Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Download] SpamBot do serwisu Erodate i Datezone - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: [Download] SpamBot do serwisu Erodate i Datezone (/Temat-Download-SpamBot-do-serwisu-Erodate-i-Datezone-160206)

Strony: 1 2


[Download] SpamBot do serwisu Erodate i Datezone - EfectiveWork - 22-12-2018 17:37

Witajcie !

A więc postanowiłem również tutaj na forum podzielić się z Wami botami do serwisu Erodate i Datezone. Boty zostały zrobione na moje specjalne zamówienie. Co prawda dały mi zarobić, ale jednak spam nie jest tym czym chciałbym się zajmować. Dlatego postanowiłem je udostępnić tutaj ponieważ kurzą się u mnie na komputerze. 

Bot Erodate

Bo ten rozsyła automatycznie wiadomości do osób, które znajdują się w dziale "Poszukiwanie" w serwisie. Oczywiście tekst wiadomości ustalamy sobie sami. Bot wysyła każdą wiadomość z 30 sekundową przerwą. W tym bocie mamy możliwość ustalenia dwóch form wiadomości, które bot na przemian wysyła.

Instrukcja działania:

1. W plikach "message1" oraz "message2" ustalamy treści naszych wiadomości

2. Po ustaleniu wiadomości odpalamy bota klikając "erodate_spambot"

3. Następnie pojawi nam się czarny ekran. Po pojawieniu się ekranu klikamy "enter"

4. Następnie otworzy nam się okno przeglądarki w którym musimy zalogować się do serwisu. 

5. Po zalogowaniu się przechodzimy do zakładki "Poszukiwanie" i tam ustalamy jakie osoby nas interesują czyli filtrujemy.

6. Po ustaleniu kryteria przechodzimy z powrotem do czarnego ekranu i klikamy enter

7. SpamBot musi pobrać na samym początku wszystkie osoby, które wybraliście po filtrach.

8. Po załadowaniu wszystkich osób odczekujemy chwilę i bot automatycznie rozpocznie wysyłanie wiadomości do wszystkich osób, które załadował.

Oczywiście nie muszę wspominać, że aby działać na bocie należy mieć zarejestrowane już konto a najlepiej zweryfikowane jakimś lepszym statusem aby wiadomości trafiały do osób oraz były dla nich widoczne.

Link do pobrania: Pobierz bota

Bot Datezone


Bo ten rozsyła automatycznie wiadomości do osób, które znajdują się w dziale "Online" w serwisie. Oczywiście tekst wiadomości ustalamy sobie sami. Bot wysyła każdą wiadomość z 30 sekundową przerwą. W tym bocie mamy możliwość ustalenia tylko jednej formy wiadomości.

Instrukcja działania:

1. W pliku "message" ustalamy treść wiadomości. Następnie przechodzimy do pliku "config" i tam ustalamy w polu "messagesToSend" liczbę wiadomości ile bot ma nam wykonać. 

2. Po ustaleniu wiadomości odpalamy bota klikając "datezone_spambot"

3. Następnie pojawi nam się czarny ekran. Po pojawieniu się ekranu klikamy "enter"

4. Następnie otworzy nam się okno przeglądarki w którym musimy zalogować się do serwisu. 

5. Po zalogowaniu się przechodzimy do zakładki "Online" i tam ustalamy jakie osoby nas interesują czyli filtrujemy.

6. Po ustaleniu kryteria przechodzimy z powrotem do czarnego ekranu i klikamy enter

7. SpamBot musi pobrać na samym początku wszystkie osoby, które wybraliście po filtrach.

8. Po załadowaniu wszystkich osób odczekujemy chwilę i bot automatycznie rozpocznie wysyłanie wiadomości do wszystkich osób, które załadował.

Oczywiście nie muszę wspominać, że aby działać na bocie należy mieć zarejestrowane już konto a najlepiej zweryfikowane jakimś lepszym statusem aby wiadomości trafiały do osób oraz aby były dla nich widoczne.

Link do pobrania: Pobierz bota

VirusTotal: VirusTotal

UWAGA:


Aby oba boty działały należy koniecznie wykonać poniższe kroki konfiguracyjne swojego systemu:

Link do pobrania instrukcji: Pobierz

Mam nadzieję, że boty przyda się komuś również na tym forum.

Pozdrawiam


RE: [Download] SpamBot do serwisu Erodate i Datezone - zarobki11 - 23-12-2018 01:44

Dzięki za podzielenie się botami. Napewno się przyda. Smile


RE: [Download] SpamBot do serwisu Erodate i Datezone - Klin - 23-12-2018 01:56

Wstaw proszę skany z np virustotal

Przetestuje na dniach. Jak wygląda sprawa z banami w w/w serwisach?


RE: [Download] SpamBot do serwisu Erodate i Datezone - Damian0820 - 23-12-2018 02:16

(23-12-2018 01:56)Klin napisał(a):  Wstaw proszę skany z np virustotal

Przetestuje na dniach. Jak wygląda sprawa z banami w w/w serwisach?

DateZone banują szybko, EroDate nie sprawdzałem. ;-)


RE: [Download] SpamBot do serwisu Erodate i Datezone - EfectiveWork - 23-12-2018 12:26

@[zarobki11] Nie ma problemu, mam nadzieję, że pomoże Smile

@[Klin] Chciałem już wcześniej wrzucić, ale zapomniałem. Erodate nie jestem w stanie wrzucić ponieważ zbyt dużo waży, ale Datezone został wrzucony. Co do banów ?? Hmm wiadomo, są, najlepiej działać pod wieczór więc tutaj kwestia jest loteryjna.

@[Damian0820] A no widzisz mi działało na odwrót Smile

Tak czy inaczej kto będziesz chciał to wypróbuję, kto nie to nie Smile


RE: [Download] SpamBot do serwisu Erodate i Datezone - pawlosek - 24-12-2018 10:45

Cytat:czarny ekran
Musiałem aż napisać, bo pierwszy raz widzę takie określenie konsoli. Poprawiłeś mi humor Lol

Z tego co pamiętam to w obu można ustalać ile się chce wiadomości (niekonieczne 1 czy 2), "messageFiles" w configu ma zbiór nazw plików, z których pobiera wiadomości i podczas wysyłania losuje jedną z nich. Tongue


RE: [Download] SpamBot do serwisu Erodate i Datezone - EfectiveWork - 24-12-2018 13:39

@[pawlosek] hehe do usług mistrzu !

Dzięki za konkretne informację Smile


RE: [Download] SpamBot do serwisu Erodate i Datezone - JanuszZarabiania - 24-12-2018 14:22

Dzięki, chyba spróbuję jak to działa.


RE: [Download] SpamBot do serwisu Erodate i Datezone - klocuchfakty - 25-12-2018 16:29

Mam pytanie, co to jest profil przeglądarki? Big Grin


RE: [Download] SpamBot do serwisu Erodate i Datezone - EfectiveWork - 26-12-2018 15:56

Hmm nie rozumiem pytania.