Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ufo i zjawiska paranormalne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Ufo i zjawiska paranormalne (/Temat-Ufo-i-zjawiska-paranormalne-164119)



Ufo i zjawiska paranormalne - priestos - 31-08-2019 19:02

Wierzycie w ufo albo w inne zjawiska paranormalne ? Jaki macie do tego stosunek ? Ja osobiście wierzę, że są gdzieś w galaktyce ci tamci oraz inni.


RE: Ufo i zjawiska paranormalne - rachman - 31-08-2019 19:11

To nie tyle kwestia wiary co kwestia wiedzy i otwartości Wink
Wszechświat ma zbyt wiele planet itd. by gdzieś nie mogło istnieć życie w takiej czy innej postaci. Planet może być podobnych do naszej wiele, poza tym raczkujemy jeszcze w nauce a co dopiero odkrywaniu układu... Życie być może - może mieć inne formy niż powszechnie znane. W naszych oceanach co jakiś czas odkrywa się nowe istnienia. To dopiero "kosmos" Wink


RE: Ufo i zjawiska paranormalne - priestos - 31-08-2019 20:13

W sumie pomyślałem o tym, że w moim mieście też może roi się od komitów i unych ?

Przytoczę parę przykładów :

- MJ w sumie kumpel siedział w psychiatryku parę lat (jadł ptaki czy żywe pająki)
- Flacha kumpel też sepleni tylko pije i pyta czy ma ktoś dołożyć do piwa 2.50
- Mały ziomek z dzieciństwa nie ma zębów choć ma dopiero 20 ileś lat. Lubi latać nic innego w życiu go nie rajcuje
- Co dalej to może dodam Łątkera wierzy w posejdony i różne bóstwa
- Mamy też Abdula co lubi pić ruską wodzię
- Łyżeczkę kumpel co lubi sobie parówki w tyłek wkładać i nie tylko (jego możliwości są nie ograniczone)
- Wiele meneli i alkoholików choć dla mnie to ludzie sukcesu Smile

Może to moje miasto to jakaś czarna dziura Tongue


RE: Ufo i zjawiska paranormalne - rachman - 31-08-2019 20:21

Dobre Wink ufoków fakt może być wielu Wink W psychiatrycznych są różne osobistości.


RE: Ufo i zjawiska paranormalne - priestos - 31-08-2019 20:22

To fakt Big Grin w sumie kiedyś za młodego widziałem coś dziwnego na niebie ale to było dawno więc może ino przywidzenie.


RE: Ufo i zjawiska paranormalne - rachman - 31-08-2019 20:28

Heh może ufok może ptok co za różnica Wink
Skupić się na życiu lepiej. Wszystko co odciąga od świadomości to zapchajdziury ważne dla umysłu ale nie dla istoty.


RE: Ufo i zjawiska paranormalne - Captain - 31-08-2019 23:17

Cytat:w sumie kiedyś za młodego widziałem coś dziwnego na niebie ale to było dawno więc może ino przywidzenie.

Ludzi którzy wiedzieli na niebie niezidentyfikowane obiekty latające jest zaskakująco dużo. Są w internecie strony gdzie pojawia się masa zdjęć takich obiektów i to aktualnych, każdego miesiąca. A nawet filmiki.

Co prawda w dzisiejszych czasach wiele z nich może być po prosty dronami które widziane z bardzo daleka dziwnie wyglądają, albo jakąś nową wojskową technologią, ale niektóre są naprawde dziwne (na przykład obiekty które latają sobie gdzieś, a nagle wystrzeliwują do góry pionowo z olbrzymią prędkością i tym podobne. Jeśli to ziemska technologia to całkowicie nieznana zwykłym ludziom, w sensie jakaś supertajna i ukrywana).