Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pieniądz robi pieniądz (oby!) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pieniądz robi pieniądz (oby!) (/Temat-Pieniadz-robi-pieniadz-oby-161840)

Strony: 1 2


Pieniądz robi pieniądz (oby!) - creative7 - 28-03-2019 20:50

Witam wszystkich!

Z tej strony Michał, 23 lata. Zarabianiem w sieci interesuję się od.. Hmm chyba odkąd mam internet. Niestety mój słomiany zapał nigdy nie pozwolił mi na jakieś większe zarobki chociaż zdarzały się jakieś pojedyncze złotówki. Jako, że pracuję zawodowo a do tego dochodzi masa innych obowiązków to nie mam zbyt wiele czasu na zarabianie w sieci. Dlatego też postanowiłem maksymalnie zautomatyzować moje zarobki i wygenerować pasywny dochód. Oczywistym jest, że inwestycje jak to inwestycje nie zawsze są udane, więc może zdarzyć się tak, że zamiast chwalić zyskami to będę wam pokazywał jak tracę pieniądze. Nie jestem w stanie określić jak często będę dodawał wpisy, postaram się w miarę regularnie w zależności od ilości "wolnego czasu". Przechodząc do rzeczy. Na czym zarabiam? Po kolei.

Binance + bot Intralogic
Na początku lutego zainwestowałem ok 4800zł w giełdę Binance i bota do handlu Intralogic. Bot spisuje się świetnie aczkolwiek to zależy od kondycji giełdy. Zdarzają się dni, gdzie praktycznie nie robi nic a bywają takie jak wczoraj, gdzie wygenerował zarobek rzędu 400zł. Na początku wykupiłem ustawienia ze strony CryptoBot jednak z czasem ustawiłem bota "po swojemu". Na początku lutego BTC kupiłem po ~13k, aktualna cena to ~15,3k. Wzrost ceny + ciągły handel bota wygenerował całkiem przyjemne zyski.

Bitbay
To samo co wyżej, z tym, że transakcje wykonuję ręcznie. Kupuję taniej, sprzedaję drożej. Słaby ruch ale zawsze jakiś "grosz" wpadnie. Początkiem marca wpłacone 2000zł.

Mintos
Pożyczki społecznościowe. Zainwestowane 3000zł w połowie marca. Uruchomiony AutoInvest. Czekam na pierwsze zyski, oprocentowanie około 11% w skali roku.

eToro
SocialTrading - dla mnie zupełna nowość. Kopiujemy zagrania innych inwestorów. Wczoraj wpłaciłem próbne 200$(765zł), czyli minimalną wartość od której możemy zacząć kopiowanie. Póki co wybrałem dosyć "bezpiecznego" inwestora. Być może wpłacę kolejne 200$ i zacznę kopiować kogoś grającego bardziej agresywnie.

Fortuna
Będę to nazywał inwestycją jak będę na +, jak będę stratny to nazwę to rozrywką Big Grin
Wpłacone 200zł, gram na stawce 20zł, kurs sumaryczny zwykle minimum 2.3 Wink

Nie dodaję żadnych reflinków. Jeśli ktoś ma ochotę zarabiać tak jak ja to zapraszam na PW. Podsumowanie:

[Obrazek: 149b52p.jpg]
*wszystkie wartości są przybliżone ze względu na dynamikę rynków itp.



RE: Pieniądz robi pieniądz (oby!) - Makabrycy - 28-03-2019 21:28

temat który jest w kręgu moich zainteresowań Smile będę zaglądał i trzymam kciuki za sukces Smile


RE: Pieniądz robi pieniądz (oby!) - Surimi - 28-03-2019 22:40

Fajne metody, sam handluję lecz krypto to nie moja bajka. Taka rzeźnia była i ceny większości coinów spadły praktycznie do zera. Teraz bitcoin mam wrażenie, że ma szansę się trochę odbić, ale raczej nie zaliczy swojego ATH Big Grin Pozdro


RE: Pieniądz robi pieniądz (oby!) - jarunioo7 - 29-03-2019 03:24

Całkiem ciekawie sie zapowiada ale z drugiej strony taka troche ruletka.

Dobrze, że krypto zainteresowałeś się (chyba) teraz, a nie rok temu - już jesteś w kilkukrotnie korzystniejszej pozycji niż większość osób, które wtedy weszły. Ale korzystanie z bota? Kopiowanie pozycji innych inwestorów? Kupowanie taniej, sprzedawanie drożej "na czuja"? To sie może skończyć niestety źle. Polecam wsiąknąć trochę w rynek krypto, czytać newsy, brać pod uwage dużo okoliczności, nadchodzące wydarzenia na różnych krypto itd. Kto wie może i na tych botach zarobisz krocie, kto wie być może jesteśmy w dołku i też dobrze zarobisz. Tego nie wiadomo hehe.

Trzymam oczywiście kciuki i życzę powodzenia! Smile


RE: Pieniądz robi pieniądz (oby!) - creative7 - 29-03-2019 16:45

Ja oczywiście zdaję sobie sprawę, że w pewnym sensie jest to tak jak piszesz "ruletka". Jednak tak jak piszę w pierwszym poście chcę maksymalnie zautomatyzować zarobki ze względu na inne obowiązki. Sposoby, które wybrałem myślę, że mogą mi w tym pomóc. Oczywiście liczę się z tym, że mogę wtopić większość zainwestowanej kwoty jednak nie zainwestowałem więcej niż mogę stracić Wink


RE: Pieniądz robi pieniądz (oby!) - jarunioo7 - 29-03-2019 17:22

A to chyba ze tak, to widac ze od razu z glowa podchodzisz do tego Smile tym bardziej bede obserwowal hehe


RE: Pieniądz robi pieniądz (oby!) - creative7 - 29-03-2019 22:48

Szybkie podsumowanie finansowe:

[Obrazek: 3u0ip.jpg]
*wszystkie wartości są przybliżone ze względu na dynamikę rynków itp.

PS. Jeśli ktoś ma dla mnie jakieś ciekawe propozycje dodatkowych inwestycji to chętnie wysłucham.


RE: Pieniądz robi pieniądz (oby!) - creative7 - 31-03-2019 10:59

Krótkie podsumowanie.

Binance + bot Intralogic
Rynek się trochę uspokoił ale nadal bot generuje zyski. Ogólny plan mam taki, żeby dojść do poziomu 0.5 BTC i stopniowo wypłacać nadwyżki. Finalnie chciałbym wypłacić sumę, którą włożyłem i niech bot zarabia na tym co sam wcześniej zarobił a ja w najgorszym wypadku wyjdę na 0 Wink

Bitbay
Cisza na giełdzie. Prawdopodobnie wyprzedam wszystkie coiny i zainwestuję te pieniądze w co innego. Nie mam jeszcze pomysłu w co. Na BitBayu niestety za mało się dzieje.

Mintos
Zaktualizowałem tabelkę i jak widać jestem stratny. Wynika to z tego, że zainwestowałem w pożyczkę na rynku wtórnym ze stratą. Trochę nieświadomie ale to tylko parę zł. Do odrobienia w najbliższym czasie.

eToro
Dorzuciłem dziś kolejne 200$ i zacząłem kopiować dodatkowo innego tradera. Tak dla wewnętrznej dywersyfikacji. Zobaczymy z czasem jakie będą wyniki.

Fortuna
Tu nie ma o czym pisać za bardzo. Kilka kuponów weszło, kilka nie. Trochę hazardu nikomu nie zaszkodzi jeśli jest to robione z głową Wink

[Obrazek: bf32ab41f939a.jpg]
*wszystkie wartości są przybliżone ze względu na dynamikę rynków itp.



RE: Pieniądz robi pieniądz (oby!) - Mailowiec - 31-03-2019 14:51

Powodzenia, zaczynam obserwować dziennik Lol


RE: Pieniądz robi pieniądz (oby!) - Surimi - 31-03-2019 15:46

Od początu lutego Twój zwrot to około 24,25%? Jaki zysk z binance stanowi wzrost ceny, a jaki handel botem?