Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybory do PE- Wyniki-Komentarze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wybory do PE- Wyniki-Komentarze (/Temat-Wybory-do-PE-Wyniki-Komentarze-162806)



Wybory do PE- Wyniki-Komentarze - mach - 26-05-2019 23:39

Jak skomentujecie wyniki do PE ? Zadowoleni ? Zasmuceni ? Pełni nadziei ?


RE: Wybory do PE- Wyniki-Komentarze - adamcio99922 - 27-05-2019 00:04

Nie zdziwieni. Toż to tylko ustawka dla plebejuszy, żeby mieli nadzieję i złudzenie, że mają wpływ.


RE: Wybory do PE- Wyniki-Komentarze - thomasward - 27-05-2019 00:40

Cóż, dramat. Jeżeli potwierdzą się late polle, to PiS prawie 5 pp nad Koalicją Europejską, na dodatek wysoki wynik Konfederacji i słaby wynik Wiosny. Bardzo depresyjnie nastawia mnie do przed wyborami parlamentarnymi w jesieni... Z drugiej strony chyba słabe wyniki przeważą na szali i zamierzam jakoś pomóc KE przed jesiennymi wyborami.


RE: Wybory do PE- Wyniki-Komentarze - Kryspin - 27-05-2019 07:16

Bawi mnie Ipsos BŁĄD miał wynosić 3% w jest prawie 8%. Osobiście oddałem głos na pewną Panią z numerem 9 na liście Kukiz15. I co mnie wkurzylo moi znajomi nie głosuj na kogoś kto się nie dostanie.... I znajomi głosowali na PiS-PO


RE: Wybory do PE- Wyniki-Komentarze - mach - 27-05-2019 21:50

to jest wlasnie mentalnosc ludzie...... ciagle ten PO-PIS eehhh
Ludzie nie widza innych partii tylko te dwie


RE: Wybory do PE- Wyniki-Komentarze - twardy - 27-05-2019 22:13

A na kogo maja glosowac? Myslisz, ze jak sie ziomki z obozu antyPiS/PO dorwa do koryta to cos sie zmieni? Wybory do UE to niezla zapowiedz tego co nas czeka na jesien. Teraz wszystkie partie beda szly w rozdawnictwo bo to po prostu dziala xD


RE: Wybory do PE- Wyniki-Komentarze - mach - 29-05-2019 21:50

@twardy - Na jesieni w sejmie bedziemy miec tylko dwie partie ?


RE: Wybory do PE- Wyniki-Komentarze - kingkong - 29-05-2019 22:40

Nie chodzi tylko o to ze ludzie glosuja na tylko 2 partie (PiS-PO) tylko zazwyczaj o pieniadze/stolki.
Znajomi popierajacy np. KE najczesciej maja rodzine w urzedach ,etaty w korporacjach ,firmy powiazane z dofinansowaniami z Unii dlatego boja sie Pisu i utraty zrodla dochodu.

Natomiast zwolennicy Pis-u boja sie utraty np.500+ ,socjalu itp.Mało osób patrzy na politykę w sposób wnikliwy i długoterminowy.
Wynik mnie nie zaskoczył i przewiduje że przez następne lata bedzię podobnieSmile Aby inne partie mogły zaistnieć oprócz tych dwóch wiodących podejrzewam że potrzebne bedzie jakieś wydarzenie które wstrząśnie społeczeństwem np. kryzys finansowy.W takiej sytuacji może wzrosnąć poparcie dla ugrupowań spoza okrągłostołowego układu (tzn. obecnie chyba tylko Konfederacji ).