Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszustwo w M2M - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Oszustwo w M2M (/Temat-Oszustwo-w-M2M-161603)

Strony: 1 2


RE: Oszustwo w M2M - Dante_/ - 02-04-2019 22:18

Zawsze możesz iść do prawnika i dogadać się z nim, że dostanie coś z odszkodowania/wygranej ( mniej zaboli Ciebie kieszeń ), ale według polskiego prawa takie dogadywanie się jest nielegalne Lol


RE: Oszustwo w M2M - rachman - 02-04-2019 22:31

Przy takich kwotach mało który będzie na % patrzeć. Byle kogo nie ma sensu brać bo wystawią swoich nie z łapanki. Stawki są dość wysokie a jeśli doszłoby do reprezentowania przed sądem to koszty też nie małe. Przeanalizować szanse z prawnikiem i dopiero decydować. Oni znają realia. Czasem co nam się wydaje ważne okazuje się nic nie znaczące i okazuje się że nic nie mamy. Kto był w sądzie zajarzy Wink


RE: Oszustwo w M2M - mikiniki - 03-04-2019 05:58

U mnie też czasem miesiąc / dwa poślizgu na M2M ale zawsze wszystko się zgadzało. Na niektóre czynniki oni sami nie mają wpływu, może raportów nie dostali, lub mają poślizg. Poczekaj do końca kwietnia, nie panikuj Smile


RE: Oszustwo w M2M - rachman - 03-04-2019 08:29

Co innego poślizg a co innego brak reakcji. Z wieloma sieciami współpracowałem i nawet jak trułem dupę to co jakiś czas odpisywali by czekać albo że nie i uj Wink


RE: Oszustwo w M2M - Bobi2k17 - 03-04-2019 08:39

Nie ma opcji o poślizgu, tutaj nie chodzi jedynie o mnie, ale także o jeszcze jedną osobę która jest w tej samej sytuacji.

a wiadomości są ignorowane z premedytacją, nawet nie łaska im odpisać że niestety ale nie wypłacimy bo się boją.


RE: Oszustwo w M2M - mikiniki - 03-04-2019 11:55

(03-04-2019 08:39)Bobi2k17 napisał(a):  Nie ma opcji o poślizgu, tutaj nie chodzi jedynie o mnie, ale także o jeszcze jedną osobę która jest w tej samej sytuacji.

a wiadomości są ignorowane z premedytacją, nawet nie łaska im odpisać że niestety ale nie wypłacimy bo się boją.

Jeśli chodzi o kontakt z nimi, to też nie raz czekałem 6-7 dni na odpowiedź, raczej standard Smile
Nie mówię że Cie nie oszukali czy coś, tylko ja osobiście bym jeszcze nie wpadał w panikę Smile Ale mam nadzieję że wyjaśni się wszystko i dostaniesz kasę Smile Powodzenia Smile


RE: Oszustwo w M2M - Hybrid1990 - 03-04-2019 13:46

Na prośbę autora tematu:

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.