Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moje życiowe pomysły na stały kesz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Pomysły na biznes (/Forum-Pomysly-na-biznes-444)
+--- Wątek: Moje życiowe pomysły na stały kesz (/Temat-Moje-zyciowe-pomysly-na-staly-kesz-160137)

Strony: 1 2 3


RE: Moje życiowe pomysły na stały kesz - jestokejtu - 08-01-2019 13:41

W tym roku byłeś w Bułgarii czy 2018? Sezon letni czy jaki? Ja jak byłem to płaciłem 1200 za tydzień.


RE: Moje życiowe pomysły na stały kesz - Krakersik - 08-01-2019 15:48

(08-01-2019 13:41)jestokejtu napisał(a):  W tym roku byłeś w Bułgarii czy 2018? Sezon letni czy jaki? Ja jak byłem to płaciłem 1200 za tydzień.

Zapomniałem że już nowy rok Jerk W sierpniu 2018 roku byłem Smile


RE: Moje życiowe pomysły na stały kesz - Agik - 15-01-2019 12:40

Zarówno jeden, jak i drugi pomysł może stanowić dobrą opcję na rozwój biznesu. Musisz jednak sobie dokładnie wszystko przemyśleć, tak jak radzą Ci inni. Mieszkania w Bułgarii mogą przynieść Ci duży zysk. Musisz jednak zainwestować w takie nieruchomości, które nie będą wymagały dużego remontu i ciągłej kontroli nad wynajętą do napraw ekipą. Wydaje mi się, że bardzo ważne jest również to, byś raz na jakiś czas mógł tam polecieć i sprawdzić, co dzieje się z mieszkaniami.

Swoją drogą duzę znaczenie też dla zaoszczędzania pieniędzy ma wybór odpowiedniego ogrzewania do domu. I tutaj polecam postawic na ogrzewanie za pomocą pompy ciepła, które jest przyszłością:
https://www.vaillant.pl/klienci-indywidualni/

Zerknijcie sobie na stronę Vaillant.


RE: Moje życiowe pomysły na stały kesz - ferror90 - 19-01-2019 19:40

Odnośnie myjni to musisz mieć działkę z dobrym miejscu lub wydzierżawić na kilkanaście lat. Koszt samej myjni to około 400 tys zł za 4 stanowiska. + konserwacja co jakiś czas. Zarobek w średniej wielkości mieście to nawet 20 tys zł miesięcznie z jednego stanowiska.


RE: Moje życiowe pomysły na stały kesz - KaSh99 - 22-01-2019 21:48

Z tymi mieszkaniami dobra opcja tylko jak już kolega wcześniej pisał, trzeba kogoś mieć na miejscu wtedy dużo sprawniej to pójdzie. Też o tym myślałem jakiś czas temu.


RE: Moje życiowe pomysły na stały kesz - jestokejtu - 10-02-2019 17:39

Co do mieszkań w BG to Menada z Poznania ogarnia ten temat, sprawdzają mieszkania jak trzeba robią remont, dbają o ofertę wynajmu, pozyskują klientów, itd.


RE: Moje życiowe pomysły na stały kesz - zz76zz - 17-03-2019 01:02

No moze ci jakiegos wielkiego zysku to nie przyniesie ale polecam w jakiejs mniejszej miejscowosci blisko ciebie kupic za te 500tys 3 mieszkania =4,5 tys brutto miesiecznie i w miare budzetu dokupywac następne
Emerytura za te 20-30 lat konkretna będzie Big Grin