Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
XIN kryptowaluta co z tym zrobić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: XIN kryptowaluta co z tym zrobić? (/Temat-XIN-kryptowaluta-co-z-tym-zrobic-163232)



XIN kryptowaluta co z tym zrobić? - Artinesse - 26-06-2019 16:23

Zakupiłam ostatnio kilkanaście tysięcy XIN. Co to za badziewie? Ani to nie idzie w górę, ani tego nie ma jak wykorzystać. Najbliższe chyba pięć lat będzie trzeba czekać zanim kurs pójdzie do góry. Ktoś coś, co z tym zrobić? W takim tępie moja córka następne pokolenie dopiero sprzeda to z zyskiem Jerk.


RE: XIN kryptowaluta co z tym zrobić? - Ropsont - 26-06-2019 16:31

Ja to kupiłem z rok temu bo BitBay robił na to hype, jakieś grosze wrzuciłem co mi zostały - teraz leżą tam cały czas te XINy zakurzone bo chyba z około 2k tego mam, a to ze dwie dychy warte, to więcej wyniesie prowizja za wymianę/wypłatę. Ktoś w ogóle ostatnio wspominał, że to nawet nie jest krypto tylko scam/piramida ale teraz nie pamiętam już gdzie to czytałem (Czy tu na forum czy gdzieś indziej w sieci). Generalnie warte tyle co puszki ze śmietnika. Jak kupowałem to było więcej warte, teraz chyba i tak ze 2x straciło i tak sobie leży, może kiedyś w okresie hossy się to opchnie gdzie ale szczerze wątpię.


RE: XIN kryptowaluta co z tym zrobić? - lamar6 - 26-06-2019 16:43

To po co żeście to kupowali, skoro nawet nie wiecie co to jest?


RE: XIN kryptowaluta co z tym zrobić? - twardy - 26-06-2019 16:45

Byl hype na elektroniczny piniondz to sie kupowalo byle gowno bo "za pizze kiedys placili 10k btc" Jerk


RE: XIN kryptowaluta co z tym zrobić? - Ropsont - 26-06-2019 16:47

(26-06-2019 16:43)lamar6 napisał(a):  To po co żeście to kupowali, skoro nawet nie wiecie co to jest?

Ja np dlatego, że zostały mi jakieś resztki BTC na BitBay i podszedłem do tematu jak do kupna zdrapki w kiosku, a nie do jakiejś skomplikowanej inwestycji. Czasem jakiś alt się wybije, czasem nie. Leżą to trudno, nie płaczę z tego powodu. Lol


RE: XIN kryptowaluta co z tym zrobić? - Artinesse - 26-06-2019 16:58

Właśnie BitBay robił swego czasu reklamę tej krypto. Stąd podkusiło mnie to kupić. Zazwyczaj inwestuję w te lepsze kryptowaluty. Myślałam, że to coś warte jest. Zastanawiam się czy to pójdzie do góry. Ludzie to kupują.


RE: XIN kryptowaluta co z tym zrobić? - Klin - 26-06-2019 17:41

Ile tego konkretnie masz? Wymieć na btc i odkupie Lol


RE: XIN kryptowaluta co z tym zrobić? - Artinesse - 26-06-2019 18:05

Bardzo dużo, nie opłaca mi się tego wymieniać na btc. Muszę czekać aż to wskoczy na większy kurs. Nie jestem w desperacji. Wystarczy jak będzie to warte te 2-3 grosze. Wtedy sprzedam na giełdzie.
Tylko irytujące jest to, że ciągle XIN jest wart 1 gr. Utopia jakaś.


RE: XIN kryptowaluta co z tym zrobić? - jarunioo7 - 26-06-2019 18:34

Wydaje mi sie, że nawet scamy/gunwocoiny można jeszcze troche potrzymać aż altcoiny teraz będą wystrzeliwać do góry. Jest jakaś szansa, że np jakaś grupa pump&dump akurat rzuci sie na ten projekt i pójdzie do góry. Jest też szansa, że twórcy ruszą z ostrym marketingiem, nawiążą jakąś współprace, zapłacą komuś aby promował to w internetach - wtedy też cena urośnie Tongue

Ja jakiś czas temu wpakowałem właśnie małą ilość plnów na tanie, promowane projekty i będę trzymał jeszcze dłuuugo póki nie pójdą do góry Big Grin


RE: XIN kryptowaluta co z tym zrobić? - Artinesse - 28-06-2019 18:30

Jest w tym trochę prawdy co piszesz, jednak mam takie odczucie, że ktoś na siłę zaniża kurs tego XINa. Regularnie zaglądam na giełdę i cały czas ktoś przebija to, żeby kurs był najniższy. Może się mylę, a może nie... może to celowy chwyt.