Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - Milionaree - 15-07-2019 13:51

Napisałem do supportu odnośnie wycofania własnej oferty rozwoju kanału i zniknięcia pieniędzy, support szybko odpisał i z tego co widzę już są lekkie zmiany bo zamiast "Total Sponsor Credits" jest "Sponsor Credits" i "Earned Credits". Może moje ciężko zarobione pieniążki jednak wrócą Jerk2


RE: Twitchfollowers - PŁACI - dudson666 - 15-07-2019 20:40

wypłacają tylko na zweryfikowane konta?


RE: Twitchfollowers - PŁACI - SkylineR34 - 15-07-2019 20:44

Tak, tylko na zweryfikowane.
Pisali o tym w faq i było już w temacie wałkowane kilka razy.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Henry50 - 18-07-2019 08:35

Ja dzisiaj bez premki zarobiłem 1,13 dolara, a to mój pierwszy dzień z twitchem. Z premką podobno ofert jest więcej, więc wydałem te 4 dychy, zobaczymy co z tego będzie, oby szybko się zwróciło. Na razie ofert brak, ale godzina taka a nie inna, może wieczorem będzie lepiej. Pomysł na zarabianie świetny, bo praktycznie nic nie trzeba robić, a zawsze to trochę grosza wpadnie w kieszeń.

Zarejestrowałem się z refa. No i to mój pierwszy post, tak więc dzień dobry Big Grin


RE: Twitchfollowers - PŁACI - konwal - 18-07-2019 08:52

Akurat trafiłeś chyba na najlepszy dzień od dawna, ja z premium wyciągnąłem ponad 3 dolary, gdzie zazwyczaj jest to 1-1,5$ dziennie. Zobaczymy czy tendencja się utrzyma Smile


RE: Twitchfollowers - PŁACI - BertekKop - 18-07-2019 11:00

Ktoś już wypłacił?


RE: Twitchfollowers - PŁACI - chmiel2001 - 18-07-2019 12:01

(18-07-2019 11:00)BertekKop napisał(a):  Ktoś już wypłacił?

Ja właśnie wypłaciłem i po 10 sekundach nie miałem nic na koncie.
SCAM, nie polecam .. strata czasu, zgłaszam do prokuratury.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - zarobki11 - 18-07-2019 12:12

chmiel2001
BertekKop
Chłopaki ja już 4 wypłatę zalecam a wy piszecie że scam zawsze dochodzi wypłata jak należy zastanówcie się co piszecie Tongue
Najwięcej ofert około 3-4 w nocy


Twitchfollowers - PŁACI - giemza241 - 18-07-2019 15:39

Co do pierwszej strony twichfollows może jeszcze bym się zgodził już drugi miesiąc czekam na wypłatę bo jedna nie przeszła, ale czekam cierpliwie. Ale co do drugiej strony twitchfollowers to się nie zgodzę xD człowieku poczekales 10sec i już chcesz dzwonić na prokurature.? Weź zmień kolor włosów ja zleciłem 3 wypłaty. Jedna doszła w ciągu 24h, druga doszła w ciągu 2h, a trzecia doszła w ciągu 4 dni i tyle najdłużej czekałem. Z ofertami nie ma problemów zalicza. Moi znajomi też nie mają problemów więc nie wprowadzaj ludzi w błąd bo to porządny serwis..

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


RE: Twitchfollowers - PŁACI - talisic - 18-07-2019 16:12

Poszło z reflinka Smile