Wybierz Styl:
Forum o zarabianiu przez Internet !
Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com

Witaj, nie przypadkiem odwiedziłeś największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Jednoczymy ludzi pragnących zarabiać przez internet, nauczysz się tutaj czym jest praca w domu. Wielu osób poszukuje źródła zarobku w sieci, dlatego też praca w domu przez internet może się okazać bardzo dobrym i wygodnym źródłem dochodu. W obecnych czasach zarabianie przez internet stało się poważną alternatywą dla pracy na etacie. Z tego też powodu praca przez internet staje się coraz większą częścią rynku, każdy kto zastanawia się jak łatwo zarobić pieniądze, jest w tym przypadku niejako automatycznie nakierowywany na poszukiwanie w sieci, gdzie wyciągamy pomocną dłoń!

Zarejestruj się bezpłatnie na forum dyskusyjnym! Oto niektóre z przywilejów:

 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czatf),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Uzyskaj dostęp do galerii zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Zdobądź doświadczenie w zarabianiu przez internet - pomoże Ci w tym społeczność zarabiająca w sieci od lat,
 • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych, dowiesz się więcej o ePłatnościach,
 • Wykorzystaj wiedzę merytoryczną zawartą w tematach Naszych użytkowników, aby zarabianie w domu stało się nadzwyczajnie proste,
 • Korzystaj z darmowej pomocy prawnej,
 • Dowiedz się gdzie otrzymasz darmowe upominki, gadżety oraz próbki.
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
Praca w domu? Teraz to możliwe! Zarejestruj się, a dowiesz się na czym polega zarabianie przez internet!Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
 • 2 Głosów - 4.5 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Cloud Token Wallet - Zarabiaj 6-12 % miesięcznie. Technologia Blockchain 4.0 (BBS) » UPDATE: 26.05.2019 Zarabianie w portfelu z wykorzystaniem bota Jarvis AI i technologii blockchain 4.0 (Bit Beta System)

Autor Wiadomość
Kryptokox Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 103
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 70.00
Post: #1
Lightbulb Cloud Token Wallet - Zarabiaj 6-12 % miesięcznie. Technologia Blockchain 4.0 (BBS)
[Obrazek: d1cb4c1251b67ccemed.png]

Witam wszystkich serdecznie!

Tak transparentnej firmy i inwestycji nie było jeszcze wcześniej.

Otrzymaliśmy zgodę na publikację filmu pokazującego realny arbitraż i proces jak nasz Jarvis AI wykonuje transakcje.

Film znajdziecie niżej. Na początek zapoznaj się proszę z opisem.


Dlaczego CLOUDTOKEN jest najlepszy i zrewolucjonizuje rynek?

Wiele osób w ostatnim czasie prowadziło analizę tego projektu. Dosłownie liderzy z całego świata od USA, Kanadę rzez Europę po całą Azję. Wiele osób kontaktowało się bezpośrednio z twórcami tego super projektu o którym zaraz wszystkiego się dowiecie. Zadano wiele pytań zawierających wiele detali.  Przedstawiciel CloudToken wyróżnił się otwartą pozycją i potrafił na wszystko odpowiedzieć. Z uwagi na fakt, że mamy bardzo duże doświadczenie (od 2014 roku zarabiam online z moimi partnerami) otrzymaliśmy nie tylko słowa, screeny i nadchodzące plany. Chcieliśmy zobaczyć pracę bota arbitrażowego na żywo z wglądem w transakcję. Potwierdzamy, że bot działa i zawiera realne transakcje na giełdach. Video dostępne jest niżej. Potwierdzić możemy również współpracę twórców aplikacji z jednym z głównych profesorów matematyki z Singapuru, odpowiedzialnego za rozwój strategii. Profesor ten sam zajmuje się handlem kryptowalutami.

Ogólna charakterystyka projektu

Portfel CloudToken jest nadal w trybie Pre-Launch, jednak możemy się już rejestrować, uruchomić nasz portfel i zarabiać. Globalna premiera projektu nastąpi 12 maja .


[Obrazek: 930dc128807db893med.png]


To co czyni projekt wyjątkowy jest fakt, że firma nie ma przed nami tajemnic. Rzadkością jest, aby móc zweryfikować aktywność biznesową projektów, które zasłaniają się własnym bezpieczeństwem czy też brakiem zaufania. Udostępnione nagranie pulpitu ekranu pokazujące jednoczesne działanie bota oraz zawieranie transakcji handlowych na giełdzie. Jest niesamowity dowód na to, dlaczego warto zainteresować się tym projektem. Nasz bot dostępny jest poprzez aplikację mobilną instalowaną na urządzeniach z systemem Android oraz IOS.


Czym jest portfel CloudToken?
 Jest to kompleksowa platforma usług z zastosowaniem kryptowalut, posiadająca 3 główne funkcjonalności. Inteligentne zarządzanie finansami, konsumpcja i kopanie, a także ekosystem płatności za pomocą tokena. Aplikacja będzie oficjalnie dostępna w w AppStore. cloudToken korzysta z najnowszej wersji platformy Blockchain 4.0. Wersja ta wspiera szyfrowaną wymianę danych oraz płatności między łańcuchami. Inteligenty portfel mobilny może przechowywać Tokeny łańcuchów różnych technologii, dzięki czemu możemy realizować kompleksowe przechowywanie i zarządzanie w wielu walutach. 

Backend (arkitektura techniczna) aplikacji została stworzona i zaprojektowana przez Ronalda Aai, architekta technologii blockchain czwartej generacji - Bit Beta System (BBS) i dyrektora technologicznego w SQ2 Fintech Pte. Ltd. i YFC Technologies.

Ronald w swojej wczesnej karierze rozwijał nowe technologie w mediach społecznościowych, płatnościach, portfelach, telefonach komórkowych, systemach telekomunikacyjnych, rozwiązaniach IOT i blockchain.

[Obrazek: a7cbfac4b442ff49med.png]

Działasz w Plustoken? Podoba Ci się? Zainteresuje Cię to, że CloudToken współpracuje również z Zhao Shengiem, który jest właścicielem WBF (World Blockchain Forum) oraz inwestorem i współpracownikiem Plustoken.

Zhao Sheng to nie tylko założyciel WBF, Block Media (Silicon Valley) i Silicon Valley Maker Capital. Zhao jest znanym wykładowcą, pisarzem, a także wizjonerem w kierunku rozwoju nowych technologii.

[Obrazek: 621dbc0b80c759f6med.jpg]

[Obrazek: 1212cda7cb7a6b39med.png]


Dlaczego CloudToken jest najlepszy spośród projektów typu "Zarabiaj w portfelu". Jest pierwszym tak zdecentralizowanym portfelem, który używa publicznego blockchaina do przechowywania aktywów kryptowalutowych zamiast korzystania ze scentralizowanej bazy danych. Oznacza to, że można użyć innych portfeli do kontroli aktywów w CloudToken, takich jak Imtoken czy Trustwallet.

System zapewnia całkowitą przejrzystość handlu kryptowalutami w czasie rzeczywistym.
[Obrazek: 49ab5f9518aadf92med.png]

[Obrazek: d8cb0843c04975damed.png]


W aplikacji możemy oglądać transmisję ostatnio zawieranych transakcjach arbitrażowych. W przyszłości będziemy mogli uruchomić swojego bota JARVIS na jednej z 38 obsługiwanych giełd! Oznacza to, że wszystkie nasze aktywa będą pod naszą pełną kontrolą.

Podstawowa działalność firmy, czyli czym się zajmuje?

Bot funkcjonuje w oparciu o unikalną strategię handlową (VAROOM) opracowaną z czołowym profesorem matematyki w Singapurze.
Bot JARVIS w przeciwieństwie do innych botów nie opiera się na danych handlowych, ale na sygnałach. Nie jest to więc strategia pędu, trendu, ema czy macd i nie obserwuje danych z przeszłości, ale szuka sygnałów do reakcji. Bot obserwuje ponad 300 par walutowych jednocześnie i zawiera transakcje arbitrażowe ale nie na różnych giełdach ale na jednej giełdzie wyszukując różnic wartości aktywa na różnych parach walutowych. Wspierane giełdy to m.in. Coinbase, Gdax, Okex, huobi.

Plany inwestycyjne
Zarabiamy tutaj zmienny dzienny zysk: 0.2-0.4% dziennie (6-12% miesięcznie)

plus oczywiście zarabiamy na wzroście wartości tokena CTO. Obecna wartość tego tokena to tylko $0.3, a mamy faze prelunch i bez wątpienia wartość ta powinna rosnąć.


Depozyty/wypłaty

Portfel zasilać możemy z wielu aktyw: BTC, ETH, Tether, LTC, BCH, DOGE i TUSD (TrueUSD).

Nasze naliczenia zasilają saldo tokena CTO, które w każdej chwili będziemy mogli wymienić na ETH i wypłacić. Już wkrótce będziemy mogli wypłacać również za pomocą karty debetowej.

Nie ma minimalnej kwoty, która uruchamia bota Jarvis AI, jednakże jeżeli chcemy równocześnie zarabiać na swojej strukturze, to nasze saldo na bocie AI nie może być niższe niż  $500. Jeżeli jednak nie chcemy programu polecać to możemy wpłacić znacznie mniej.

Wypłata depozytu pracującego z botem Jarvis do 30 dni będzie wiązać się z dodatkową opłatą 10%.

REJESTRACJA, ZASILENIE I AKTYWACJA BOTA

1. Pobierz aplikację ze strony (IOS lub Android). Po prostu wchodzimy w przeglądarce w telefonie na stronę i wybieramy wersję na nasz system.  http://www.cloudtokenwallet.com/ W przypadku problemu z instalacją musimy w przeglądarce potwierdzić instalacje z nieznanych źródeł oraz jeśli chodzi o Androida to wchodzimy w Ustawienia -> Klikamy w lupke (prawy górny róg) wpisujemy nieznane  i klikamy w Nieznane źródła. Zaznaczamy opcje Zezwalaj na instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł. W przypadku iOS wchodzimy w Ustawienia > Ogólne > Zarządzanie urządzeniami > Wybieramy "YFC Technologies". Wybieramy "Ufaj YFC Technologies" i jeszcze raz wybieramy "Zaufaj" Dopiero teraz będzie wszystko śmigać jak należy. W razie problemów piszcie. Postaram się pomóc
2. Uruchom ją i kliknij „Utwórz konto”. Nie musimy ujawniać naszych prywatnych danych. Anonimowość jest jedną z podstawowych zasad CloudToken.
3. Użyj kodu polecającego: 4876895716
4. Skonfiguruj hasło logowania i PIN transakcji
5. Teraz zobaczysz swój 16-cyfrowy identyfikator logowania i 6-cyfrowy kod PIN. Zalecamy wykonanie zrzutu ekranu i zapisanie go w bezpiecznym miejscu. To będą twoje dane logowania.
Teraz zostaniesz przekierowany na główną stronę aplikacji CloudToken.
6. Wybierz portfel, który chcesz zasilić i kliknij „Deposit”. Zeskanuj kod QR lub skopiuj adres portfela i zasil go.
7. Przejdź do zakładki „Projects”, aby uruchomić AI bota JARVIS.

UWAGA! Jeśli wyskoczy nam błąd Invalid Hash Value to musimy zmienić w ustawieniach telefonu język na angielski i pomoże
8. Dodaj kwotę, którą chcesz handlować za pomocą oprogramowania JARVIS AI [b](najlepiej min. 500 USD,aby móc też zarabiać z poleceń(można też mniej i wtedy mamy zarabianie tylko z naliczeń Jarvis AI))
, kliknij przycisk MAX aby dodać całą kwotę).[/b]

Bot już zaczyna już pracować

Program polecający - sekret do pasywnego dochodu

Polecając portfel otrzymujemy 100% zarobków osoby bezpośrednio poleconej (poziom 1), 50% zarobków osoby na drugim poziomie i 5% zarobków osoby na 3-10 poziomie. Każdy bezpośredni polecony (oprócz pierwszego) otwiera kolejny niższy poziom. Aby więc zarabiać z poleconych na drugim poziomie musimy posiadać 2 aktywnych poleconych na 1 poziomie.

Osiągając 16 osób poleconych na 1 poziomie, otwieramy dodatkowe 11 poziomów aż do 21 poziomu z prowizją 5% od zarobków poleconych.

Jeśli 3 naszych bezpośrednich poleconych osiągnie wyższą rangę otrzymamy dodatkową 5% prowizję od każdej rangi.
RANGI

Jeśli osiągniesz obrót struktury na poziomie $200k otrzymasz dodatkowe 5% i rangę C1.

Ranga C2: osiągnij 3 poleconych z rangą C1 w 3 oddzielnych nogach i uzyskaj dodatkowe 5% na nieskończonych poziomach, dopóki nie zostaniesz przecięty przez innego C2

Ranga C3: osiągnij 3 poleconych z rangą C2 w 3 oddzielnych nogach i uzyskaj dodatkowe 5% na nieskończonych poziomach, dopóki nie zostaniesz przecięty przez innego C3

Ranga C4: osiągnij 3 poleconych z rangą C3 w 3 oddzielnych nogach i uzyskaj dodatkowe 5% na nieskończonych poziomach, dopóki nie zostaniesz przecięty przez innego C4

Ranga C5: osiągnij 3 poleconych z rangą C4 w 3 oddzielnych nogach i uzyskaj dodatkowe 5%


Support

Obecnie support ze względu na fazę pre-launch nie jest jeszcze dostępny, ale będzie możliwy z poziomu portfela.Podsumowanie 


Projekt niesamowicie transparentny, duzi gracze wchodzą w projekt i to nie byle kto i Ci znani z internetu krzykacze, ale konkretni ludzi prowadzący duże biznesy.


Plusy

pełna decentralizacja
profesjonalny zespół
transparentność
karty debetowe
świetny support
transakcje live
unikalne rozwiązanie weryfikacji portfela poprzez chip karty
dostępność wielu form wpłat
wewnętrzna giełda (wkrótce)

Minusy

wciąż wiele niedziałających funkcji ze względu na fazę pre-launch
brak czytelnej strony internetowej
brak polskiego języka


TAK WYGLĄDA PRACA NASZEGO PORTFELO-BOTA na żywo(video w linku na dysku):

?️Wypłata z bankomatu kartą CLOUDTOKEN

Jeśli nadal się zastanawiasz to dołącz do naszej grupy: 

https://www.facebook.com/groups/688092911608590/

Oraz Telegram:
https://t.me/joinchat/JxElRkdQXltQV94r6yJ8zw

Treść przedstawionych przez mnie recenzji w domenie zarabiam.com mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią “rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.
Graj i zarabiaj! KOK COIN na giełdzie OKEX. KOK PLAY - platforma łącząca w jedną całość Blockchain, Netflix, Play Store, Youtube i Ebay. https://kok-play.io Refcode 12574511
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2019 15:31 przez Kryptokox.)
20-04-2019 01:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

A ja polecam sprawdzić:
Kaspirek Online
Władca Wątków :)
*

Liczba postów: 1,084
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 124 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 183.22
Post: #2
RE: CloudToken - Technologia Blockchain 4.0
Wygląda jak. Jednorożec który istnieje Smile minimim. Do. Wpłaty tez. Malutki

Zapraszam oferuje pomoc
https://sparkprofit.com/intro?by=W2zTld
20-04-2019 04:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kryptokox Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 103
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 70.00
Post: #3
RE: CloudToken - Technologia Blockchain 4.0
Pożyjemy zobaczymy. Arbitraż możesz odpalić za ile chcesz. Jeśli nie będzie po prostu więcej niż 500$ to nie ma prowizji z poleceń. Chłopaki odpalali już za 100$ około i śmiga. Mamy fazę pre-lunch więc warto sobie pobrać apkę zobaczyć co i jak i obserwować temat, bo jest na pewno ciekawy. Na pewno jeszcze zmiany itd. ale myślę że warto obserwować.

Przetestowaliśmy też wycofanie się wcześniej z wrzuconych środków i w każdej chwili można się wycofać, także działa. Nie mrozimy kapitału i kiedy chcemy możemy go wyjąć.

UPDATE 22.04.2019

Trwa aktualizacja. Chwilowo portfele mogą nie działać. Do dnia 12 maja (dnia startu) takie aktualizacje będą występować stosunkowo często.

Graj i zarabiaj! KOK COIN na giełdzie OKEX. KOK PLAY - platforma łącząca w jedną całość Blockchain, Netflix, Play Store, Youtube i Ebay. https://kok-play.io Refcode 12574511
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2019 13:05 przez Kryptokox.)
21-04-2019 00:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Doorm Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 416
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 36 +

Forum Gold: 512.00
Post: #4
RE: CloudToken - Technologia Blockchain 4.0
Nie można konta założyć;p sprawdź połączenie z Internetem i dupa

[Obrazek: Screenshot-20190425-150902.jpg]

Doorm, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2017.
25-04-2019 14:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
creative7 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 117
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 20 +

Forum Gold: 0.00
Post: #5
RE: CloudToken - Technologia Blockchain 4.0
Warto reinwestować? Czy lepiej trzymać CTO i czekać aż ich wartość wzrośnie?

Graj i zarabiaj BTC!
[Obrazek: 468x60.png]
25-04-2019 18:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kryptokox Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 103
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 70.00
Post: #6
RE: CloudToken - Technologia Blockchain 4.0
(25-04-2019 14:09)Doorm napisał(a):  Nie można konta założyć;p sprawdź połączenie z Internetem i dupa

[Obrazek: Screenshot-20190425-150902.jpg]

Cześć, generalnie tak czasami jest jak robią jakieś zmiany. Widzę robiłeś to o 15. W oficjalnych komunikatach dawali info, że mogą wystąpić dziś trudności. Wiecie do 12 maja takie sytuacje mają prawo mieć. To samo jeśli przy próbie odpalenia JARVIS AI wyskoczy wam "Invalid Hash Value" to trzeba w telefonie zmienić na chwile język na angielski. (w Ustawieniach Telefonu)

_______________

Czy warto reinwestować? Myślę że warto, bo zanim token nabierze rozpędu to się zejdzie trochę. Plustoken w kwietniu 2018 był warty 0.4$ i też dopiero po czasie mocniej ruszył. Ale jak ktoś ma nieduży depozyt to chyba lepiej sobie trzymać tokeny. Kwestia indywidualna. Ja nie potrafię na ten moment tego rozstrzygnąć, bo żeby zreinwestować to trzeba zamienić CTO na ETH itd. więc jak ktoś wrzuci np. 100$ to zreinwestuje po miesiacu około 10$. Decyzja indywidualna. Ja niedługo myślę, żeby sporo dorzucić i wtedy reinwestować

_________________________

Na stronie http://www.cloudtokenwallet.com dostępna jest aktualizacja do wersji 1.6.3 Wystarczy pobrać i zainstalować aktualizację

Graj i zarabiaj! KOK COIN na giełdzie OKEX. KOK PLAY - platforma łącząca w jedną całość Blockchain, Netflix, Play Store, Youtube i Ebay. https://kok-play.io Refcode 12574511
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-04-2019 23:19 przez Kryptokox.)
25-04-2019 22:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kryptokox Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 103
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 70.00
Post: #7
RE: CloudToken - Technologia Blockchain 4.0
Wiadomości CloudToken

Oficjalne otwarcie 12 maja. Zespół CloudToken ciężko pracuje, aby być gotowym na tę datę (zespół pracuje nawet 18-20 godzin dziennie). Wraz z oficjalnym otwarciem zostaną uruchomione nowe funkcje:

- pierwsze karty debetowe będą wydawane w Bangkoku członkom globalnego otwarcia
- przyspieszenie transakcji (nowe globalne węzły)
- możliwość obsługi wielu kont w ramach jednego konta
- mnemoniczne słowa, które będą kontrolować klucze prywatne
- możliwość resetowania hasła

Dalsze plany:

- zwiększenie użyteczności CTO jako formy płatności za rzeczy lub usługi
- pozyskanie nowych licencji (MLM i finansowej), aby móc zamieniać lokalną walutę i móc podawać pełne statystyki naszych poleconych
- wewnętrzny system czatu
- będziemy mogli w sposób przejrzysty śledzić stan puli rezerwy CloudToken
- na początku maja będzie dostępna obsługa klienta w języku chińskim, a do końca maja w języku angielskim. W przyszłości: biura w Malezji lub na Filipinach, a także w Chinach
- osoby z rangą C2 i wyżej będą mogły łączyć swoje własne konta na giełdzie z botem poprzez API
- będzie udostępniona ograniczona możliwość bezpośredniego zakupu CTO przez określony czas w limitowanej ilości

Ostatnio też nastąpił spadek wartości krypto, proszę sprawdzajcie, czy saldo waszego pracującego portfela nie spada poniżej $500, bo inaczej nie otrzymacie naliczeń z poleconych. 

Wywiad z Ronaldem Aai. Niesamowite informacje

Identyfikacja klucza prywatnego za pomocą karty debetowej:

Hybrid1990 dodał notatkę do tego postu 02-05-2019 10:59 ponieważ:

Nieregulaminowe podbicie tematu / post pod swoim postem w czasie krótszym niż 7 dni. +20%


Graj i zarabiaj! KOK COIN na giełdzie OKEX. KOK PLAY - platforma łącząca w jedną całość Blockchain, Netflix, Play Store, Youtube i Ebay. https://kok-play.io Refcode 12574511
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2019 22:57 przez Kryptokox.)
27-04-2019 16:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebanek96 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 1
Dołączył: May 2019
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #8
RE: Cloud Token Wallet - Technologia Blockchain 4.0 | Zarabiaj 10% w porfelu
Blad Invalid Hash Value. Zmiana jezyka na angielski nie pomoga . Ktos jakis pomysl ?

sebanek96, dumny członek http://zarabiam.com od May 2019.
03-05-2019 22:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kryptokox Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 103
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 70.00
Post: #9
RE: Cloud Token Wallet - Technologia Blockchain 4.0 | Zarabiaj 10% w porfelu
BIG UPDATE 07-05-2019

[Obrazek: 175fa515981162c1med.jpg]

Mega! Dosłownie w 3 tygodnie mamy ponad 100 000 unikalnych użytkowników!

Od 12 maja wartość tokenu zostanie odblokowana i powinien nam ruszyć do góry. W tym momencie jego wartość jest sztywno ustalona na poziomie $ 0.3

Przypominam o aktualizacjach portfela. Aktualnie mamy wersję 1.7.2 ale może się to szybko zmienić. Na 12 maja ma być gotowa wersja finalna 2.0 Zespół Ronalda Aai pracuje ponad 15 h dziennie.

CTO Ronald Aai wyjaśnia w poniższym filmiku różnicę między aplikacją scentralizowaną a zdecentralizowaną a także wyjaśnia pewne szczególy strategii VAROOM oraz pokazuje wynik tej strategii za okres 14 dni (26.8%):


Jeden z partnerów odnotował ostatni pojedynczą transakcję +38% ! Mega rezultat! Zazwyczaj są to malutkie części procenta, ale widok ten mega dobry!

[Obrazek: 0dae93b2d5667364med.jpg]

Kilka przydatnych filmów:

Dlaczego wartość tokena będzie rosła:

Polska Prezentacja projektu dla początkujących:
hasło: ctpolska


Ronald pokazuje ile coinów będzie dodanych do portfela Cloud Token:

________________________________________________________

Jeśli ktoś dołączył na początku, ważne aby ustawić sobie Google Authenticator 2FA oraz słowa mnemoniczne i zapisać w bezpiecznym miejscu. Kto dopiero dołącza niech zapisze w bezpeiczne miejsce login ID, hasło do logowania, PIN transakcji, słowa mnemoniczne.


Instrukcje Rejestracji znajdziecie w pierwszym poście.

Zmieniło się jedynie to, że podczas rejestracji należy zrobić screena słów mnemonicznych a następnie odtworzyć je w kolejności.

Osobiście mam już około 600-700 CTO i chcę ich jak najwięcej do dnia premiery, ponieważ po premierze cena zacznie prawdopodobnie rosnąć.

Jeśli masz błąd Invalid Hash Value, to zmiana języka musi być w ustawieniach telefonu, a nie aplikacji. Ewentualnie możesz spróbować dodać mniejszą kwotę.

W razie jakichkolwiek bugów, błędów to czasami warto poczekać, bo teraz ciągle coś dodają, ulepszają.
[/align]

Graj i zarabiaj! KOK COIN na giełdzie OKEX. KOK PLAY - platforma łącząca w jedną całość Blockchain, Netflix, Play Store, Youtube i Ebay. https://kok-play.io Refcode 12574511
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2019 15:58 przez Kryptokox.)
07-05-2019 15:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


A ja polecam sprawdzic:

chaukle Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 15
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #10
RE: Cloud Token Wallet - Technologia Blockchain 4.0 | Zarabiaj 10% w porfelu
Zainstalowałem aplikację, co mam zrobić gdy nie da się wpłacić pieniędzy na CTO?

chaukle, dumny członek http://zarabiam.com od Sep 2018.
09-05-2019 08:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  blockchain.com - odbierz 10$ - airdrop kryptowaluty STX prymul1 18 1,632 24-01-2020 09:51
Ostatni post: prymul1
  Wbank Wallet Airdrop (ok 11 $ do zdobycia) do 23 stycznia Nokha 3 423 20-01-2020 08:12
Ostatni post: Nokha
  Krypto wallet FreeDoge 9 826 11-01-2020 11:27
Ostatni post: speedie
  0,003 ETH i 1$ od HB Wallet Ememq 7 506 14-12-2019 18:49
Ostatni post: Ememq
  Faswet Wallet 5$ Ememq 0 315 08-12-2019 12:41
Ostatni post: Ememq

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościThis forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.