Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cloud Token Wallet - Zarabiaj 6-12 % miesięcznie. Technologia Blockchain 4.0 (BBS) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Cloud Token Wallet - Zarabiaj 6-12 % miesięcznie. Technologia Blockchain 4.0 (BBS) (/Temat-Cloud-Token-Wallet-Zarabiaj-6-12-miesiecznie-Technologia-Blockchain-4-0-BBS-162177)

Strony: 1 2 3 4


RE: Cloud Token Wallet - Zarabiaj 6-12 % miesięcznie. Technologia Blockchain 4.0 (BBS) - Arczit - 18-06-2019 23:04

Przerwa techniczna do czwartku. Wszystkie naliczenia powinny być oddane na dniach.


RE: Cloud Token Wallet - Zarabiaj 6-12 % miesięcznie. Technologia Blockchain 4.0 (BBS) - przesmyk345 - 28-06-2019 15:42

Cześć, chciałem się zapytać, ile czekacie na dywidendy CTO? Niby naliczenia powinny być co 24 h, a nie dostałem nic po 2 dniach. Co prawda wrzuciłem do Jarvisa symboliczną kwotę 0,05 BCH, ale chciałem sprawdzić, czy w ogóle to nalicza. Miał ktoś podobną sytuację?


RE: Cloud Token Wallet - Zarabiaj 6-12 % miesięcznie. Technologia Blockchain 4.0 (BBS) - Kryptokox - 01-07-2019 17:41

Wyświetla się kwota w Jarvisie poprawnie? Czasami zdaża się że pierwsze naliczenia są po około 48h, a czasami też się zdarzy jakiś bug że nie naliczy i potem jest wyrównane. Generalnie dla mnie najlepszy projekt typu "zarabiaj w portfelu" do wypłaty mam około 10k USD, ale póki co wszystko trzymam. Robie tak jeszcze jeden miesiąc, a potem czwarty miesiąc będzie miesiącem wypłacania, aby wyjść na plus. To co zarobię/zarobiłem przez pierwsze 3 miesiące pójdzie na hold z nadzieją na ustalenie przez adminów ceny CTO na wysokim poziomie Wink Wrzucę tu na dniach większy UPDATE co do całej aplikacji planów itd. bo nieco zaniedbałem prowadzenie tematu, a było sporo zmian, planów itd.


RE: Cloud Token Wallet - Zarabiaj 6-12 % miesięcznie. Technologia Blockchain 4.0 (BBS) - przesmyk345 - 02-07-2019 16:24

Tak, tak, już wszystko ok Smile Przechodzi teraz wszytko tak, jak należy Smile


RE: Cloud Token Wallet - Zarabiaj 6-12 % miesięcznie. Technologia Blockchain 4.0 (BBS) - lamar6 - 02-07-2019 16:39

Plus Token się już wywalił podobno.

Teraz pora na Cloud Token Smile Odliczanie trwa


RE: Cloud Token Wallet - Zarabiaj 6-12 % miesięcznie. Technologia Blockchain 4.0 (BBS) - szygorski - 02-07-2019 20:39

http://coininsider.pl/plus-token-portfel-scam-tworcy-znikaja-z-3-mld-usd/

Trzeba być ostrożnym, spróbuję jeszcze przez miesiąc i wypłacam wkład.


RE: Cloud Token Wallet - Zarabiaj 6-12 % miesięcznie. Technologia Blockchain 4.0 (BBS) - wasda - 02-07-2019 21:10

miesiąc? ty to lubisz hardcorowe ryzykoTongue teraz pójdzie falowo bo ludzie po tych informacjach zaczną masowo z paniki wypłacać z tych pseudo walletów a one będa się zwijać jeden po drugimLol


RE: Cloud Token Wallet - Zarabiaj 6-12 % miesięcznie. Technologia Blockchain 4.0 (BBS) - lamar6 - 03-07-2019 11:54

Miesiąc?
Upadek Plus Tokena sprawi, że wielu ludziom, którzy rozważali wejście w ten scam zapali się czerwona lampka a to oznacza ograniczenie napływu nowego kapitału. A to oczywiście, jak w każdej piramidzie, znacznie przyspieszy jej upadek.

Będzie płacz.


RE: Cloud Token Wallet - Zarabiaj 6-12 % miesięcznie. Technologia Blockchain 4.0 (BBS) - przesmyk345 - 04-07-2019 08:17

Sytuacja z Plus Tokenem nie jest jeszcze wyjaśniona. Wiadomo, to pewnie złudzenia, ale właściwie to poszła tylko jedna informacja na temat "ataku hakerskiego" i wszyscy podłapali, że właściciele razem z wkładem się zwinęli (pewnie na dniach się okaże, jak to właściwie z tym jest, bo wersja liderów i osób powiązanych jest taka, że trwają prace techniczne, ale wiadomo jak to traktować ). A co do żywotności Cloud Tokena, to nie byłbym pewien, czy nie będzie trwać mniej więcej tyle co Plus, o ile to info niezaprzeczalnie się potwierdzi, bo oni mają też swoją rzeszę wyznawców i będą wierzyć w to do końca - zawsze znajdzie się argument typu "my się nie rozsypiemy jak Plus Token, bo działamy inaczej". Wiadomo, kto ma łyknąć, ten łyknie i będzie inwestować w program do końca. Także o zainteresowanie w tym przypadku raczej bym się nie martwił.


RE: Cloud Token Wallet - Zarabiaj 6-12 % miesięcznie. Technologia Blockchain 4.0 (BBS) - szygorski - 04-07-2019 20:16

Wklejam link do art o plus tokenie, wyjaśnia kolejność zdarzeń -> plus-token-ponzi-collapses-chinese-media-report-2-9-billion-in-losses

Wycofałem wczoraj wszystkie moje środki z cloud tokena, chociaż musiałem kilka razy zlecać wypłatę bo mi ciągle odrzucało (pewnie sporo ludzi się wycofywało).