Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
80 zł Darmowy Airdrop GCOX Token ACM. Akcja podobna do Blockchain Crypto.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: AirDropy (/Forum-AirDropy-460)
+--- Wątek: 80 zł Darmowy Airdrop GCOX Token ACM. Akcja podobna do Blockchain Crypto.com (/Temat-80-zl-Darmowy-Airdrop-GCOX-Token-ACM-Akcja-podobna-do-Blockchain-Crypto-com-163970)

Strony: 1 2


80 zł Darmowy Airdrop GCOX Token ACM. Akcja podobna do Blockchain Crypto.com - Boniekk - 20-08-2019 17:24

Nowy airdrop GCOX podobny do Blockchain oraz Crypto.com !
Czysty link : https://gcox.com
Reflink : https://gcox.com/register?ref=981076

Do zdobycia 100 ACM (~80 zł), za rejestrację z reflinka i weryfikację KYC na giełdzie.
Giełda która ma podpisany kontrakt z La Ligą (Liga Hiszpańska), bokserem Manny Pacquiao, piłkarzem Michaelem Owenem.
Z tego co wyczytałem tokeny na początku trafiają do stosu, następnie każdego dnia 1% stosu jest przenoszony do portfela trade'owego i stamtąd można już token sprzedawać na giełdzie.
Token można późiej wymienić na BTC (przybliżona wartość ~0.002 BTC, ~80 zł).
Airdrop nadal aktualny, pytałem na oficjalnym telegramie giełdy !
EDIT : Na telegramie widnieje również informacja, że z uwagi na wysokie zainteresowanie dystrybucja tokenu odbędzie się transzami.


RE: 80 zł Darmowy Airdrop GCOX Token ACM. Akcja podobna do Blockchain Crypto.com - szczepaniak - 20-08-2019 17:53

Dostajemy jakieś powiadomienie, gdy token wpada na konto ?


RE: 80 zł Darmowy Airdrop GCOX Token ACM. Akcja podobna do Blockchain Crypto.com - Boniekk - 20-08-2019 18:43

(20-08-2019 17:53)szczepaniak napisał(a):  Dostajemy jakieś powiadomienie, gdy token wpada na konto ?

Po prawidłowej weryfikacji KYC przychodzi powiadomienie e-mail. Mam nadzieję że przyjdzie na e-maila też jakieś powiadomienie gdy token wpadnie na konto.


RE: 80 zł Darmowy Airdrop GCOX Token ACM. Akcja podobna do Blockchain Crypto.com - therespect - 20-08-2019 19:54

Info z telegrama [Obrazek: screenshot_14dtj0v.png]


RE: 80 zł Darmowy Airdrop GCOX Token ACM. Akcja podobna do Blockchain Crypto.com - zabada1990 - 21-08-2019 06:53

mam na koncie juz to 100acm i jak to wymienic teraz


RE: 80 zł Darmowy Airdrop GCOX Token ACM. Akcja podobna do Blockchain Crypto.com - milosz998 - 21-08-2019 09:42

Z tego co wyczytałem tokeny na początku trafiają do stosu, następnie każdego dnia 1% stosu jest przenoszony do portfela trade'owego i stamtąd można już token sprzedawać na giełdzie.
Token można późiej wymienić na BTC (przybliżona wartość ~0.002 BTC, ~80 zł).

Nie bardzo rozumiem, bo nie siedzę w tych całych giełdach BTC. Kiedy więc dostępne do wypłaty będzie to ~80 zł?


RE: 80 zł Darmowy Airdrop GCOX Token ACM. Akcja podobna do Blockchain Crypto.com - Samsonov - 21-08-2019 11:11

Poszło z refa ;>


RE: 80 zł Darmowy Airdrop GCOX Token ACM. Akcja podobna do Blockchain Crypto.com - SterydKrD - 21-08-2019 11:44

Mozna tez to z aplikacji zrobic?
Jakis nr ref podac?


RE: 80 zł Darmowy Airdrop GCOX Token ACM. Akcja podobna do Blockchain Crypto.com - Daferek - 21-08-2019 12:06

Ja w ogóle mam problem z logowaniem do tej strony jakis serwer error pojaia sie


RE: 80 zł Darmowy Airdrop GCOX Token ACM. Akcja podobna do Blockchain Crypto.com - szczepaniak - 21-08-2019 12:10

(21-08-2019 09:42)milosz998 napisał(a):  Z tego co wyczytałem tokeny na początku trafiają do stosu, następnie każdego dnia 1% stosu jest przenoszony do portfela trade'owego i stamtąd można już token sprzedawać na giełdzie.
Token można późiej wymienić na BTC (przybliżona wartość ~0.002 BTC, ~80 zł).

Nie bardzo rozumiem, bo nie siedzę w tych całych giełdach BTC. Kiedy więc dostępne do wypłaty będzie to ~80 zł?

Codziennie będziemy dostawali 1%, więc ~80gr. Po 100 dniach otrzymamy całość.