Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dużo czasu wolnego jak monetyzować - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Dużo czasu wolnego jak monetyzować (/Temat-Duzo-czasu-wolnego-jak-monetyzowac-160651)



Dużo czasu wolnego jak monetyzować - wsite - 16-01-2019 20:36

Witajcie,

Jestem w tak komfortowej sytuacji, że mam sporo wolnego czasu (aż za dużo, ale taka praca) i zastanawiam się jak przekuć ten czas na pieniądze. Macie jakieś pomysły? Chodzi mi o takie pomysły, w których inwestycja czasu przyniesie w miarę zysk tak aby miesięcznie coś było widać na koncie jako dodatek.

Wiem, przeglądałem dzienniki i pomysłów jest dużo ale ostatnio skupiłem się na stronach www i adsense ale zysk z tego jest znikomy (strony zarabiają na siebie jedynie).

Może ktoś ma czas i chęć podzielić się poradą.


RE: Dużo czasu wolnego jak monetyzować - Adika98 - 16-01-2019 21:18

Zawsze możesz tworzyć strony nie pod adsens tylko podwłasne reklamy afilacyjne. Jeśli dopiero zaczynasz radze zacząć od tego i zapoznanie się z podstawami https://zarabiam.com/Temat-%E2%9A%A0%E2%9C%A9-PRAWDZIWE-VADEMECUM-dla-NOWYCH-i-sredniozaawansowanych-EARNEROW-%E2%9C%A9%E2%9A%A0-132943


RE: Dużo czasu wolnego jak monetyzować - wsite - 16-01-2019 21:49

czytałem swego czasu to vademecum Wink

Bardziej patrzę na zarobek długofalowo, nie interesuje mnie robienie czegoś bo po aby zarobić kilka $$ i dostać bana tak jak robią niektórzy.


RE: Dużo czasu wolnego jak monetyzować - Adika98 - 17-01-2019 06:24

Ale strona pod afilacje niekoniecznie musi być niezgodna z regulaminem i dostać bana robisz taką samą stronę co pod adsens tylko dajesz swoje reklamy. Może @mysc się wypowie na ten temat.


RE: Dużo czasu wolnego jak monetyzować - mysc - 17-01-2019 17:48

(17-01-2019 06:24)Adika98 napisał(a):  Ale strona pod afilacje niekoniecznie musi być niezgodna z regulaminem i dostać bana robisz taką samą stronę co pod adsens tylko dajesz swoje reklamy. Może @mysc się wypowie na ten temat.

Nie mam nic do dodania, bo napisałeś wszystko co trzeba. Strony pod kampanie afiliacyjne nie dostaną bana (od kogo? za co?) Smile


RE: Dużo czasu wolnego jak monetyzować - adi_hq - 17-01-2019 17:52

Strony z akcjami ? Wymagane zmienne ip ? Przy dobrym miesiącu można sporo wyciągnąć


RE: Dużo czasu wolnego jak monetyzować - bossos - 17-01-2019 20:47

tzn? Masz na myśli fraudy?


RE: Dużo czasu wolnego jak monetyzować - SEOmocni.pl - 18-01-2019 16:04

skoro masz już strony pod adsense to może skup się na tym aby je bardziej rozwijać. dodaj więcej treści i zacznij je sukcesywnie linkować.
na pewno da się wyciągnąć więcej niż tylko na ich utrzymanie Smile


RE: Dużo czasu wolnego jak monetyzować - EfectiveWork - 18-01-2019 20:59

Aby na nich zarobić to trzeba na nie sprowadzić ruch....A ta kwestia to już ciężki kawałek chleba ale jak najbardziej do zrealizowania Smile Wszystko zależy od taktyki i odpowiedniego podejścia Smile


RE: Dużo czasu wolnego jak monetyzować - wsite - 18-01-2019 21:04

No u mnie ciężko jest właśnie z tym ruchem...