Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MNFST (Manifest) - Zarabiaj na reklamach Instagram/Twiteer - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: MNFST (Manifest) - Zarabiaj na reklamach Instagram/Twiteer (/Temat-MNFST-Manifest-Zarabiaj-na-reklamach-Instagram-Twiteer-162350)



MNFST (Manifest) - Zarabiaj na reklamach Instagram/Twiteer - rAzEET - 30-04-2019 15:36

MNFST (Manifest) to aplikacja na Twojego smartphone'a która służy do zarabiania za pośrednictwem Instagram'a oraz Twitter'a. Zarabianie polega na publikacji wyznaczonych treści w InstaStor'ies czy postach; czym więcej obserwujących posiadasz tym większe jest wynagrodzenie. Dziennie można opublikować maksymalnie jeden post/instastories a wypłaty dostępne są w dowolnej walucie na PayPal oraz Revolut. Kamapnii na razie nie ma zbyt dużo jednakże mam nadzieję, że w przyszłości ich liczba będzie się zwiększać. Należy pamiętać, że nie są to współprace z ogromnymi firmami, więc wynagrodzenie nie będzie za duże.

Ja dla testów podpiąłem swoje prywatne konto Instagram (5.3k follow) i mam możliwość zarabiania 0.55$ za jedno InstaStor'ies oraz 0.44$ za post. Jeżeli codziennie dodawałbym jedno InstaStor'ies to w ciągu miesiąca w moim portfelu byłoby dodatkowe 16.5$ czyli ok. 63PLN.

Reflink: https://mnf.st/share/afwrsw
Czysty link: https://mnfst.com/


RE: MNFST (Manifest) - Zarabiaj na reklamach Instagram/Twiteer - zarobki11 - 30-04-2019 18:55

Ja podpiełem konto 800 obserwujących i mam od story 0,53 $ i od posta 0,42 $


RE: MNFST (Manifest) - Zarabiaj na reklamach Instagram/Twiteer - mima123 - 03-05-2019 10:41

Wypłacił ktoś już?
Ja mam nie całe 500 obserwujących i 0 Social Capital Score i mogę zarobić całe 0.


RE: MNFST (Manifest) - Zarabiaj na reklamach Instagram/Twiteer - zarobki11 - 03-05-2019 12:17

Wiem tyle że jak masz fake konto z nie swoimi zdjęciami mogę nie przepuścić. Oraz zdjęcie musi być normalne a nie np stołu.


RE: MNFST (Manifest) - Zarabiaj na reklamach Instagram/Twiteer - witek901 - 13-05-2019 11:05

Ja z 60k obserwującymi dostałem za post 7$, a za instastories 5.5$. Jeszcze nie wypłaciłem ale po wykonaniu tych zleceń, nie mam następnych płatnych


RE: MNFST (Manifest) - Zarabiaj na reklamach Instagram/Twiteer - kin3ks - 16-05-2019 12:16

ja przy koncie z 700obs mam 1.2zl - 1zl za story i od razu przelałam jak przyszedł mi pierwszy hajs do portfela w aplikacji, więc działa ale ciekawi mnie jak dokładniej działa ta aplikacja


RE: MNFST (Manifest) - Zarabiaj na reklamach Instagram/Twiteer - orinek - 24-05-2019 21:27

Wyplacalne? Jakie jest minimum do wyplaty? Co ile wyplata?


RE: MNFST (Manifest) - Zarabiaj na reklamach Instagram/Twiteer - TomaszBiznesmem - 09-07-2019 22:18

I jak?,jak stosunek $ do liczby follow