Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak promować post na FB? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak promować post na FB? (/Temat-Jak-promowac-post-na-FB-161471)

Strony: 1 2


RE: Jak promować post na FB? - twardy - 08-03-2019 18:56

(07-03-2019 17:36)ra3er napisał(a):  No właśnie szukałem tego i nie znalazłem mogłbyś podesłać link? Big Grin

Jakos nie wierze, ze szukales Lol

https://zarabiam.com/Temat-%E2%9C%A9-2-4-Reklamowanie-ofert-CPA-FACEBOOK-ADS-%E2%9C%A9-149367


RE: Jak promować post na FB? - ra3er - 11-03-2019 09:10

Ref ludzie chodzi mi jak ustawić promowanie posta..


RE: Jak promować post na FB? - AngelikaG - 12-03-2019 15:19

Nie klikaj w "promuj post" na FB przy danym poście - zje Ci kasę i tyle.
  1. wejdź do menedżera reklam na FB: https://www.facebook.com/adsmanager
  2. kliknij w przycisk "Utwórz+"
  3. wybierz cel "aktywność"
  4. a następnie: "aktywność dotycząca posta"
  5. ustaw swój budżet - najlepiej ustawić limit budżetu dla całej kampanii i dla każdego kliknięcia (żeby FB nie zjadł Ci pieniędzy i nie policzył kliknięć po kilka złotych)
  6. wybierz post, który Cię interesuje
  7. ustaw wszystkie pozostałe dane (jak np grupa docelowa, teksty itp )
  8. sprawdź czy wszystko jest ok, zaakceptuj
  9. poczekaj na akceptację reklamy przez FB i gotowe Smile

To tak ogólnie napisane, ale jeśli nie masz pojęcia o co chodzi to proponuje poszukać jakiegoś szczegółowego poradnika, bo na fb bardzo łatwo jest wydać pieniądze, a niekoniecznie przyniesie to jakiekolwiek efekty.


RE: Jak promować post na FB? - ra3er - 14-03-2019 23:46

(12-03-2019 15:19)AngelikaG napisał(a):  Nie klikaj w "promuj post" na FB przy danym poście - zje Ci kasę i tyle.
  1. wejdź do menedżera reklam na FB: https://www.facebook.com/adsmanager
  2. kliknij w przycisk "Utwórz+"
  3. wybierz cel "aktywność"
  4. a następnie: "aktywność dotycząca posta"
  5. ustaw swój budżet - najlepiej ustawić limit budżetu dla całej kampanii i dla każdego kliknięcia (żeby FB nie zjadł Ci pieniędzy i nie policzył kliknięć po kilka złotych)
  6. wybierz post, który Cię interesuje
  7. ustaw wszystkie pozostałe dane (jak np grupa docelowa, teksty itp )
  8. sprawdź czy wszystko jest ok, zaakceptuj
  9. poczekaj na akceptację reklamy przez FB i gotowe Smile

To tak ogólnie napisane, ale jeśli nie masz pojęcia o co chodzi to proponuje poszukać jakiegoś szczegółowego poradnika, bo na fb bardzo łatwo jest wydać pieniądze, a niekoniecznie przyniesie to jakiekolwiek efekty.

Dzięki, ja głupi właśnie klikałem ;////
reput <3


RE: Jak promować post na FB? - hrabia11 - 15-03-2019 11:00

ostatnio coraz bardziej facbook siada, mam czasem wrażenie że jego okres szczytu się kończy, niby reklame można sprecyzować dokładnie ale skutecznosc mizerna.. ludzie tam siedza dla rozrywki. jak czegos naprawde suzkaja to google.....
w grupach toche kasy da sie wytargac za free ale banuja szybko


RE: Jak promować post na FB? - AngelikaG - 15-03-2019 11:34

(15-03-2019 11:00)hrabia11 napisał(a):  ostatnio coraz bardziej facbook siada, mam czasem wrażenie że jego okres szczytu się kończy, niby reklame można sprecyzować dokładnie ale skutecznosc mizerna.. ludzie tam siedza dla rozrywki. jak czegos naprawde suzkaja to google.....
w grupach toche kasy da sie wytargac za free ale banuja szybko

Wydaje mi się, że to kwestia tego, że coraz więcej osób/firm promuje się na Facebooku i stąd trzeba płacić coraz więcej, żeby Twoja reklama w ogóle się wyświetlała użytkownikom, a to powoduje wyższe koszty dla nas jako reklamodawców i prowadzi do tego, że te reklamy na Fb stają się nieopłacalne.