Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gmail - weryfikacja przy rejestracji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Gmail - weryfikacja przy rejestracji (/Temat-Gmail-weryfikacja-przy-rejestracji-161013)

Strony: 1 2


Gmail - weryfikacja przy rejestracji - rachman - 07-02-2019 01:27

Przy rejestracji nowego konta Gmail wywala mi weryfikowanie numeru telefonu. To standard - obecnie zawsze jest wymagana weryfikacja tego typu czy próbować inaczej? Wink
Rejestruję dla kogoś konto by podpiąć kilka innych usług i nie wiem czy podawać swój numer - czy numer podczas weryfikacji jest zapisywany - czy zawracać głowę by podesłał sms...


RE: Gmail - weryfikacja przy rejestracji - Arczit - 07-02-2019 08:20

Weryfikacja nr. tel nie jest zawsze, więc albo za często robisz konta, albo te same IP, różne lokalizacje logowania, albo jeszcze wiele innych czynników. Zakładając konto jeszcze nie jest to u nich wymóg.

Co do weryfikacji nr. tel przy rejestracji jest to tylko potwierdzenie, google nie podpina tego numeru pod weryfikowany email. Więc można zweryfikować na dowolny numerek, nie ryzykując że gmail za miesiąc zapyta o weryfikacje tym numerem.

Numer przypisywany jest przy weryfikacji telefonicznej na już istniejące konto, kiedy im się coś nie spodoba. Wtedy ekran weryfikacyjny jest troszeczkę inny graficznie od tego o którym mówisz Smile


RE: Gmail - weryfikacja przy rejestracji - rachman - 07-02-2019 11:53

Dawno nie zakładałem ale zauważyłem że aero2 jak wykrywają strony to captcha częściej wyskakuje. Może gmail też ich IP nie lubi... Spróbuję z innego. Dzięki za upewnienie się Smile


RE: Gmail - weryfikacja przy rejestracji - grunwaldzka - 07-02-2019 12:40

2nr na androida i weryfikujesz spokojnie ?


RE: Gmail - weryfikacja przy rejestracji - twardy - 07-02-2019 12:54

U mnie na mobilnym jest jeszcze lepiej, w ogole nie pozwala zalozyc konta, nawet jak sie poda numer telefonu.


RE: Gmail - weryfikacja przy rejestracji - rachman - 07-02-2019 13:08

@twardy dostajesz kod weryfikacyjny sms i nie pozwala konta założyć? Wywala jakiś komunikat?


RE: Gmail - weryfikacja przy rejestracji - twardy - 07-02-2019 14:53

Nie pamietam dokladnie, ale mniej wiecej "nie mozna zalozyc konta w tej chwili", przelacze neta i normalnie idzie ale i tak chce numer telefonu. Stale IP i moze, ze 3 konta gmail.


RE: Gmail - weryfikacja przy rejestracji - grunwaldzka - 07-02-2019 15:25

Ja mam z jednego IP 10 osobistych kont @ i normalnie się da dalej zakładać


RE: Gmail - weryfikacja przy rejestracji - Damian0820 - 07-02-2019 17:04

(07-02-2019 15:25)grunwaldzka napisał(a):  Ja mam z jednego IP 10 osobistych kont @ i normalnie się da dalej zakładać

Ale co ile te konta zakładałeś? 10 na raz? Bo swoich osobistych to ja też mam ze 20, jak nie 30, ale zakładane były na przestrzeni wieluu miesięcy ;-)


RE: Gmail - weryfikacja przy rejestracji - rachman - 07-02-2019 19:29

Na fonie też weryfikacja. Kurde jeszcze został drugi lapek, tablet i tv Wink Nie dam dziadom satysfakcji Wink