Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
490 zł w tym 175 zł refbacku za rejestracje z wykorzystaniem aplikacji typu Revolut - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: 490 zł w tym 175 zł refbacku za rejestracje z wykorzystaniem aplikacji typu Revolut (/Temat-490-zl-w-tym-175-zl-refbacku-za-rejestracje-z-wykorzystaniem-aplikacji-typu-Revolut-163376)

Strony: 1 2


490 zł w tym 175 zł refbacku za rejestracje z wykorzystaniem aplikacji typu Revolut - Boniekk - 07-07-2019 18:02

EDIT: Jako jeden z pierwszych na forum bo już w lipcu 2019 roku wprowadziłem dla Was opcję refbacku za rejestrację w wielu serwisach. Teraz powracam Smile
Podczas ostatnich dwóch miesięcy zgłębiłem się w aplikacjach typu Revolut, czyli takich, w których otrzymujemy kartę debetową i możemy prowadzić rachunki w wielu zagranicznych walutach.
Postanowiłem zmaksymalizować zyski wynikające z posiadania kont w tych podmiotach i wykorzystałem je w serwisach oferujących wymiany walutowe PLN na inne zagraniczne waluty.
Ideą takich serwisów jest przelanie pieniędzy z naszego konta bankowego w walucie PLN, na nasze konto GBP np. w aplikacji Revolut.
Większość z nich prowadzi obecnie kampanie promocyjne – za założenie kont w kilku serwisach i spełnieniu prostych warunków można otrzymać fajną kwotę.
Wszystkie te kampanie opierają się na kodach zaproszeniowych, dlatego pomyślałem że fajnym rozwiązaniem dla Was będzie wprowadzenie refbacku.
Możliwość przelania pieniędzy z refbacku na konto Revolut w GBP/Euro lub konto bankowe w PLN.
Dla wszystkich chętnych skorzystania z refbacku wysyłam szczegółowy poradnik PDF który przeprowadzi Was w procedurach wszystkich serwisów. Oczywiście trzeba się rejestrować z moich reflinków oraz wykonać wszystkie wymagania serwisów w celu uzyskania bonusów. Te wymagania są opisane w poradniku.
Jestem na forum od 2012 roku, więc oczywiście udzielam kontaktu dla osób chcących skorzystać z oferty. Kontakt poprzez PM na forum lub GG:11569944

Lista serwisów :
Monese – 5 GBP z serwisu + 3 GBP Refbacku
N26 – 5 Euro Refbacku
Curve – 5 GBP z serwisu + 3 GBP Refbacku
Xendpay – 10 GBP z serwisu + 6 GBP z refbacku
BNC10 - 5 EURO z serwisu + 3 EURO refbacku
TransferGo – 50 PLN z serwisu + 25 PLN z refbacku - Ciężko obecnie zdobyć bonus w tym serwisie gdyż przelew musi być wykonany na realne zagraniczne konto bankowe, i to do innej osoby.
Azimo - 50 PLN z serwisu + 25 PLN z refbacku - Nieaktualne z powodu bana
Worldremit – 100 PLN z serwisu + 30 PLN Refbacku - Nieaktualne z powodu bana


Można zarobić około 490 PLN .
316 zł z serwisów + 175 zł z refbacku !

EDIT
Proszę nie rejestrować się już z mojego reflinku w Worldremit, zablokowali mi konto Smile


RE: 490 zł w tym 175 zł refbacku za rejestracje z wykorzystaniem aplikacji typu Revolut - jamajkis - 15-07-2019 17:20

Azimo szybko i sprawnie. W godzinę od założenia i zrobienia przelewu do kasy na revolucie. Kontakt w sprawie refbacku też szybki.
Polecam tego forumowicza Lol


RE: 490 zł w tym 175 zł refbacku za rejestracje z wykorzystaniem aplikacji typu Revolut - SterydKrD - 23-07-2019 17:34

Zapraszam priv Wink


RE: 490 zł w tym 175 zł refbacku za rejestracje z wykorzystaniem aplikacji typu Revolut - Boniekk - 15-08-2019 13:09

Od pewnego czasu Azimo blokowało przelewy na Revoluta, Monese, N26 ale znalazłem na to sposób.
Także jeżeli ktoś chce skorzystać z Azimo to zapraszam, sposób działa - wykonałem już kilka przelewów.
Dodałem również Revoluta.
Dużo osób jest już zadowolonych z współpracy. Zapraszam do kontaktu na pm lub gg : 11569944


RE: 490 zł w tym 175 zł refbacku za rejestracje z wykorzystaniem aplikacji typu Revolut - musiek01 - 22-08-2019 13:00

Szybki kontakt, refback otrzymałem, polecam Smile


RE: 490 zł w tym 175 zł refbacku za rejestracje z wykorzystaniem aplikacji typu Revolut - Matoro132 - 27-08-2019 21:36

Polecam również. Super kontakt i refback szybko otrzymany Wink


RE: 490 zł w tym 175 zł refbacku za rejestracje z wykorzystaniem aplikacji typu Revolut - Boniekk - 12-09-2019 12:48

Revolut powrócił do mojej ofert, nowa promocja ograniczona czasowo. 25 PLN od Revoluta + 15 refbacku !


RE: 490 zł w tym 175 zł refbacku za rejestracje z wykorzystaniem aplikacji typu Revolut - kotojelen15 - 03-10-2019 13:36

PW wysłane Wink

9.10
Dostałam 25zł za refa w TransferGo


RE: 490 zł w tym 175 zł refbacku za rejestracje z wykorzystaniem aplikacji typu Revolut - Kozisoft1 - 16-10-2019 16:55

Proszę o pw


RE: 490 zł w tym 175 zł refbacku za rejestracje z wykorzystaniem aplikacji typu Revolut - MilanFan - 07-11-2019 16:43

Polecam refback u tego użytkownika Wink