Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przeszłość jak sobie z nią poradzić ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Przeszłość jak sobie z nią poradzić ? (/Temat-Przeszlosc-jak-sobie-z-nia-poradzic-164117)



Przeszłość jak sobie z nią poradzić ? - priestos - 31-08-2019 17:28

Mam takie dość nietypowe pytanie do was. Jak sobie poradzić z przeszłością ? Opowiem trochę co mnie gnębi i od czasu do czasu zabiera poczucie humoru itd. Bowiem no jakiś czas (stosunkowo często) myślę o przeszłości, o byłej dziewczynie jak było cudownie (nie było problemów z ludźmi, jak potrafiłem zrezygnować ze złego nawyku dla niej i warto było to zrobić). O tym jak niekiedy człowiek czuje się samotny gdy nie ma się bliskiej mu osoby obok niego. Jest to bardzo przytłaczające i smutne. Pogodziłem się z tym, że raczej ona do mnie nie wróci. Chciałem zastąpić ją inną osobą i poniekąd się to udało ale nie trwało zbyt długo. Jak sobie zająć tą pustkę, która jest i pozostaje wewnątrz ? Ktoś ma jakieś rady lub przeżył coś podobnego i może się udzielić ? Nieraz po prostu człowiek nie chcę obudzić ze snu w, którym żyje w przeszłości jakże wtedy dla niego cudownej.


RE: Przeszłość jak sobie z nią poradzić ? - siemasz - 31-08-2019 17:48

Zajmij sobie czas tym co lubisz, tylko nie uciekaj przesadnie w alkohol i inne używki.


RE: Przeszłość jak sobie z nią poradzić ? - priestos - 31-08-2019 17:55

Właśnie alkoholu nie trawię w ogóle ale co do 2 to wolę nie wypowiadać. Postanowiłem zmienić nastawienie do życia.


RE: Przeszłość jak sobie z nią poradzić ? - rachman - 31-08-2019 19:02

Napiszę wprost - dopóki tak szczerze nie pokochasz sam siebie to w życiu będziesz mieć takie zagwózdki...
Piszę i z doświadczenia życiowego i z perspektywy około ćwierćwiecza interesowania się psychiką, psychologią, metodamy konwencjonalnymi jak i "niezbadanymi" jak chodzi o istotę ludzką.
Pokochaj siebie, a nigdy nie będziesz samotny. Nikt nie może dać Ci szczęścia. To stan. Ludzie mogą dawać pewne zaspokajanie różnych zachciejek ale jak chcesz skończyć z tęsknotami, dołkami, poczuciem samotności itp. to pracuj nad sobą a nie nad tym co ktoś Ci dawał, może niby dać, itd.
Powodzenia


RE: Przeszłość jak sobie z nią poradzić ? - priestos - 31-08-2019 19:05

Mądre słowa dziękuję


RE: Przeszłość jak sobie z nią poradzić ? - Shimeon - 31-08-2019 19:30

Potrzebujesz rozmowy. Pisz do mnie na pw. Smile


RE: Przeszłość jak sobie z nią poradzić ? - priestos - 31-08-2019 22:37

Napisałem ;d


RE: Przeszłość jak sobie z nią poradzić ? - bananmma - 06-09-2019 06:07

Rachman napsial słowa trafne w 100%. Po prostu kolego przeżyłeś "cięższe" chwile w życiu i musisz pokochać siebie i swój los Wink

Ja uświadomiłem sobie, że nie można przejmować się rzeczami, na które nie ma się wpływu, podszedłem do życia na totalnym luzie. Może i to dziwne ale mnie "pociesza" fakt, że są ludzie na tym świecie co mają naprawdę 10x tyle gorsze problemy jak ja i muszą też sobie poradzić.