Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie Windows 10 się nie zamyka tylko usypia ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Pytanie Windows 10 się nie zamyka tylko usypia ? (/Temat-Pytanie-Windows-10-sie-nie-zamyka-tylko-usypia-164268)

Strony: 1 2


RE: Pytanie Windows 10 się nie zamyka tylko usypia ? - kukiz87 - 12-09-2019 17:47

Pomogło ! To szybkie uruchamianie odznaczyłem i normalnie się wyłacza i włacza od 0:00:00:00


RE: Pytanie Windows 10 się nie zamyka tylko usypia ? - tjt1 - 12-09-2019 18:38

kukiz87, no i super! Wink


RE: Pytanie Windows 10 się nie zamyka tylko usypia ? - Shimeon - 21-11-2019 15:53

(11-09-2019 12:17)itmaster napisał(a):  Żeby to zmienić, najedź na lupę (przy Windows start) i wpisz w szukajkę "Panel sterowania" ten stary, bo jest czytelniejszy dla mnie i następnie wybierz "Opcje zasilania" -> "Zmień ustawienia planu" -> "Zmień zaawansowane ustawienia zasilania" i tam szukaj "Przyciski zasilania i pokrywa". I przy "Akcja przycisku zasilania" przestaw na Zamknij

A jeśli podłączam laptopa do zasilania i on od razu mi się włącza, zanim jeszcze otworzę pokrywę to którą opcję mam wybrać/zmienić?


RE: Pytanie Windows 10 się nie zamyka tylko usypia ? - alien97 - 19-12-2019 16:34

a jeśli chodzi o wydajność to jeśli nie wyłączasz komputera przez dłuższy czas ale serio długi to zauważysz spadek wydajnościowy