Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gmail - weryfikacja przy rejestracji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Gmail - weryfikacja przy rejestracji (/Temat-Gmail-weryfikacja-przy-rejestracji-161013)

Strony: 1 2


RE: Gmail - weryfikacja przy rejestracji - Markate - 08-02-2019 14:50

Ja rejestruje dużo kont gmail dla siebie, co jakiś czas wyskakuje weryfikacja.


RE: Gmail - weryfikacja przy rejestracji - rachman - 08-02-2019 16:34

Ja od miesięcy nic nowego nie rejestrowałem i to mnie zdziwiło właśnie bo nigdy nie miałem tak a kont mam sporo. Coś zmienili w systemie że nagle mi zaczęło wołać.
Podałem jakiś zapasowy nr to mieli mieli i błąd od nowa. Sms przyjmuje, po tym mieli i pupa kilka błędów raz za razem. Nagle - numer za często użyty. Zaliczyli idioci nowy numer mimo że konta nie założyło ....
To wybrałem by zadzwonili i przeszło bez problemu. Coraz większe dziadostwo Wink


RE: Gmail - weryfikacja przy rejestracji - Myrthe Petur - 10-02-2019 18:31

założyłem przed chwilą nowe konto i też miałem weryfikacje tel, wybrałem żeby zadzwonili i udało się założyć.


RE: Gmail - weryfikacja przy rejestracji - Arczit - 11-02-2019 15:21

@rachman,
Możliwe że nałożyli na Twoje IP, oby nie mac urządzenia jakiś filtr.
Ja też mam sporo kont gmail, zakładam też dużo nowych. W moim przypadku 1/2 per dzień da się zrobić bez weryfikacji na tel. Ale też zauważyłem tendencje, wzrostu ilości weryfikacji przy nowych kontach. Możliwe że zaczynają zabierać się za masówki, G+ usunęli, może teraz przyszła pora na zaostrzenie rejestracji.

Wspominałeś wcześniej że na różnych urządzeniach masz to samo (wer. tel), ale w obrębie jednej sieci (np.WiFi)? Spróbuj założyć nowe konto na GPRS w telefonie, na pewno przejdzie Ci bez weryfikacji, lub udostępnij WiFi telefonem i spróbuj założyć z laptopa/tabletu (wtedy będziesz mógł sprawdzić czy dostałeś "filtr" na IP czy na urządzenie).


RE: Gmail - weryfikacja przy rejestracji - rachman - 15-02-2019 17:15

Cytat:Możliwe że nałożyli na Twoje IP, oby nie mac urządzenia jakiś filtr.
@Arczit eee no co Ty, nie tak łatwo mnie zbanować Wink Kolego net używam z kilku kart (swoje i jak trzeba od rodzinki zaciągnąć mogę netu), kilka fonów (czyli mam różne routery, różne wifi i różne urządzenia końcowe) - IP to u mnie najmniejszy problem Wink
Nie zakładałem nowego konta od wielu miesięcy i pierwszy raz taki myk mi usilnie wstawili. Nie ważne - konto założone, mam nadzieję że nie będą tak się przywalać więcej. Teraz mnie to zdrażniło lekko bo nie dla siebie konto zakładałem a nie byłem pewien czy potem znajomy będzie musiał się prosić o sesemeska bo przywiązało mój nr telefonu Smile
No ale nieźle kombinujesz impreza


RE: Gmail - weryfikacja przy rejestracji - Nienormalnytyp - 15-02-2019 19:44

Zawsze można użyć apki na androida " 2 nr " Smile


RE: Gmail - weryfikacja przy rejestracji - Arczit - 07-03-2019 15:09

(15-02-2019 19:44)Nienormalnytyp napisał(a):  Zawsze można użyć apki na androida " 2 nr " Smile

Możesz rozwinąć ?:>