Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z szybą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Problem z szybą (/Temat-Problem-z-szyba-16364)



Problem z szybą - Royside - 10-11-2010 10:52

Witam, mój znajomy przez przypadek zbił szybę w lodziarni ( taka szybka odzielająca klienta od kasjera czy jak to tam) , pani podała mu łyżeczki , lecz w taki sposób że kolega nie zdołał złapał i chcąc uniknąć ubrudzenia złapał szybko i lekko puknął w szybkę po czym rozbiła się ona na kawałki. Podał swój nr telefonu i wczoraj napisali do niego , że mają go na kamerach i jeżeli w ciągu tygodnia się nie zgłosi sprawa ląduje na policje.

Czy to możliwe , że wina stała po stronie obsługującej pani która wręcz "rzuciła " mu te łyżkę? da się jakoś od tego wykręcić? wkońcu to tylko przypadek.

PS. Sory za błędy , piszę na szybko bo zaraz wychodzę Smile


RE: Problem z szybą - Wojtas100 - 10-11-2010 16:01

Jeżeli udowodni ,że to był przypadek ,a nie czyn zrobiony celowo to chyba ta.
Ja koledze przypadkowo zniszczyłem telefon i udowodniłem (ze świadkami) przez co nic nie płaciłem.