Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Quidco - cashback do 70£ za 1 przelew - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Quidco - cashback do 70£ za 1 przelew (/Temat-Quidco-cashback-do-70%C2%A3-za-1-przelew-163725)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Quidco - cashback 65£ - rekles97 - 01-08-2019 16:25

Można użyć na worldremit kodu zaproszeniowego? Naliczy normalnie cashback?


RE: Quidco - cashback 65£ - transformice100 - 01-08-2019 18:50

Pisałem z adminem na ten temat, bo jest dostępny Live support do którego możesz sam napisać i się upewnić, że nie powinno się nic dawać w tamtym polu. Jednak widziałem jak gość na pewnym znanym portalu dawał do wpisywania swój kod - ale czy mu naliczyło to już nie pokazał bo przepadł jak kropla w morzu Smile


Edit:
Co do naliczenia złej prowizji. Po 1/2 dniach wskoczy na prawidłową wartość, przynajmniej u mnie tak było.


RE: Quidco - cashback 65£ - Kixon1993 - 01-08-2019 19:01

Dzięki za informacje Smile
Wniosek z tego taki, że jak ktoś chce pewne 65 funtów to nie wpisuje kodu polecenia. Natomiast jak ktoś jest ryzykantem i chce zyskać dodatkową stówę, może próbować rejestrować się z polecenia w WorldRemit, ale musi liczyć się z tym, że może stracić o wiele więcej Big Grin


RE: Quidco - cashback 65£ - transformice100 - 01-08-2019 19:07

Najpewniej to przekonać się na własne skórze i napisać do admina. Odpisuje instant Smile

Dokładnie tak jak mówisz. Nie trzeba być aż tak pazernym na bonusy bo można się przejechać Big Grin Jeśli akcja jest legit to i tak ktoś otrzyma więcej pieniędzy a refy to nie wszystko Smile

Edit:
Część rozmowy z adminem, nie myślałem że to się zapisuje i wysyłają na maila Smile
[Obrazek: potwierdzenie.png]


RE: Quidco - cashback 65£ - rekles97 - 01-08-2019 19:28

(01-08-2019 19:07)transformice100 napisał(a):  Najpewniej to przekonać się na własne skórze i napisać do admina. Odpisuje instant Smile

Dokładnie tak jak mówisz. Nie trzeba być aż tak pazernym na bonusy bo można się przejechać Big Grin Jeśli akcja jest legit to i tak ktoś otrzyma więcej pieniędzy a refy to nie wszystko Smile

Edit:
Część rozmowy z adminem, nie myślałem że to się zapisuje i wysyłają na maila Smile
[Obrazek: potwierdzenie.png]
Na screenie jedynie info dotyczące używania kodów/znizek itd. podczas zakupu, a nie podczas rejestracji


RE: Quidco - cashback 65£ - transformice100 - 01-08-2019 19:36

Właśnie tylko zadałem mu pytanie odnośnie rejestracji i dostałem taką odpowiedź.

Każdy niech zrobi jak uważa Smile


RE: Quidco - cashback 65£ - SterydKrD - 01-08-2019 19:42

Macie jakies dowody wyplat?


RE: Quidco - cashback 65£ - domeklala - 02-08-2019 05:55

Na stronie jest napisane za cashback można otrzymać do 2 miesięcy. Ile trwa to realnie?


RE: Quidco - cashback 65£ - Kixon1993 - 02-08-2019 08:10

Z info od użytkowników - cashback naliczaja w kilka godzin, a akceptacja (żeby można było wypłacić) to około 2 miesiące tak jak piszesz. Dla takich serwisów to normalny okres (np. polskie Goodie tez wyplaca po 1-2 miesiącach) Smile


RE: Quidco - cashback 65£ - 121 - 02-08-2019 13:44

Po jakim czasie mieliście cashback w oczekiwanych na stronie quidco?
P. S. Już nie ważne pokazało się po 20min, ale ze złą kwotą, mam poczekać dzień lub dwa i się zmieni na dobry?