Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blovly - wysyłaj paragony a w zamian dostawaj punty / niespodzianki / pieniądze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Blovly - wysyłaj paragony a w zamian dostawaj punty / niespodzianki / pieniądze (/Temat-Blovly-wysylaj-paragony-a-w-zamian-dostawaj-punty-niespodzianki-pieniadze-164734)

Strony: 1 2


Blovly - wysyłaj paragony a w zamian dostawaj punty / niespodzianki / pieniądze - the.mumion - 15-10-2019 19:09

Serwis Blovly.com oferuje punkty które możemy wymienić na nagrody typu:

- bony

- telefony

Asortyment mały ale serwis jest świeży.

Aktualnie jest promocja która daje 50pkt za zaproszenie użytkownika. A osoba rejestrująca się z polecenia dostanie 30pkt = 3zł.

Za dodanie paragonu dostaje się 1pkt = 0,1zł.

Myślę że warto spróbować i dać szansę serwisowi.

Czysty link: http://www.blovly.com

Reflink: https://www.blovly.com/?r=T0XGVK1a

Za rejestrację z refa oferuje reputa + 30pkt na start = 3zł na koncie.



Zapraszam do rejestracji Smile


RE: Blovly - wysyłaj paragony a w zamian dostawaj punty / niespodzianki / pieniądze - Grimes - 15-10-2019 20:48

poszło z refa Heart


RE: Blovly - wysyłaj paragony a w zamian dostawaj punty / niespodzianki / pieniądze - the.mumion - 15-10-2019 21:03

Reput dany. Dodalem przed chwila paragon z biedry i dali mi za to extra 10pkt czyli 1zl Smile


RE: Blovly - wysyłaj paragony a w zamian dostawaj punty / niespodzianki / pieniądze - Ewcia6000 - 15-10-2019 21:10

od ilu pkt są nagrody i np. jakie ?


RE: Blovly - wysyłaj paragony a w zamian dostawaj punty / niespodzianki / pieniądze - the.mumion - 15-10-2019 21:21

500 punktow to bon 50zl. 600 punktow nerflix 60dni


RE: Blovly - wysyłaj paragony a w zamian dostawaj punty / niespodzianki / pieniądze - hubaiitv - 15-10-2019 22:34

To jest to samo co scam tilido


RE: Blovly - wysyłaj paragony a w zamian dostawaj punty / niespodzianki / pieniądze - SterydKrD - 16-10-2019 08:30

Skad wiesz ze to scam?


RE: Blovly - wysyłaj paragony a w zamian dostawaj punty / niespodzianki / pieniądze - Milionaree - 23-11-2019 22:14

wypłacił już ktoś? warto tracić czas?


RE: Blovly - wysyłaj paragony a w zamian dostawaj punty / niespodzianki / pieniądze - SKOR514 - 24-11-2019 16:41

Podbijam, ma ktoś dowód wypłaty?


RE: Blovly - wysyłaj paragony a w zamian dostawaj punty / niespodzianki / pieniądze - 121 - 24-11-2019 17:59

Ja zacząłem zapraszać ludzi, w końcu 5zł to sporo. Po uzbieraniu 200 punktów zablokowali mi link do polecania i zaczął on przekierowywać do strony, która nie istnieje...