyczących mentoringu jest w pełni bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Proszę śmiało wysyłać wiadomości - chętnie odpowiem : )





[Obrazek: welcome2.png]

...



RE: Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" Nowa Cena - Vasaki - 06-11-2019 18:44

Opinia:

Po raz kolejny przyszło mim recenzować poradnik od Muraszczyka na temat pozycjonowania i optymalizacji.

Po raz trzeci (z każdym razem poradnik się rozszerza) dodam, że jest to ogromne źródło wiedzy na temat pozycjonowania, ogromny zlep wszelkich dostępnych informacji (tych poufnych i tych ogólnodostępnych).
Z tak dużym kompendium wiedzy przy systematycznej pracy jesteśmy skazani na sukces Smile

Wszelkie opinie łatwo możemy znaleźć w linkach dot. wcześniejszej sprzedaży tego poradnika (przed aktualnym rozszerzeniem).

Dopuszczam jak najbardziej do sprzedaży Smile

Btw. osoby które wcześniej zakupiły poradnik do większości nowości opisanych w poradniku pewnie doszły już dawno same, lecz nowe osoby z pewnością będą zadowolone (+ dodatkowy gratis).

(sugestia dla Muraszczyka - nazwij go Vol. 3 czy coś bo się człowiek gubi Big Grin )

#Edit#
Wybaczcie za skróconą wersję, ale wiele razy zachwalałem już tę formę "FAQ SEO" i pisać po raz 10ty to samo... Big Grin


RE: Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" Nowa Cena - kozik - 08-11-2019 07:43

Hej, poradnik zakupiłem jakiś czas temu. Wiedza którą dostarcza Muraszczyk jest ogromna. Jeśli masz zapał, to na musi się udać Wszystko jest konkretnie opisane, a w razie czego jest dostęp do grupy na discordzie. Ja ogólnie polecam Smile


RE: Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" Nowa Cena - azzaz - 09-11-2019 12:10

Nie widziałem nowej wersji poradnika, ale starą polecam. Można pozarabiać trochę. Poradnik się dawno zwrócił i cały czas zarabiam choć już wiadomo po czasie każdy ma też zawsze jakieś własne przemyślenia, własne sztuczki, zmodyfikowane metody, zaplecze etc. Jako baza, żeby zacząć zabawę z SEO jest idealny.


[Obrazek: zarobki.jpg]

Wycinek pieniędzy zarobionych dzięki pozycjonowaniu, na którym jeszcze 2 lata temu się kompletnie nie znałem i była to dla mnie czarna magia.


RE: Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" Nowa Cena - Zawik - 09-11-2019 12:33

Cena śmieszna w porównaniu do tego, ile można zarobić wykorzystując całą wiedzę, którą Muraszczyk przekazał w tym poradniku. Krok po kroku jest rozpisane, co trzeba zrobić, aby nasza strona wzniosła się na szczyt w Google. Na plus zasługują darmowe aktualizacje poradnika oraz 30 dni supportu. Jest to najlepszy poradnik jaki dotychczas udało mi się zakupić na tym forum, a trochę się ich przewinęło. Jeśli masz zapał do pracy, śmiało możesz brać Wink


RE: Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" Nowa Cena - Muraszczyk - 10-11-2019 15:21

Dziękuje za recenzje i akceptacje tematu po raz drugi @[Vasaki]

Małe sprostowanie. Vasaki recenzował uprzednio pierwotną wersję poradnika (wersje z kwietnia 2017 roku):
https://zarabiam.com/Temat-SPRZEDAM-Poradnik-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-stron-Aktualizacja-Kwiecien-2019-154916?pid=1759616#pid1759616

Później pojawiła się recenzja Klina na temat aktualnej, a więc drugiej wersji poradnika opisanej tutaj:
https://zarabiam.com/Temat-SPRZEDAM-Poradnik-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-stron-Aktualizacja-Kwiecien-2019-154916?pid=1842402#pid1842402

Recenzja aktualnej wersji poradnika od Klina (czerwiec 2019):
https://zarabiam.com/Temat-SPRZEDAM-Poradnik-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-stron-Aktualizacja-Kwiecien-2019-154916?pid=1850777#pid1850777


Na ten moment nie było jeszcze drugiej aktualizacji. Poprzedni wątek został zgodnie z regulaminem zarchiwizowany po osiągnięciu limitu sprzedaży na tamten okres.
Także piszemy tu o tym samym produkcie, który aktualizowany był w kwietniu tego roku ale tańszym o 15% z uwagi na okres przedświąteczny oraz czas który minął od aktualizacji.

Recenzja Klina odnosiła się do dokładnie tego samego produktu który sprzedawany jest teraz, jednak w starej (wyższej) cenie. Dzięki konieczności założenia nowego wątku jako kupujący macie teraz dwie recenzje od dwóch największych autorytetów SEO na tym forum Smile

Faktycznie można było się w tym trochę zgubić, szczególnie jak się jest tak zabieganym jak Vasaki. Także nie mam tego za złe, rozumiem jak to jest robić coś w biegu i dziękuje za sprawną akceptację wątku.

Dostałem kilka wiadomości w sprawie aktualizacji natomiast mam nadzieję że teraz wszystko jest jasne.

Pełny, aktualny opis jest w pierwszym wpisie tego tematu. Jeśli coś się zmieni, to wpis będzie edytowany, a w temacie pojawią się stosowne informacje. Naturalnie gdyby miały miejsce jakieś większe zmiany, to oznaczę wszystkich na grupie discord

@[kozik] Dziękuje za opinie

@[azzaz] Posiadasz aktualną wersję, mam nadzieję że teraz już wszystko jasne. Naturalnie wszystkie aktualizacje są w cenie, także gdyby tak owa się pojawiła- już byś ją miał. Wyników i rozwoju w SEO naturalnie gratuluję Smile

@[Zawik] Dziękuje bardzo za opinie. Tobie zapału nie brakuje (przynajmniej okresowo), trochę wytrwałości i to wszystko co już postawiłeś pewnie pozwoli Ci nieźle zarobić. Także... Czekam aż pochwalisz się wynikami Smile


Zainteresowanym przypominam że zbiór recenzji oraz opinii o pierwotnej jak i aktualnej wersji znajdziecie w zarchiwizowanym wątku tutaj:
https://zarabiam.com/Temat-SPRZEDAM-Poradnik-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-stron-Aktualizacja-Kwiecien-2019-154916

Poradnik w sprzedaży jest od 22 Kwietnia 2017 roku, a na zarabiam.com od 24 Lutego 2018 roku. Także temat jest świeży, natomiast produkt jest na rynku już trochę czasu, a ja sam poza przekazaną w poradniku wiedzą mam już sporo doświadczenia związanego ze sprzedażą, zapewnieniem wsparcia oraz organizacją wszystkiego dookoła sprzedaży.

Wszelkie pytania odnośnie poradnika proszę wysyłać w prywatnej wiadomości.
Chciałbym żeby ten temat pozostał zbiorem opinii czy informacji z mojej strony.



RE: Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" Nowa Cena - Muraszczyk - 07-12-2019 09:52

Potwierdzam pełną aktualność oferty na grudzień zgodną z opisem w pierwszym wpisie



Wszelkie pytania odnośnie poradnika proszę wysyłać w prywatnej wiadomości.
Chciałbym żeby ten temat pozostał zbiorem opinii czy informacji z mojej strony.



RE: Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" Nowa Cena - Muraszczyk - 22-12-2019 12:43

Oferta aktualna, jestem dostępny w okresie świątecznym. Z płatnościami mogą wystąpić naturalne opóźnienia, jednak na wszystkie pytania odpowiadam na bieżąco.


Jeśli chodzi o nowy rok i plany odnośnie aktualizacji.

Aktualizacja powinna mieć miejsce w pierwszym kwartale nowego roku, bo to w tym okresie pojawiają się te pewniejsze informacje, wyniki po zmianach które mają miejsce zwykle pod koniec roku (dokładnie tak było w tym roku- dwie duże aktualizacje w 3 kwartale). Czas pokaże jak będzie to wyglądało w tym roku, jednak ten pierwszy kwartał nowego roku wydaje się najlepszym okresem do podsumowania i stworzenia produktu, który będzie możliwe najdłużej aktualny. Na ten moment nie jestem w stanie podać dokładniejszej daty- pierwszy kwartał to widełki w których można się spodziewać aktualizacji. Oczywiście o wszystkim będę informował tutaj w temacie, tak więc finalnie pojawi się ta realna data i więcej konkretów.

Naturalnie produkt zostanie dostosowany do wymagań na nowy rok. Nie oznacza to że obecny produkt jest nieaktualny, ponieważ nie są to aż tak drastyczne zmiany, a aktualizacja ma również na celu wprowadzanie nowych informacji- nie tylko aktualizowanie "przedawnionych". Cena 295 zł będzie obowiązywała aż do aktualizacji, po której pewnie nieznacznie wzrośnie. Wszystkie przyszłe aktualizacje są w cenie zakupu.

Stale zbieram uwagi od kupujących które pojawiają się po zakupie czy też wychodzą podczas 30 dniowego okresu wsparcia. Wszystkie powtarzające się uwagi czy większe niedopatrzenia w treści zapisuje, więc mam już solidną podstawę do zaktualizowania. Do tego dojdą wszelakie zmiany w algorytmie oraz rozwinięcie wszystkich kwestii, które uznam za te najbardziej wartościowe na ten rok.



Wszelkie pytania odnośnie poradnika proszę wysyłać w prywatnej wiadomości.
Chciałbym żeby ten temat pozostał zbiorem opinii czy informacji z mojej strony.



RE: Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" Nowa Cena - Muraszczyk - 05-02-2020 17:23

Potwierdzam aktualność oferty na luty zgodnej z pierwszym wpisem w temacie.


RE: Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" Nowa Cena - Muraszczyk - 01-03-2020 15:58

Zbieram się do aktualizacji poradnika.

Tak jak wspominałem wyżej- aktualizacja powinna mieć miejsce w pierwszym kwartalne nowego roku. Z uwagi na to że mam to na uwadze już teraz, to jest duża szansa że skończę ją jeszcze w tym miesiącu.

Co konkretnie będzie zawierać aktualizacja? Póki co mam zapisane uwagi z całego okresu od aktualizacji do teraz. To czego można spodziewać się na pewno to sprawdzenia i dostosowania przekazywanej wiedzy do obecnych standardów oraz generalnego odświeżenia informacji.

O większych zmianach i postępie prac będę informował tutaj w temacie na bieżąco.

Wszystkie przyszłe aktualizacje poradnika są w cenie, a więc osoby które pierwotnie kupiły poradnik za 200 zł w 2017 roku zyskają darmowy zastrzyk wiedzy i wszelakie inne bonusy po raz drugi.

Jaka będzie cena po aktualizacji? Nie chcę wyceniać pracy przed jej zakończeniem. Wstępnie mogę powiedzieć że będzie oscylowała gdzieś w granicy 300 zł. Na bazie tego co już zbudowałem staram się utrzymywać poradnik jako produkt dla początkujących oraz średnio zaawansowanych lub nawet osób zaawansowanych które wracają po przerwie i potrzebują odświeżenia wiedzy. Stąd uważam że cena w tej granicy jest jak najbardziej w porządku za takie kompendium wiedzy.

Póki co nie ustalam żadnego limitu sztuk do aktualizacji na tym forum, bo zainteresowanie tematem jest dość niskie i raczej nie grozi mi szturm z okazji aktualizacji.

Wszelkie pytania odnośnie poradnika proszę wysyłać w prywatnej wiadomości.
Chciałbym żeby ten temat pozostał zbiorem opinii czy informacji z mojej strony.