Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zaproszę] na twój fan page na Facebooku realne osoby [Tanio] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Zaproszę] na twój fan page na Facebooku realne osoby [Tanio] (/Temat-Zaprosze-na-twoj-fan-page-na-Facebooku-realne-osoby-Tanio-161692)

Strony: 1 2


[Zaproszę] na twój fan page na Facebooku realne osoby [Tanio] - zarobki11 - 21-03-2019 20:29

Tak jak w tytule zaproszę realne osoby do polubienia twojego fanpage na Facebooku. Jest możliwość negocjacji. Do dyspozycji ma około 5000 osób. Nie ma minimum zaproszeń. Osoby które zaproszę są to w 90% Polacy i nie są to boty. Cena to 2 zł za 1000 . Wszystkie pytania odnośnie ogłoszenia proszę kierować w wątku i wiadomości prywatnej. Poniżej znajduje się link do konta z którego będą iść zaproszenia.
https://www.facebook.com/magda.ziarnkowska.earner11


RE: [Zaproszę] na twój fan page na Facebooku realne osoby [Tanio] - Rekomendejszyn - 31-03-2019 11:55

biorę daj GG na pw


RE: [Zaproszę] na twój fan page na Facebooku realne osoby [Tanio] - zarobki11 - 31-03-2019 12:33

Odpisałem w prywatnej wiadomość.


RE: [Zaproszę] na twój fan page na Facebooku realne osoby [Tanio] - zarobki11 - 14-04-2019 21:08

Podbijam oferta dalej aktualna. Smile


RE: [Zaproszę] na twój fan page na Facebooku realne osoby [Tanio] - Manderigon - 24-04-2019 22:11

Czekam, czekam i się nie doczekam chyba


RE: [Zaproszę] na twój fan page na Facebooku realne osoby [Tanio] - zarobki11 - 25-04-2019 00:04

Cześć już wysłana, przykro mi że trzeba było czekać ale niestety sprawy z życia prywatnego nie pozwoliły mi wcześniej zacząć. Ogłoszenie dalej aktualne.


RE: [Zaproszę] na twój fan page na Facebooku realne osoby [Tanio] - zarobki11 - 09-05-2019 13:58

Aktualne zapraszamy kolejne osoby.


RE: [Zaproszę] na twój fan page na Facebooku realne osoby [Tanio] - rafaghub - 18-05-2019 21:22

Aktualne?


RE: [Zaproszę] na twój fan page na Facebooku realne osoby [Tanio] - zarobki11 - 18-05-2019 21:42

Tak jak najbardziej aktualne zgłoś się na pw.


RE: [Zaproszę] na twój fan page na Facebooku realne osoby [Tanio] - jamesr - 29-06-2019 22:19

Polecam użytkownika. Moje konto nadal chula widzę Big Grin stabilnego fejka się stworzyło hihi