Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Airdrop- 2 Biliony Lumenów Keybase - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: AirDropy (/Forum-AirDropy-460)
+--- Wątek: Airdrop- 2 Biliony Lumenów Keybase (/Temat-Airdrop-2-Biliony-Lumenow-Keybase-164261)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Airdrop- 2 Biliony Lumenów Keybase - FeelTheKick - 10-09-2019 18:39

Witam,
Kolejny raz rozwadawane są Lumeny XLM, tym razem nie od blockchain a od Keybase.io

Aby wziąść udział trzeba posiadać konto na Keybase.io, zrobić weryfikację telefoniczną i dodać 2 urządzenia.

Szczegóły w linku poniżej:

Instrukcja jak odebrać Stellar XLM z airdropu Keybase

Więcej tutaj https://keybase.io/a/i/r/d/r/o/p/spacedrop2019

UWAGA!!

Dla tych którzy już odebrali XLM jest sposób jak zarobić dodatkowe 10 Euro! Instrukcja tutaj [/size]


UWAGA! AKTUALIZACJA ZASAD! Teraz praktycznie każdy może wziąć udział w airdropie.

Każdy z użytkowników Keybase dostał już Lumeny o wartości ok 19.44$

Kolejne będą rozdawane 15 każdego miesiąca. Ilość jaką możesz dostać zależy od ilości użytkowników zarejestrowanych w serwisie Keybase

Powodzenia


RE: Airdrop- 2 Biliony Lumenów Keybase - wasda - 10-09-2019 19:12

trzeba mieć konto założone przed 9.09


RE: Airdrop- 2 Biliony Lumenów Keybase - FeelTheKick - 10-09-2019 19:24

(10-09-2019 19:12)wasda napisał(a):  trzeba mieć konto założone przed 9.09
Jeśli masz konto na Github założone przed 9.09 możesz je podpiąć i też weźmiesz udział. Tak samo z HackerNews. Ewentualnie może ktoś ze znajomych pożyczy Ci konta.


RE: Airdrop- 2 Biliony Lumenów Keybase - SterydKrD - 10-09-2019 20:33

Jeśli teraz zaloze konto to pierwszego nie dostane ale kolejne 15 dnia kazdego miesiaca juz tak?


RE: Airdrop- 2 Biliony Lumenów Keybase - FeelTheKick - 11-09-2019 06:59

(10-09-2019 20:33)SterydKrD napisał(a):  Jeśli teraz zaloze konto to pierwszego nie dostane ale kolejne 15 dnia kazdego miesiaca juz tak?

Tak, pod warunkiem że Twoje konto na Github lub HackerNews było utworzone przed 09.09.2019


RE: Airdrop- 2 Biliony Lumenów Keybase - SterydKrD - 11-09-2019 10:50

Nie mam tam kont pytanie czy jak teraz je zaloze to czy nastepne rozdania juz beda do mnie trafiac Wink


RE: Airdrop- 2 Biliony Lumenów Keybase - FeelTheKick - 11-09-2019 18:52

(11-09-2019 10:50)SterydKrD napisał(a):  Nie mam tam kont pytanie czy jak teraz je zaloze to czy nastepne rozdania juz beda do mnie trafiac Wink
Nie będą, aczkolwiek serwis Keybase.io jest bombardowany przez użytkowników prośbami aby każdy mógł skorzystać z Airdropu bez względu na to kiedy założył konto. Możliwe że zmienią zasady.

Z drugiej strony, starzy użytkownicy Keybase nie chcą napływu nowych do airdropu. Dlaczego? Ano dlatego że ilość XLM która można dostać zależy od ilości osób zapisanych na airdrop.

W tej chwili na jednego użytkownika przypada 2160 XLM czyli 540 PLN za darmo. Wczoraj było jeszcze ponad 1150 PLN. I wszystko jasne ?

AirDrop był ogłaszany na stronie internetowej cryptomaniak.pl już tydzień temu ale poprzez push notifications, czyli wiadomość dostali tylko subskrybenci którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie powiadomień. Taka polityka portalu i nic się nie poradzi. Czasem warto się zapisać na takie powiadomienia.


RE: Airdrop- 2 Biliony Lumenów Keybase - Komandos823 - 11-09-2019 19:39

Mi się udało bo miałem konto github ale powiem że, zostanie dla nas mało hehe


RE: Airdrop- 2 Biliony Lumenów Keybase - SterydKrD - 11-09-2019 19:57

Ma ktos moze powiazac konto github? Podziele sie zyskiem Big Grin


RE: Airdrop- 2 Biliony Lumenów Keybase - DT82 - 12-09-2019 00:53

Opłacało się korzystać z poradnika Vasakiego i tworzyć profile do gier na różnych portalach (takich jak github) dawno temu Wink Wystarczyło odszukać nazwę profilu i udało się zalogować do dwuletniego GitHub Big Grin
Keybase już ogarnięte i zobaczymy co z tego będzie