Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od czego zacząć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Od czego zacząć? (/Temat-Od-czego-zaczac-162347)



Od czego zacząć? - Acme - 30-04-2019 13:57

Witam,

Szukam jakiegoś sposobu na dodatkowy zarobek, który z czasem stałby się pasywnym źródłem dochodu lub jednym z nich.

W skrócie:

Przygodę zarabiania online zaczynałem kilka lat temu ale była to głównie gra w pokera w czasach jego świetności na polskim rynku. Klikając online w NL Holdem udało mi się zbudować dosyć solidnego bankrolla, ale to już można mówić w czasie przeszłym. Doszło małżeństwo, 2 dzieci na głowie, zmęczenie, brak czasu, itd., więc póki co zostaje dorabianie sobie poprzez gierkę wieczorami.

Dodatkowo szukając dodatkowego źródla dochodu zainteresowałem się ankietami, ale to głównie ze względu na obecną pracę w której mam czas się w to bawić, jadę póki co z ok. 60 różnym panelami z 2 lata co bez żadnego polecania średnio te 100-300zł na miesiąc wychodzi, jednak szukam czegoś co by te zarobki zwiększyło.

Do powyższego dochodzi jeszcze zarabianie na promocjach bankowych + korzystanie z programu cashbackworld

Jest mi ktoś w stanie pomóc w tym temacie?

Pozdrawiam!

PS

Jak ten temat nie pasuje do tego wątku to proszę Moderatora o jego przeniesienie w odpowiednie miejsce Smile


RE: Od czego zacząć? - mysc - 30-04-2019 16:02

Cześć!

Wszystko co opisałeś jest uzależnione od własnej pracy i ograniczone Twoim dostępnym czasem. Jeśli chcesz zarabiać bardziej pasywnie, zainteresuj się ofertami CPA - w których to ktoś inny wykonuje akcję, a nie Ty Smile

Zacznij od vademecum: https://zarabiam.com/Temat-%E2%9A%A0%E2%9C%A9-PRAWDZIWE-VADEMECUM-dla-NOWYCH-i-sredniozaawansowanych-EARNEROW-%E2%9C%A9%E2%9A%A0-132943

Powodzenia!


RE: Od czego zacząć? - adi_hq - 30-04-2019 23:22

Zacznij chociażby na mylead a czaq Ci pomoże
Albo na fireads i gość Atomic Ci pomoże Smile